Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett poistele "KOHANEMINE ja LOOVUS"

LA TENE erikollektsioon käekett poistele "KOHANEMINE ja LOOVUS"
-40 %
LA TENE erikollektsioon käekett poistele "KOHANEMINE ja LOOVUS"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
9.96€
16.60€
Maksudeta: 8.16€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: poistele "KOHANEMINE ja LOOVUS"

Võimalikud valikud

LA TENE erikollektsiooni käekett poistele "KOHANEMINE ja LOOVUS" on väeehe, mis aitab säilitada loovust rutiinsete tegevuste juures. Aitab kiiremini kohaneda.

See käekett on kokku pandud Mookaite, Tiigrisilma ja Hematiidi pärlitest. See ehe on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik LA TENE brändi ehted.

MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimaluse enda elu õnnelikumaks ja paremaks muuta. Suurendab õnnetunnetpositiivsust ja muudab sind optimistlikumaks. Toob uusi võimalusi sinu ellu.

Mookaite on Austraaliast pärinev Jaspis. Mookaite peamiseks leiupiirkonnaks on Carnarvon Basin Lääne-Austraalias. Mookaite on ülimalt kirju Jaspise liik, põhimõtteliselt näeb iga kristallitükk omamoodi välja ja selle värvused on samuti väga erinevad. Mookaite peamisteks värvideks on kollane ja mahedat tooni punane. Selles leidub beeži, pruuni, mahedat lillat kuni tumelillani välja. Igatahes on Mookaite väga värvilise ja kauni olemusega kristall. Mõnes Mookaites on väga palju kollast, samas võib teine olla beež mõne lilla triibuga.

Mookaite peamiseks ülesandeks on tuua keskkonda ning inimestesse positiivsust. Mookaite aitab neid, kes otsivad elus uusi võimalusi ja soovivad olla rõõmsameelsemad. 

MOOKAITE käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Mookaite on üks suurimaid õnnetoojaid, mida kristallidest enda elus hoida. Mookaite muudab hinge positiivsemaks ja optimistlikumaks. Mookaitet kandes või enda kodus hoides aitab see tuua sinu ellu palju rõõmu.

- Mookaite on uute alguse kristall. Kui seda kanda koos mõne teise kristalliga, millel on oskus armastust ellu tuua, suhteid parandada või armastusesoove täita, siis Mookaite kiirendab selle kristalli väge. Mookaite aitab ükskõik millise armastusekristalliga koos kantuna tuua sinu ellu uut võimalust ja täpselt sellist võimalust, mida selle kõrval olev armastusekristall pakub. Kanna Mookaitet alati endaga, kui sa soovid, et sinu elu muutuks. 

- Mookaite suurendab loomingulisust, aidates loominguliseks saada ja avada loomingulist meelt. Mookaite aitab kaasa eneseväljendamisele, õpetab enda mõtteid ja ideid füüsiliseks muutma. Mookaite suurendab oskust enda mõtteid paberile panna või ükskõik, millisel kujul väljendama. Lisaks sellele suurendab Mookaite sinu õnneenergiat, tuues sinu ellu palju häid võimalusi eneseteostuseks. 

- Mookaite on rõõmu tooja, positiivsuse looja ja hinge hea enesetundega rikastav kristall. See on kristall, mis muudab ka kõige nukrama hinge positiivseks ja aitab naeru näole tuua. Mookaite kannab endaga kaasas väge, mis aitab sul õnnelik olla.

- Sellel kristallil on oskus sinu ellu tuua palju nalja, lõbutsemist ja meelelahutust tuua. Sobib neile, kes tunnevad sellest kõigest puudu ja soovivad uuesti nii-öelda "elama" hakata. Mookaite aitab südamest naerda ja elu nautida.

- Mookaite on uute alguste kristall, sellel on oskus sind toetada uuel teekonnal. Mookaite on kasulik siis, kui sa lähed reisile ja soovid reisist vaid positiivset kogeda või soovid ära kolida ning endale sellega head õnne tuua. Mookaite aitab elus muudatusi teha ja aitab sul uute olukordadega kiiresti kohaneda.

- See on kristall, mida kingitakse neile, kes sõidavad kaugele elama. Seda sellepärast, et Mookaite toob head õnne uuteks ettevõtmisteks ja aitab selle kandja ellu tuua häid võimalusi ning kogemusi. 

- Mookaite aitab selle kandjale anda häid ideid ja mõtteid. See on ideede-kristall, mis toob sulle suurepäraseid võimalusi, aidates sul ise olla tark ja elust maksimumi võtta.

- Mookaite toob head õnne selle kandjale, see aitab sul olla õigel ajal õiges kohas ja kuulda õigel ajal õigeid asju. See on võimaluste kristall, kui sa otsid ellu muudatusi, siis Mookaite on see kristall, mis aitab sul neid tuua. Mookaite aitab elul muutuda, edasi minna ja see õpetab sulle seda, et elu on elamiseks. 

- Need, kes kannavad Mookaite kristalli, need inimesed suudavad kriitikat kergemalt võtta ja neil on oskus lasta ebamugavatel situatsioonidel minna. Mookaite ei luba sul negatiivseid emotsioone enda sisse kinni jätta. 

