Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN"

La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN"  LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN"
4.90€
Maksudeta: 4.02€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN"

La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN" koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis on imekaunid Kuntsiit, Petaliit ja Pärlikarp. Nende kolme kristalli kooslus toob sinu ellu armastuseõnne. Kui otsid uut armastust, suhtesse rohkem romantikat või üleüldse paremat suhtesaatust, siis need kristallid loovad sinu soovide jaoks kasuliku energia. Kõik kolm kristalli on väikesed ning need on pandud koti sisse koos kristalle iseloomustava jutuga. 

Kuntsiit aitab lootust kõrgel hoida, aidates uskuda armastusse ja olla armastusele vastuvõtlik. Kuntsiit aitab vabastada mineviku takistusi, hirme ja blokaade, mis ei lase sul täna täiel rinnal armastada. See esmalt tervendab sinu minevikku, seejärel parandab suhteid ja kutsub armastust ellu. Kuntsiit aitab sul iseendaga rahul olla, kasvatades sinus igal tasandil tingimusteta armastust.

Petaliidil on oskus läbi sinu Inglite tulla sulle armastuse teemadel appi, kui sa seda teemat enda hinges kaasas kannad. Petaliidil on olemas vastavad energiad, mis annavad sulle jõudu ja usku armastusse.

Pärlikarp vähendab stressi ja aitab minevikuga lõpparve teha. See on imeliselt rahustava ja tasakaalustava energiaga kristall, mis aitab hetke nautida. Õpetab armastama tingimusteta, piiranguteta ja nõudmisteta. See edendab suhet, parandab omavahelist läbisaamist kaaslasega. Õpetab austama iseennast kui ka teist poolt suhtes. See ei lase ebaviisakusel ega domineerimisel tekkida. Suurepärane suhtekristall, kutsudes ellu armastajat, kes tõeliselt oskab sind hinnata.

Aeg-ajalt puhasta seda kristallikomplekti Roosi- või Jasmiiniviirukiga, et need kristallid oleksid võimalikult aktiivsed. Võid komplekti kaasas kanda, hoida magamistoas või armastusealtaril. Koju need sobivad ilmakaare järgi Lõunasse.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristallid on pandud koti sisse koos kristalle iseloomustava jutuga.
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
La Tene kristallikomplekt „HINGESUGULASE või KAKSIKLEEGINI JÕUDMINE“ koosneb kolmest kristallist, mis toovad Sinu ellu tingimusteta armastust ja loova..
3.80€
Maksudeta:3.11€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM KIRG ja ROMANTIKA" on kokku pandud väeehetest, mis suurendavad armastuseõnne ning toovad kirge ..
49.14€ 81.90€
Maksudeta:40.28€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsiooni käekett "ARMASTUSESOOVID" on väeehe, mis aitab tugevdada Sinu intuitsiooni, et sa..
35.94€ 59.90€
Maksudeta:29.46€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille t..
8.80€
Maksudeta:7.21€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ja Ahhaat viil ülekullatud äärega ei kuulu komplekti.MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtu..
5.81€ 8.30€
Maksudeta:4.76€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
4.20€
Maksudeta:3.44€
Pilt on illustreeriv. Viiruk ja Amuleti kristall ei kuulu toote juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõe..
6.70€
Maksudeta:5.49€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline, mill..
3.92€
Maksudeta:3.21€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.