Menüü
Ostukorv

La Tene käekett JÄÄR "INTUITSIOON"

La Tene käekett JÄÄR "INTUITSIOON" LA TENE BRÄND
-25 %
La Tene käekett JÄÄR "INTUITSIOON"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
21.75€
29.00€
Maksudeta: 18.13€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett JÄÄR "INTUITSIOON"

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene tähemärgikäekett JÄÄR "INTUITSIOON" on mõeldud neile, kes on sündinud Jäära märgi all. Selles käeketis Jäära jaoks on kõige tähtsamaks kristalliks Amasoniit, mis on Jäärale intuitsiooni arendavaks kristalliks. Amasoniiti kaunistavad Pärlikarbid ja Hematiidid. Käeketis on matiks töödeldud ja hõbedaseks värvitud Hematiit. Väeese on valmistatud naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene butiigi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks. 

- Amasoniit on see kristall, mis aitab Jääral tema intuitsiooni tugevdada, arendada, võimendada ja intuitsiooniga seotud probleemidest lahti saada.

Amasoniit aitab Jääral näha tõde ja valet ilma pettekujutluseta. Amasoniit aitab õigel ja valel sisetundel vahet teha. Aitab mõista, mis on sinu hirmud ja millised mõtted on ettekuulutused.

- Hematiit on see kristall, mis ei lase Jääral valesti tunda ja takistab valel informatsioonil Aurasse pääseda. Pärlikarp aitab Jääral tugevdada soovi ennast spirituaalsel teemal arendama hakata.

Tegemist on väeesemega, seega soovitan Jäära käeketti hoida senikaua Mäekristall geoodil, kui seda ei kanta. Puhastada aeg-ajalt Salvei või Palo Santo puu suitsuga.

Kristallide laadimise ja puhastamise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.
HEMATIIT lihvimata
2023 KAITSEKRISTALL -10 %
HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit ..
16.47€ 18.30€
Maksudeta:13.73€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
49.00€
Maksudeta:40.83€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
22.50€
Maksudeta:18.75€
BASIILIK küünal
Enim müüdud
BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks e..
10.90€
Maksudeta:9.08€
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.