Menüü
Ostukorv

ROOSA KVARTS lapik

ROOSA KVARTS lapik KRISTALLID
ROOSA KVARTS lapik
7.70€
Maksudeta: 6.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA KVARTS lapik

Võimalikud valikud

ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.

Roosa Kvarts on kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse emotsionaalsuse,  aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb sinu Auras korrektuure väga ettevaatlikult.

Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes on see üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean. 

Vana-Egiptuse ja Kreeka elanikud kandsid Roosast Kvartsist valmistatud ehteid selleks, et enda ellu kutsuda lapseõnne ja perekonnaõnne. Sama usutakse ka tänapäeval. Roosat Kvartsi peeti juba sel ajal noorendavaks kristalliks, mis ei lase inimese võlul, ilul ja säral kaduda, aidates hoida stressitaset võimalikult madalal, et keha enneaegselt ei vananeks. 

Keskajal kasutati Roosat Kvartsi meditsiinilistel eesmärkidel ja hakati sellest vee-eliksiiri valmistama. Lisaks eliksiirile hoiti seda kristalli ka erinevate taimejookide sees, millega tervendati keha. Juba siis usuti, et Roosa Kvarts suudab tervendada südamehaiguseid ja emotsionaalsest valust tingitud haigusseisundeid. 

Roosa Kvarts on ülim armastusekristall, milles on olemas kõik see, mida sul on vaja. Armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Kristall, mille võimuses on sind juhatada suhetealaselt õigele teele, näidates sulle seda, kellele sinu süda peaks kuuluma ja kellele mitte. See on kristall, mis aitab sul suhetealaselt õigeid otsuseid langetada. Kristall, mis äratab sinus üles armastuse, ja seda isegi siis, kui see on sinu sees väga sügaval lukus. Südametšakra kristall, mis aitab südant tervendada, sinu hinges olevale kurbusele või pettumusetundele leevendust tuua. Kristall, millel on oskus kinkida sulle taas lootus, usk ja jõud, mis aitab sul jälle armastusse uskuda. Roosa Kvarts sobib igaühele, nii lapsele, noorele, täiskasvanule kui ka kõrges eas hingele. Roosa Kvarts toob sõprust ja muudab elu lihtsalt kaunimaks. 

LAPIKUD KRISTALLID

Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaaži esemena, tervendus teraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakra teraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

- Roosa kvarts massaaži teraapiat tehes aitab see kehas avada blokaadid, mis ei lase ainevahetusel liikuda. Seega aitab see mürkidel kehast välja minna ja ka kinniseid sooni avada.

- Masseeritakse neerude kohal, et tervendada neeru probleeme või avada mürkainete liikumine neerudes. Peale sellist massaaži võib kehasse tulla suur energialaeng, mis omakorda võib inimese väga aktiivseks muuta just sellel samal päeval.

- Masseeri kohta, mis on pinges, valutab või on krampis. Roosa Kvartsi lapik kristall aitab närve rahustada.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaismes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel puhata koos kristallidega.

- Südametšakra tasakaalustamine, romantika suurendamine, armastuseteraapia, stressi vabastamine, kurjade mõtete peast viimine, lahkuse ja avameelsuse suurendamine.

Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati koti/karbi sees, mis on mõeldud tervendus kristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid võimalikult kaua säilitaksid oma jõudu.

Peale teraapiat puhastatakse alati kristall rituaalitaime, viiruki või maagia küünlaga. Sobilikud on
Jasmiin, Lavendel, Salvei, Sidrunhein ja Koriander.

Armastuse ligikutsumise ja suhteõnne suurendamise meditatsioon

Roosa Kvartsi meditatsioonikristalliga on sul võimalik läbi meditatsiooni enda elus armastuseõnne suurendada ja seda igal erineval tasandil. Roosa Kvarts on väga universaalne armastusemeditatsiooni läbiviija ja seda on alati kasulik kasutada, kui sa soovid midagi enda armastuseelus muuta. Selleks, et mediteerida Roosa Kvartsiga, selleks võta teineteise kätte üks Roosa Kvarts, sea end mugavasse meditatsioonipositsiooni, soovitan samal ajal põletada enda lähedal ka erinevaid viirukeid ja küünlaid, mis soodustavad armastuseenergiat ning silmi sulgedes alustada armastusesoovide teele saatmisega. Keskendu sellele, mida sa enda elus soovid tunda, näha, kogeda ja saavutada, mis on kõik seotud armastusega. Tee seda senikaua, kuni sa tunned, et sa oled meditatsiooni käigus oma mõtted tulevikku edastanud. 

Roosa Kvarts toob koju armastust, rõõmu ja perekonda head läbisaamist

Roosa Kvartsi kristalli on kasulik hoida kodus, et see saaks sinu koju tuua armastuseõnne. Roosat Kvartsi võib kodus hoida just seal, kus sa soovid seda hoida, head teeb see igal pool. Roosa Kvarts jagab endast välja väga leebeid energiavibratsioone, mis tervendavad keskkonda, aidates armastuseenergiat blokeerivaid energiaid kustutada ja nende asemele jäädvustada kõik selle, mida Roosa Kvarts suudab kinkida. Mida rohkem on sinu kodus Roosat Kvartsi, seda paremini saavad perekonnaliikmed üksteisega läbi, seda rohkem eksisteerib sinu kodus rõõmu, positiivsust ja headust.

Selleks, et Roosast Kvartsist tuua välja kõik hea, soovitan mina suhteprobleemide korral viia seda magamistoaukse kõrvale. Feng Shui elemendina sobib see sinna ideaalselt, aidates takistada negatiivseid võnkeid, mis magamistuppa ehk romantikaruumi tulevad. Teine suhetepiirkond majapidamises on kodu Läänepoolne piirkond, aga sellisel juhul soovitan viia Roosat Kvartsi õue taimede juurde. Kindlasti soovitan oma kodu energiat tõsta juba õuest, kui on oma maja ja hoov.

Roosa Kvarts on igas mõttes võimas armastusekristall, selle universaalsuse tõttu on see suurepärane hinge ja emotsioonide tervendaja. Roosa Kvarts on näiteks väga kasulik inimesele, kes ei oska elu nautida, sellest rõõmu tunda ja elu väikeste asjade üle õnnelik olla. Samuti neile, kes ei suuda armastusest rõõmu tunda, kuna neile pole seda keegi kunagi pakkunud. Roosa Kvarts aitab asendada selle lünga hinges, mis on tundnud ja tunneb siiani puudust armastusest, mis on antud talle kellegi poolt isiklikult. Roosa Kvarts aitab leevendada armastuse puudumist ja täita seda tühimikku armastusega. Näiteks, kui minevikus on olnud palju kellegi poolt tõrjumist ja elu on üldse väga raske olnud, siis Roosa Kvarts aitab sellest välja tulla. Roosa Kvarts aitab teadvustada seda, kui oluline on lasta armastusetundel tekkida ja kui oluline on selle nautimine. Roosa Kvarts aitab tervendada neid hingelisi haavu, mis on selles elus tekkinud või mis on võetud kaasa eelnevatest eludest. Ainuke viis elus armastust tunda on see, kui inimene õpib iseennast armastama. Seda aitab Roosa Kvarts teha, lubades ennekõike iseendal armastust tunda. 

Sensuaalsus, kirg ja romantika

Roosa Kvarts on kristallide seas afrodisiakum, millel on oskus tekitada inimeses kirge ja muuta teda sensuaalsemaks ning romantilisemaks. Roosa Kvarts on väga kasulik suhteedendamiseks ja seda kristalli tasuks kindlasti hoida magamistoas või spetsiaalsel armastusekristallide altaril. Roosa Kvarts suurendab soovi olla oma armastatuga vaimselt ja füüsiliselt lähedane. Vallalisel aitab see muutuda sensuaalsemaks ja suurendada tema armastuseõnne. Roosa Kvarts muudab täiskasvanud inimese seksuaalsemaks ja see suurendab seksuaalset iha. Lisaks Roosale Kvartsile aitab sedasama teha Granaat, Punane Jaspis, Buddha ja näiteks veel ka Vikerkaare Kuukivi.

Lapse hea ja rahulik uni

Roosa Kvarts on kristall, mis aitab last rahustada enne uinumist, ja kui seda kristalli hoida lapse magamistoas, siis laps suudab kiiremini unne jääda. Roosa Kvarts sobib ideaalselt lastetuppa nende voodi kõrvale koos selliste stressi leevendavate kristallidega nagu näiteks SeleniitKuukivi või Sinine Kvarts, et aidata lapsel enne magama minekut lõõgastuda ning soodustada tema uinumist. Roosa Kvarts aitab kaitsta halbade unenägude, rahutu une, luupainajate ja hirmu üksinda magamajäämise eest. Roosa Kvarts sobib imikule, väikelapsele, teismelisele, ja tegelikult võivad ka täiskasvanud seda kehva une korral kasutada. Roosa Kvarts leevendab väga tõhusalt stressi ja mida rohkem seda kodus on, seda tervemad on sealsed pereliikmed.

Roosa Kvarts kui stressi leevendaja

Kombineerige Roosa Kvarts Mäekristalli, KarneooliSeleniidiValge Opaali ja Suitskvartsiga ning hoidke neid enda pildi peal, mis on tehtud vaid paar kuud tagasi. Kristallid toimivad väga hästi nii, aidates teha niinimetatud kristalliteraapiat. Inimese pildid omavad väga tugevat energeetikat ja läbi nende on võimalik ka iseendale abi anda. Kristalle ja pilte hoidke enda magamistoas mõne riiuli või kapi peal. Kui tunnete end positiivsena, siis puhastage kristallid ja viige need vabasse loodusesse.

Kombineerimine teiste kristallidega

Roosa Kvarts kuulub Kvartsiliste perekonda, mis annab sellele kristallile võime kohaneda kõikide teiste kristallidega väga hästi. Roosa Kvartsi kombineerides ükskõik, millise teise kristalliga aitab sellel teisel kristallil saavutada midagi tunnete ja suhetealast. Näiteks viies Roosa Kvartsi kokku mõne kaitsekristalliga, aitab nende kahe kristalli kombinatsioon kaitsta suhet või tundeid. See sama omadus muudab Roosast Kvartsist väga hea "kaaslaskristalli" ehk kristalli, mida on sul võimalik ise väga lihtsal viisil teise kristallisega kombineerida. Kui sa aga ei soovi sellel tasandil elus hetkel midagi saada ja teiste kristallide mõju armastusse suunata, siis kanna seda individuaalselt ilma lisakristallideta. Küsi pigem enda käest, mida sa soovid Roosa Kvartsiga saavutada ja sellest lähtuvalt kas kombineeri seda teiste kristallidega või kasuta seda üksinda selle täies hiilguses. 

Tunnetes selgusele jõudmine

Vii Prasioliidi kristall kokku Roosa Kvartsiga ja hoia neid kahte kristalli pidevalt enda lähedal, kui sul on soov jõuda enda tunnetes selgusele. Kanna neid kristalle senikaua kaasas, kuni sa tunned, et sa oled suutnud selgusele. Võid neid kristalle koti sees kaasas kanda või kanda ehtena igapäevaselt kanda.  

Kontakt veel sündimata lapsega

Kombineerides Roosat Kvartsi Unakiidiga ning neid raseduse vältel endaga kaasas kanda, aitavad need luua tugeva emotsionaalse sideme oma lapsega. Neid kristalle võib kõhu peal hoida, kui on soov edastada lapsele sõnum või anda endasi positiivseid emotsioone.


Armastuse ligi tõmbamine kõrgemas eas/vanem kaaslane

Selleks kombineeritakse Roosa Kvarts Smaragdiga ning kantakse neid endaga kaasa või võetakse neid armastusekristalli komplektidesse põhikristallidena.

Armastuse ligi tõmbamine nooremas eas/noorem kaaslane

Põhilisteks armastusekristallideks võiks olla Roosa Kvarts koos Sinise Topaasiga ning neid võimalikult paljudesse armastusekomplektidesse lisada.

Noorendav vee-eliksiir

Valmistage endale Roosast Kvartsist ja Bronsiidist vee-eliksiiri või hoidke neid vannivees. Selle veega enda nahka pestes aitab see kristallieliksiir peatada vananemist ning muuta nahk elastseks.

Kuidas mõista, et tema on minu jaoks "see õige"?

Kohtingule võtke kaasa Roosa Kvarts ja Granaat ning peitke need enda Südametšakra kohale ehtena või lihtsalt riiete sisse. Enne seda tuleb kristallid loomulikult puhastada ning kuuvalgel ära laadida. Kohtingul tekib teil kas tugev side selle inimesega või ta jätab teid täiesti külmaks. Sealt saategi oma vastuse.

RAVITSEMINE 

Roosa Kvartsi kandmine annab tervendust järgmistele probleemidele:

- Roosal Kvartsil on oskus inimest nooremaks muuta ja seda on kasulik ravitsemise eesmärgil kasutada, kui soovitakse end noorendada. Roosa Kvarts muudab naha säravamaks ja ilusamaks. Kristall, mis aitab vananemist peatada ja esile tuua inimese loomulikku ilu.


