55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

TSITRONELLA viiruk (ca 12 tk pakis)

  • 4.70€

Toote detailid

  • Mudel: TSITRONELLA viiruk (ca 12 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


TSITRONELLA on Hiina ja Indoneesia rahvameditsiinis olulisel kohal ja sellega on võimalik ravida väga paljusid erinevaid haiguseid. Tsitronella on värskendava aroomiga, mis teeb kasutamise väga meeldivaks. Selle lõhn meenutab kergelt sidrunit ja sidrunheina. Aroomilt on see väga meeldiv ja tuju tõstev.


VIIRUKID on valmistatud rituaalitaimedest ja nende essentsidest. Need on valmistatud selleks, et läbi taimeessentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Seetõttu on nende põletamine ka väga oluline protsess.


Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb millise taimeessentsist see koosneb, kuid need kõik töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on inimese Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsena. 


TSITRONELLAVIIRUK


- Tsitronellaviiruk annab sinu enesekindlusele ja isiklikule jõule paraja kasvu. Kui soovid end tugevamaks muuta, siis põleta tsitronellaviirukit ja lase enda enesehinnangul kasvada. Seda on hea teha ajal, mil tunned end tõesti nõrgana, või siis, kui soovid end üleüldiselt enesekindlamaks muuta. Põleta ajal, mil veedad aega koos kellegagi, kelle seltsis soovid olla julge. See aitab sul ennast heas valguses näha ja blokeerib igasuguse ennast maha tegeva suhtumise.


- Tsitronella peletab eemale putukaid, eriti lendavaid putukaid, nagu näiteks sääski. Kasuta tsitronellat ajal, mil õues on juba soe ja soovid kodust või terassilt putukaid eemale hoida. Kui tahad näiteks veeta mõnusalt aega õhtusel ajal õues koos valgusega, siis tsitronella aitab hoida valguse peale tulevaid putukaid eemal.


- Tegemist on taimega, mis suudab viia sind meditatsiooni ajal paikadesse, kus sa soovid enda minevus rännata. Tsitronellat on hea kasutada mineviku tervendamise teraapiates, kus sul on vaja minna enda mõistuses hetke, mis oli sinu jaoks ebaselge või traumaatiline. Seda selleks, et asendada oma mõtted, suhtumine ja tunded paremate emotsioonidega. Tsitronellat on väga hea kasutada hüpnoositeraapias.


- Kui soovid olla motiveeritud, siis põleta tsitronellat ja sa saad energia, millest puudust tunned. Sunnab sind tegutsema, andes eluenergiat ja positiivset tõuget. See viiruk sobib ideaalselt kokku Positiivsuse viirukiga, millel on analoogne toime. Proovi neid koos põletada, kui vajad ekstra suurt motivatsioonitõuget.


- Tsitronella aitab keskenduda ja parandab ajutegevust. Kui sa töötad, siis aitab tsitronella põletamine parandada sinu töökvaliteeti. Sama käib õppimise kohta - lihtsustab mõttetööd ja ei lase ära väsida. Võid viirukit kasutada ka lastetoas, kui lapsele endale selle viiruki aroom meeldib.


- Tegemist on suurepärase taimega, mis suudab depressiooni ja stressiga võidelda. Need kaks on täna inimeste jaoks ühed suurimad haigusetekitajad meie planeedil. Tsitronella on tuju tõstva toimega, see parandab meeleolu, aitab lõõgastuda, loob hea-tunde efekti ja aitab nautida hetkes elamist. Tsitronellat proovi kasutada regulaarselt, et sellelt maksimaalselt tervendust saada.


- Põleta seda viirukit, et parandada enda vaimset seisundit. Eriti hea oleks, kui hoiaksid viirukialuse peal või kõrval Seleniidi ja Alabasteri kristalle. Need aitavad vabaks saada depressioonist ja stressist. Kasulik on ka Seleniidi küünlaaluse sees küünla põletamine.


- Kui soovid tõeliselt head lõõgastavat efekti tsitronellaga, siis põleta seda koos Rosmariini ja Lavendliga. Nende kolme taime ühine mõju on tugevatoimeline ja koos annavad nad sulle võimaluse end sügavalt välja puhata. Kui veedad kvaliteetaega enda kodus, siis põleta neid koos ja lase enda sees tekkida täielikul rahul. Kui viid tervendusteraapiat läbi iseendaga või kellegi teisega, siis põleta samuti nende kolme taime kombinatsiooni.


- Kasuta Tsitronellat, et puhastada ja aktiviseerida kristalle, millel on positiivsust, küllust, heaolu, stressi leevndavad ja meeleolu parandavad toimed. Näiteks on tsitronella hea puhastaja ja aktiveerija Tsitriinile, Karneoolile, Tiigrisilmale ning teistele külluslikele kristallidele. 


Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.


VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on viiruki jaoks vaja spetsiaalset viirukialust. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väge edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see


Viirukeid on võimalik konkreetsete eesmärkide nimel kasutada ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi, paljudel viirukitaimedel on mitmeid omadusi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada konkreetselt seda, mida soovid. Näiteks, kui soovid, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui soovid armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele. Siinkohal tuleb sul arvestada taime omadusi.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsuse ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.

Sildid: TSITRONELLA, Väeesemed, viirukid, TSITRONELLA viiruk, satya, tsitronella viiruk, tsitronellaviiruk, enesekindlus, isiklik jõud, enesehinnang, julgus, putukad, sääsed, meditatsioon, minevik, mineviku tervendamine, hüpnoos, energia, positiivsus, eluenergia, motivatsioonitõuge, keskendumine, ajutegevus, depressioon, stress, tujutõstja, meeleolu, lõõgastumine, küllusekristallid

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja