Menüü
Ostukorv

TIIGRISILM lihvimata

TIIGRISILM lihvimata KRISTALLID
TIIGRISILM lihvimata KRISTALLID
TIIGRISILM lihvimata KRISTALLID
TIIGRISILM lihvimata KRISTALLID
TIIGRISILM lihvimata
8.48€
Maksudeta: 6.95€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TIIGRISILM lihvimata

Võimalikud valikud

TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm muudab edukaksõnnelikuks, rikkaks ja jõukaks. Suurendab enesekindlust, teotahet, jõudu ja aitab enda eest seista.

Tiigrisilm on üks Jaspise liikidest ja sellel on omakorda veel mitmeid erinevaid liike - Punane TiigrisilmTiigriraud ja Kullisilm, mida tuntakse kui Sinise Tiigrisilmana. Tiigrisilma leidub peamiselt Lõuna-AafrikasBrasiilias jaAustraalias.

Tiigrisilmast valmistatakse väga palju ehteid, kuna see on selline kristall, mida kandes jõuab selle vägi imeväel inimese Aurasse. On olemas teatud kristallid, mis hakkavad väga kiirelt inimese Auras tööle ja Tiigrisilm on kindlapeale üks nendest. Kui sulle meeldib Tiigrisilm, siis järelikult on sul selle väge vaja, see kehtib kõikide kristallide kohta.


Tiigrisilma võid leida väga paljudest erinevatest Kuuga seotud rituaalidest ja maagiatest, kuna sellel on tugev side Kuu ning Päikesega. Seega on seda võimalik rakendada ka väga paljudes rituaalides.

Tiigrisilm on kristall, mis aitab sul olla iseenda vastu aus. Tiigrisilmal on olemas vägi, mis aitab sul leida üles enda isiksus, vabastada sind võltsahelatest ja eemaldada sinus oskamatuse olla julge, enesekindel ning seista enda tõekspidamiste eest. Tiigrisilm on väga kasulik kristall spirituaalse arengu jaoks ja enda isiksuse välja toomisel. Hoia Tiigrisilma enda lähedal, kui sa soovid leida üles tee, mis aitaks sul spirituaalselt kasvada ja olla see, kes sa tegelikult oled.

Tiigrisilm omab väge, mis suudab inimese võimsaks muuta. Tiigrisilm süstib motivatsiooni ja inspireerib tegutsema. Tiigrisilm suurendab julgust, pealehakkamist ja oskust elus hakkama saada. Kui sa otsid oma ellu lisatuge, mis aitaks sul alati olla motiveeritud, hakkaja ja toimekas, siis Tiigrisilm aitab sul selliseks muutuda. Tiigrisilma soovitan ma sul tuua enda ellu ajal, mil vajad lisajõudu. 

Küllusekarp, rahakarp, küllusenurk Kagu-ilmakaar

Tiigrisilm on kristall, millele on kaasa antud tugevad külluslikud omadused. Tiigrisilmal on oskus tuua ellu häid võimalusi, mis viivad materiaalse rahuloluni välja.

Tiigrisilm aktiveerib külluseenergia seal, kus see kristall parasjagu on. Olgu selleks kohaks siis sinu kodu, töökoht või sina ise. Kui sa kannad kristalli, siis see aktiveerib külluse sinu Auras. Kui sa hoiad seda kristalli enda töölaua peal, siis toob see külluse läbi töö. Kui hoiad kristalli oma kodus, siis see kristall hakkab kutsuma küllust sinu koju. Kui sa soovid materiaalset edu saavutada, siis kindlasti Tiigrisilm on üks nendest kristallidest, mis aitab sul seda saavutada. 

Kui sa soovid selle kristalli külluslikku omadust kätte saada, siis peale ehtena kandmise on võimalik oma kodu sisustada kristallitükkidega. Seda niiviisi, et lisad Tiigrisilma kristalle enda koju loodud küllusenurka. See on küllusenurga-kristall, mida võib kokku panna ka teiste küllusekristallidega (KrüsopraasTsitriinMalahhiit jne). Kui sa paned Tiigrisilma kodu Kagupoolsesse tuppa, siis see hakkab sulle küllust tooma. Kui paned selle rahakotti, siis see aitab ebavajalike kulutusi ära hoida ja aitab sulle materiaalset õnne tuua. Kindlalt võiks Tiigrisilma olla küllusenurgas ja rahakarbis palju.

Tiigrisilm toob head loto- või hasartmänguõnne, seda soovitatakse mängimise ajal endaga kanda. 

Tiigrisilma saab kasutada küllusepuu aktiveerimisel, Ahvileivapuu artikli leiad SIIT. Seal on kirjas ka paljud teised küllusekristallid, mida kokku viies tugevdad sa oma perekonna külluslikku edu.

Ebaõnne, ärasõnumise ja needusliku väe eest kaitsmine

Peale külluslike omaduste on Tiigrisilmal olemas võimas vägi kurjusega võitlemiseks. Tiigrisilm suudab kaitsta sind kellegi teise poolt suunatud kurjuse, ebaõnne, needusliku maagia ja üleüldise halva eest. Selleks hoia Tiigrisilma kristalli enda kodu välisukse kõrval kohas, kus keegi seda ei näe või lisa Kodukaitse-kristallide komplekti, mis luuakse samuti kodu välisukse kõrvale, et kaitsta perekonda, sinu kodu ja sind ennast. Tiigrisilm aitab suunata needuslikku väge tagasi sinna, kust see on pärit. Või siis ei lase täituda näiteks rituaalil, mida keegi teine on sinu poole suunanud. Igatahes on Tiigrisilm üks väga tugev kristall, mis aitab sul ebaõnne ära hoida.

Kui sa omad enda kodu, millel on ka hoov, või kasvatad seal taimi, siis soovitan peita Tiigrisilma kristalli nende taimede juurte alla, mis on sinu koduaia juures või võimalikult kaugel majapidamisest. Tiigrisilm aitab kodust eemal hoida halba energiat, aga seda kristalli õue pannes saad sa lihtsalt seda väge suurendada. Tiigrisilm aitab kaitsta ka kodu varaste eest.

Tiigrisilm on üks kristallidest, mida kasutatakse kodukaitse võrgustiku loomisel, mille kohta saad lugeda ühest minu vanemast artiklist SIIT.

Lapse ellu õnne toomine

Lapsed on need, kes ammutavad kristallienergiaid väga kiiresti. Enamus laste Auraväljadest on uutele energiatele väga avatud ja sellepärast on lapsi väga lihtne ning kasulik kristallidega tervendada. Kristalle kombineerides avalduvad neis erinevad energiad ja tänu nende kombineerimisele on võimalik kristalle nende jaoks väga kasulikuks muuta.

Hoia Tiigrisilma kristalli lapse kotis või jaki taskus, kui ta liigub väljaspool kodu. Tiigrisilm kaitseb tagakiusamise, kriitika, vaimse terrori ja füüsiliste õnnetuste eest. 

Kanna Tiigrisilma kaasas, kui lähed eksamile või lähed mõnda rasket ülesannet lahendama. Tiigrisilm toob õnne eksami läbimises ja ei lase sul endasse kogutud informatsioonil peidus olla.

Hoia koos TiigrisilmaCrazy Ahhaati ja Leopardjaspist ning lase neil lapsele head teha. Nende kolme kristalli kooslus aitab lapse ellu tuua palju õnne, rõõmu, positiivsust, optimismi ja heaolu. Lisaks sellele kaitsevad need kristallid tervisemurede ja õnnetuste eest. Hoia neid kristalle ühes kotis koos lapse fotoga. Või siis ilma fotota hoia neid kristalle tema voodi kõrval, et need saaksid last abistada. 

Tiigrisilm on hea õnne ja edu kristall neile, kes mängivad jalgpalli

Tiigrisilm on õnnetalisman neile, kes tegelevad jalgpalliga. Tiigrisilm toob head õnne kõikidele jalgpalli mängides ja suurendab võidu tõenäosust. Andes lastele head energiat selle alaga alustamisel. Samas aitab see suurendada füüsilist jõudu, vastupidavust, julgustab mänguplatsil mängima ja vastaseid ületama. Tiigrisilm kaitseb suuremate vigastuste ja füüsiliste õnnetuste eest. Aidates kehal terve püsida ja blokeerides ära vigastusi, mis ei lase edasi mängida. Dalmaatisa Japise kristall annab profiliiga mängijatele lisaenergiat ja õnne.

Auto kaitsmine rikete ja liiklusõnnetuste vastu

Tiigrisilmal on oskus kaitsta autot õnnetuste eest, aidates ära hoida nii avariisid, autoga seotud rikkeid ja kahjustusi. Tiigrisilm annab kaitse selle eest, et midagi väga tõsist ei juhtuks. Aseta Tiigrisilm autosse või võid sinna luua ka spetsiaalse autokaitse kristallikomplekti, kus sees on ka teisi auto kaitsekristalle. Autot kaitseb veel lisaks Must TurmaliinAhhaatKullisilm jne.

Reisimise ajal kaitsmise ja liiklusõnnetuste kohta olen varem kirjutanud artikli, mille leiate SIIT. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Tiigrisilma soovitan kanda või tervendaval eesmärgil kasutada neil, kellel on probleeme vereringega või verega. Tiigrisilm äratab vereringe üles, et see töötaks korralikult, ja suunab vere kehas korrapäraselt liikuma. Tiigrisilm kiirendab vere liikumist, mis omakorda kiirendab nii füüsilises kui ka vaimses mõttes erinevate protsesside liikumiskiirust. 

- Tiigrisilm tõstab vererõhku neil, kellel on loomupäraselt madal vererõhk. See aga omakorda aitab sellise omapäraga inimesel end tunda paremini, energilisemalt, elujõulisemalt ja aktiivsemalt. Neil, kellel on väga kõrge vererõhk, nemad võiksid Tiigrisilma kandmisel tunnetada, kas see mõjub vererõhule hästi või mitte ja vastavalt siis sellele seda kristalli kanda või mitte.

- Sellel kristallil on oskus taastada reproduktsiooniorganeid, nende tööd parandada ja sellega viljakust tõsta. Kõige parem on Tiigrisilma sellisel eesmärgil kasutada kristalliteraapia tegemisel. Selles asetada Juurtšakra piirkonnale Tiigrisilma meditatsioonikristallid või emma soovikivi, et need kristallid saaksid aktiveerida reproduktsiooniorganite korrapärase töötamise. Loomulikult aitab kaasa ka Tiigrisilma pendliga Juurtšakra kohal tervendamine ehk hoida seda pendlit problemaatilise piirkonna kohal.

- Tiigrisilm on seotud Päikesega, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus asendada Päikesest tulenevat energiat, mis on valaik meie kehale ja hingele. Tiigrisilm suudab pidurdada  depressiooni ja kevad- või sügisväsimust, mis Päikese puudumise tõttu võib tekkida. Tiigrisilma on kasulik kanda sellel poolel aastal, mil Päikest on vähe. Päikese vajalikkusest ja selle tervendavatest omadustest leiad lugemist minu ühest artiklist SIIT.

Päikesepõimiku-kristallina on Tiigrisilma võimuses tervendust anda Päikesepõimiku Tšakra kohal eksisteerivatele siseorganitele. Tiigrisilm aitab näiteks tervendada magu, see on eriti kasulik maohappelisuse korral ja siis, kui seedimine ei ole korras. Lisaks sellele on Tiigrisilm kasulik neerude ja sapi funktsioneerimisel.

- Tiigrisilma soovitan ma kanda ajal, kui on kehas luumurd või mõni luu on mõranenud. Tiigrisilm aitab kiirendada luude paranemisprotsessi ja see vähendab vaegusi, mis selliste olukordadega kaasnevad. 

PÄIKESEPÕIMIK

Tiigrisilma peamiseks Tšakraks, mille üle see kristall tervendavat mõju omab, on inimese Auraväljas eksisteeriv kolmas Tšakra ehk Päikesepõimik. Päikesepõimik asub otse sinu naba kohal. Kui sa asetad oma käe otse naba kohale ja vajutad peopesa selle osa peale, siis seal eksisteeribki sinu Päikesepõimik.

Tiigrisilm suudab Päikesepõimiku energiaid parandada, taastada ja võimsamaks muuta. Tiigrisilm süstib Päikesepõimikkuse jõudu, eluenergiat, positiivsust ja õnne.

Päikesepõimikus eksisteerib inimese külluse-, rikkuse- ja jõukuseväli. See aga tähendab seda, et seda kanalit aktiveerides on võimalik inimesel enda ellu seda õnne ligi tuua. 

Tiigrisilm toob materiaalset rikkust neile, kes on oma Päikesepõimiku Tšakra ära tervendanud ja see annab väga suure panuse selle saavutamiseks. Lisaks muudab Tiigrisilm inimese ka õnnelikuks ja elurõõmsaks.

SODIAAK 

Tiigrisilm mõjub kõige enam kolmele päikesemärgile: LÕVIDELE ♌, KAKSIKUTELE ♊ ja SÕNNIDELE ♉. KAKSIKUTELE ja SÕNNIDELE mõjub Tiigrisilm väga hästi nende enesekindluse parandamiseks. Lisaks aitab Tiigrisilm Kaksikutel ja Sõnnidel emotsionaalselt tugevaks saada.

LÕVI ♌ üks peamisi õnnekristalle on Tiigrisilm, mis muudab tema iseloomujooned veelgi positiivsemaks ja tugevamaks ning aitab Lõvil probleemidele lahendusi leida. Tiigrisilm, mis on Lõvile ka väga tugev kaitsekristall, toob temas esile tugevad küljed. Kaitsekristallina tugevdab Tiigrisilm Lõvi Aura kaitsekilpi, eemaldades sealt kogu negatiivse energia. Seeläbi kaitseb Tiigrisilm seda tähtkuju ebaõnne, probleemide ja halbade inimeste eest. Tiigrisilm võiks Lõvi elus eksisteerida terve tema elu vältel. See on kristall toob Lõvile enesekindlust, julgust, pealehakkamist ja positiivset suhtumist. Tiigrisilm toob tööedu ja üleüldist õnne igas valdkonnas, ka armastuses. 

Tiigrisilm annab KALJUKITSELE jõudu, jaksu ja vastupidavust. See on kristall, mis paneb tema rahaenergia liikuma ja toob tööalast edu ning õnne.

Tiigrisilm on KAKSIKUTE mehele heaks õnnetalismaniks. See kristall on väga sarnase iseloomuga nagu on Kaksikute mees. Tiigrisilm toob Kaksikute mehes esile tema tugevad ja positiivsed iseloomujooned. Lisaks on see külluse-, rikkuse- ja rahaõnne kristall, mida on hea materiaalse õnne tagamiseks enda elus hoida või ehtena kanda. 

NUMEROLOOGIA

Tiigrisilm on õnnetalismaniks kõigile neile, kes on sündinud elutee number 4-ga.

Tiigrisilma kõige paremaks laadimise geoodiks on Tsitriin ja seejärel tuleb Mäekristalli geood.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

ANTOFÜLLIIT vabastab hinges peituva kurbuse, probleemi või sügavale juurdunud hirmu, tuues sügavatele probleemidele ja blokaadidele valgust.Antof..
6.00€
Maksudeta:4.92€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
38.40€
Maksudeta:31.48€
GIRASOL on üks Mäekristalli liikidest, mida peamiselt on saada Madagaskarilt ja see teeb juba sellest kristallivormist väärtu..
1.80€
Maksudeta:1.48€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
7.10€
Maksudeta:5.82€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
40.90€
Maksudeta:33.52€
SELENIIT poleeritud
Enim müüdud
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Sel..
2.00€
Maksudeta:1.64€
MUST PIPAR on väga tugeva toimega taim ja seega saab selle küünla vägi olla samuti vaid tugev. Must Pipar on puhastava toimega ja s..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
AZURIIT avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskuseid. See aitab suurendada isiklikku jõudu, energia..
9.00€
Maksudeta:7.38€
AKVAMARIIN poleeritud
Enim müüdud
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
8.10€
Maksudeta:6.64€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.