Menüü
Ostukorv

ROOSA TURMALIIN KVARTSIS ripats (metall)

ROOSA TURMALIIN KVARTSIS ripats (metall) EHTED
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS ripats (metall) EHTED
Uus
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS ripats (metall) EHTED
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS ripats (metall) EHTED
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS ripats (metall)
6.50€
Maksudeta: 5.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA TURMALIIN KVARTSIS ripats (metall)

ROOSA TURMALIIN KVARTSIS on kahe kristalli kombineerimisest tekkinud kristall. Selles kristallis on Roosat Turmaliini ja Kvartsi ehk Mäekristalli. See tähendab aga seda, et nende kahe kristalli väed on ühinenud ja see kristall kannab kannab endagaa kaasas mõlema väge, lisaks ka kombineerimisel tekkinud energiat. Roosa Turmaliin on roosakam osa selles kristallis ja Kvarts on heledam valge-hallikas osa. Roosa Turmaliin Kvartsis on väga kasulik kristall ennekõike naistele, noortele ja väikestele tüdrukutele, kuna Roosa Turmaliin Kvartsis on naiseliku energiaga kristall. Enamik Roosa Turmaliin Kvartsist on pärit Brasiiliast. Roosa Turmaliin Kvartsi peamiseks omaduseks on tuua armastust, õnne ja rõõmu.


ROOSA TURMALIIN KVARTSIS kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Roosa Turmaliin Kvartsis hakka kandma sellel eesmärgil, et iseendaga paremini läbi saada. See on kristall, mis aitab ennast aktsepteerida sellisena, nagu sa oled, aidates armastada enda keha, lõpetades ära vajaduse pidevalt oma keha muuta ja õpetades jumaldama iseenda elu ning hinge. See on väga tervendav ja värskendav kristall sulle, kui sa tunned, et sa ei ole iseendaga rahul. Roosa Turmaliin Kvartsis aitab sul selle rahulolu üles leida.

- See on kristall, mis kutsub ligi häid inimesi, kogemusi ja hetki. Seda kristalli on väga kasulik kanda siis, kui sa soovid enda ellu rohkem sõpru või soovid teistele inimestele endast meeldivamat muljelt jätta. See tõstab sinu suhtes positiivset arvamust ja väga on väga kasulik teismelisel või lapsel, kes soovib leida rohkem sõpru.

- Väga kasulik on Roosa Turmaliin Kvartsis kanda sellisel eluperioodil, kus suhetes on suured muudatused. See on väga toetavaks kristalliks siis, kui keegi läheb perekonnast ära või käsil on palju suhtedraamasid.

- See kristall aitab suurendada elujanu ja motivatsiooni elamiseks. Roosa Turmaliin Kvartsis suurendab kirge, mis aitab sul eluga edasi liikuda, tekitades soovi elu paremaks muuta.

- Roosa Turmaliin Kvartsis aitab sinu tuju paremaks muuta, kui sa seda kristalli kannad. See aitab sul enda elu nautida ja tunda rõõmu väga väikestest asjadest. See kristall õpetab elus hindama väikseid asju, aidates sul märgata looduse ilu ja võlu - olla õnnelik kasvõi selle üle, et päike paistab.

- Soovitan Roosa Turmaliin Kvartsis kanda siis, kui sa soovid enda ellu armastust leida. Väga ideaalne kristall vallalisele, kes ootab enda ellu suhet. Soovitan lisaks sellele kristallile kanda ka mõnda teist armastust ligikutsuvat kristalli, nagu näiteks Kuntsiiti, Tšaroiiti või Piemoniiti.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- See on universaalne kristall südameprobleemide tervendamiseks, aidates ükskõik millise südamega seotud probleemiga.

- Roosa Turmaliin Kvartsis on ka tööedukristall doktorile, kes tegeleb südamehaiguste tervendamisega ja südamekirurgiaga.

SÜDAMETŠAKRA

Roosa Turmaliin Kvartsis aitab Südametšakral avaneda, taastuda ja puhastuda, likvideerides negatiivset energiat just sellest Tšakrast ja asendada see positiivse energiaga. Väga kasulik on Roosa Turmaliin Kvartsis kanda sul, kui sa oled vallaline, kuna see kristall kutsub vallalisele armastust ligi. Ka lapsel on kasulik seda kristalli oma Südametšakra tervendamise eesmärgil kanda, kuna vabastab lapse seest valu, mida ta on elu jooksul kogenud, aidates seejärel kutsuda ligi häid aegu.
 
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab see kristall kõige enam järgnevat kolme sodiaaki, andes neile armastuseenergiat - KAALUD, SKORPIONID ja AMBURID.

Roosa Turmaliin Kvartsist lae Apofülliit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kaneeliviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli surus ca 3x2x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.