- Mookaite kaitseb sinu tundeid ja ei lase negatiivsusel väga kergelt sinu Aurasse pääseda. Mookaite on üks kristallidest, mis tervendab pimeduseloori. Pimeduseloori kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

- Kanna Mookaite käekett koos Oranži Kaltsiidi käeketiga, kui soovid enda ellu veelgi rohkem tuua rõõmu, positiivsust, stressi leevendust ja isegi depressioonile leevendust tuua.

- Kanna Mookaite käeketti koos Krüsopraasi käeketiga, kui soovid anda energiat enda Päikesepõimiku kohal asuvale küllusekanalile, et see avaneks. Küllusekanal aitab sinu ellu tuua materiaalset ja emotsionaalset õnne.

- Noore Kuu ja Kuu esimese veerandi vaheline aeg on soodne aeg, et tuua enda ellu suuri muutusi. Selleks soovitan just sellel perioodil asuda kandma Mookaite kristalli. Tegemist on elumuutja kristalliga, mis annab sulle endale juurde jõudu, et eluvooluga kaasa liikuda ja väljuda rutiinist, mis sulle head ei tee. Mookaite aitab mõista, millest sul tuleb loobuda, et sa saaksid kujundada oma elu paremaks ja huvitavamaks. Seda kristalli soovitan ma alati, kui sa ise otsid elus uuendusi ja soovid eluga edasi liikuda. See on hea õnnekristall, mis juhib sind õigele teekonnale. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Mookaitet, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Mookaite aitab tervendada neeruprobleeme, tugevdada ja tervendada põit, tasakaalustada veresuhkru taset ehk maandada kõrget veresuhkrut. Sobib neile, kes ei armasta vett juuta. Mookaite kandmine aitab sul veevajadust suurendada ja tekitab selle järgi isu.

- Kantakse selleks, et hoida keha noorena ja tervena. Aitab keha vananemisprotsessi aeglustada, aidates pidurdada ka erinevate haiguste kiiret arengut.

- Soovitan Mookaitet kanda esimestel raseduskuudel loote kaitsmiseks. Sobib neile, kellel on raske lapseootele jääda või kellel on eelnevalt olnud nii-öelda "ärakukkumist". Mookaite aitab kaitsta last surma eest.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Mookaite kõige enam VEEVALAJAT, olles Veevalaja üks põhilisemaid õnnekristalle. Teiselt mõjutab kõige enam see KALJUKITSE ja alles siis teisi tähemärke. 

Mookaite on Veevalaja õnnekristall, mis süstib talle optimismi ja aitab negatiivseid külgi mahendada. See kristall aitab tal elus väga palju saavutada. Hoiab Veevalajat motiveerituna, inspireerituna ja tegusana ning loob soodsaid eneseteostusvõimalusi.

ASTROLOOGIA

Mookaite on stabiliseerija, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus sind tasakaalukamaks muuta. See aitab sul korraga mitmeid asju ajada ja teha nii, et sa segadusse ei satuks. Erilist segadust põhjustavad Ahvi-, Kuke-, Draakoni- ja Mao-aastad. Nendel neljal astroloogilisel aastal on Mookaitet väga kasulik kanda, et ennast nendel aastatel hästi tunda.

Mookaite on Tulekuke aasta kristall, mis toob sellel aastal kandes sulle head õnne, positiivsust, küllust ja kõike head, mida Tulekukel sulle pakkuda on. Igal aastal on omad positiivsed ja negatiivsed energiad, mis see inimestesse edasi kannab. On olemas teatud kristallid, mis aitavad sul astroloogilisest aastast võtta kõike head ja suurendada sinu õnne selleks aastaks. Tulekuke kristall on Mookaite ja seda on soovitatav kanda terve selle aasta vältel.

Mookaite kristalli soovitan ma laadida Tsitriin või Muskoviit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Mookaite pärl ca 6,5 mm, Tiigrisilma pärl ca 4,5 mm ja Hematiidi pärl ca 2mm.
Pilt on illustratiivne.La Tene kristallikomplekt "KOOL JA ÕPPIMINE" on loodud lastele koolis käimise jaoks, et koolis oleks hea olla ..
15.90€
Maksudeta:13.03€
LA TENE erikollektsiooni käekett poistele "RAHULIK MEEL" on kokku pandud Sinise Kvartsi, Laava ja Hematiidi kristallidest. Väeehe,..
7.32€ 12.20€
Maksudeta:6.00€
LA TENE erikollektsiooni käekett poistele "SÕPRUS ja ÕNNETUNNE" on väeehe, mis toob Sinu ellu siiraid, ausaid ja häid sõpru ning aitab ..
7.32€ 12.20€
Maksudeta:6.00€
LA TENE erikollektsiooni käekett poistele "TUGEV SÕPRUS" on väeehe, mis toob Sinu ellu usaldusväärseid ja häid sõpru. Aitab hästi läbi ..
7.32€ 12.20€
Maksudeta:6.00€
LA TENE erikollektsiooni käekett poistele "KOOL ja ÕPIHIMU" on väeehe, mis aitab teadmisi kiiremini omandada ja samas õppimise meeldivaks mu..
11.28€ 18.80€
Maksudeta:9.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.