Menüü
Ostukorv

La Tene käekett "POSITIIVNE SUHTUMINE"

La Tene käekett "POSITIIVNE SUHTUMINE" LA TENE BRÄND
-25 %
La Tene käekett "POSITIIVNE SUHTUMINE"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
17.10€
22.80€
Maksudeta: 14.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett "POSITIIVNE SUHTUMINE"

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses!


La Tene käekett "POSITIIVNE SUHTUMINE" on loodud kolmest erinevast kristallist, mis aitavad sinu tuju positiivsena hoida, olla optimistlik ja luua sinu ümber positiivne auraväli. Nendeks kristallideks on energiat andev Punane Jaspis, heaolu tagav Päikesekivi ja pingeid maandav kuldseks värvitud Hematiit. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käekett on valmistatud spetsiaalsest käeehte kummist, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.


- "Positiivse suhtumise" kristallehe on loodud selleks, et anda sinu hingele positiivset energiat, tervenda ära Auraväli, aidata negatiivsusest vabaks saada ja asendada selle energia positiivsusega. Positiivne suhtumine aitab luua sinu ümber parema energia ja aitab sinu ellu tuua head õnne.


- Need on kolm kristalli, mis üheskoos muudavad sind positiivsemaks ja optimistlikumaks. Kristallid, mis tervendavad hinge ja aitavad sul asju alati helgemalt näha.


- Kui sul on probleeme negatiivse reageerimisega ja sa näed asju pigem halvas valguses, siis need kristallid aitavad kindlasti sul sellest probleemist lahti saada.


- Kristallid, mis suurendavad õnnetunnet, aidates sul lihtsalt õnnelik olla, blokeerida negatiivsust ja teistest inimestest kiirgavat halba energiat.


Öösiti hoia seda käeehet kindlasti Tsitriin või Aragoniit geoodi peal. Seda selleks, et selles käeehtes olevad kristallid ei kaotaks ära enda väge sinu abistamise käigus. Puhasta kindlasti vähemalt ühel korral kuus Palo Santo suitsuga või paaril korral kuus Oopiumi viirukiga.


Kristallehete puhastamise ja laadimise kohta saad eraldi veel lisaks lugeda SIIT artiklist.

OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hin..
3.20€
Maksudeta:2.67€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett "RÕÕMSAMEELSUS" toob sulle just täpselt seda, mida..
16.92€ 18.80€
Maksudeta:14.10€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett "PÄIKESEKIVI" on valmistatud naturaalsetest p..
29.15€ 34.30€
Maksudeta:24.30€
Riidest kott on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kangast kott on sobilik ka kin..
1.30€
Maksudeta:1.08€
BASIILIK küünal
Enim müüdud
BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks e..
10.90€
Maksudeta:9.08€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide tä..
27.60€
Maksudeta:23.00€
ARBUUSTURMALIIN sümboliseerib ülimat armastuseenergiat ja kui ma räägin ülimast, siis soovin seda ektra rõhutada. Tegemist on kristalliga, mis on..
22.00€
Maksudeta:18.33€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
7.50€
Maksudeta:6.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.