- Roosa Kvarts on Südametšakra kristall, mis tähendab seda, et sellel on oskus südant, südameveresoonkonda ja südamenärve tervendada. Kristall, mis aitab lahti saada pingest sinu rindkeres, leevendades närvipinget ja tervendades sinu südant üleüldiselt.

- Kasulik kristall südamehaigetele. Kristall, mis aitab tervendada olemasolevat probleemi ja haigust, andes lisaenergiat juurde nii alternatiivteraapiale kui ka meditsiinilisele tervendamisele.

- Roosa Kvarts on üks viljakusekristallidest, millel on oskus suurendada nii naise kui mehe viljakust. Roosa Kvarts tervendab reproduktsiooniorganeid, aidates näiteks naisi, kes võitlevad pidevalt tsüstide ja müoomidega. Kristall, mida võiks kanda naiste- või meestehaiguste korral. Roosat Kvartsi tasub kanda ka siis, kui soovitakse lapseootele jääda. Roosat Kvartsi kasutatakse viljakuse ravimisel ja emakaga seotud haiguste kiiremaks tervendamiseks. Sellisel juhul tuleb kindlasti Roosa Kvarts kombineerida mõne teise viljakusekristalliga, et õige sõnum saaks kehale edastatud, milleks on Punase JaspisePunase AventuriiniSugiliidi või Unakiidiga koos kandmine. 

- Roosat Kvartsi kasutatakse haavade ja villide tervendamiseks. Selleks kas õrnalt hoitakse seda kristalli haava kohal või pestakse vee-eliksiiriga parandatavat kohta.

- Roosa Kvartsi vee-eliksiir aitab tervendada südamerütmihäireid ning parandab vereringlust. Südamerütmihäirete puhul kombineeritakse Roosat Kvartsi Amasoniidiga (ehk valmistatakse Roosa Kvartsi vee-eliksiiri ning kantakse Amasoniiti ripatsina). Roosa Kvarts aitab lahti saada stressist ning suhetega seotud pingetest.

SÜDAMETŠAKRA

Roosa Kvartsi kristall töötab kõige enam seitsmest Tšakrast neljanda ehk Südametšakraga. Roosa Kvarts on universaalne Südametšakra kristall, mis aitab sellel Tšakral korrapäraselt funktsioneerida. Südametšakra asub sinu rindkeres ja on seotud armastuse ja tunnetega. Roosa Kvarts aitab sellele Tšakrale jõudu anda, et see saaks täisväärtuslikult tööd teha. Korras Südametšakra aitab armastust ellu vastu võtta, õppida armastust jagama, seda hindama, märkama ning austama.

Südametšakra reguleerib ka Auravälja saabuvat välisenergiat. Südametšakra on see kanal, mis kas laseb välisenergia hinge või mitte. Tugev Tšakra ei lase ebaolulisel ja negatiivsel energial Auravälja jõuda, nõrk Tšakra laseb. Südametšakrat tuleb hoida töökorras ja tugevana, et hing oleks kaitstud vaimsete haigustekitajate eest, nagu näiteks hingelise valu eest. Roosa Kvarts aitab stabiliseerida Südametšakra tööd, aidates sellel filtril sinu Südametšakras sinu kasuks töötada. 

SODIAAK

Tähemärgilt on Roosa Kvarts armastusekristalliks SÕNNIDELE ja VÄHKIDELE. Roosa Kvarts aitab armastust ligi tõmmata Sõnnide ellu, aidates tal kohtuda tema hingesugulasega. Vähki aitab Roosa Kvarts emotsionaalselt toetada ning leevendada Vähi Südametšakraprobleeme. Siiski toob Roosa Kvarts Sõnni ja Vähi ellu armastust igal erineval tasandil. 

VÄHKIDE jaoks on Roosa Kvarts samuti armastusekristall. See aitab Vähki emotsionaalselt toetada ning leevendada tema probleeme Südametšakraga. Roosa Kvarts toob Vähile armastuseõnne, aitab tal olla avameelne, ilma et ta peaks öeldut hiljem kahetsema.

SKORPIONILE sobib Roosa Kvarts ideaalselt, see aitab tal armastust üles leida, talle suhteõnne tuua ja see õpetab tal enda perekonnaliikmetega hästi läbi saama. Roosa Kvarts aitab perekonda tuua rahu ja suhted üles soojendada inimestega, kes on kallid. 

ASTROLOOGIA

Roosa Kvarts on kõikidele SEA-AASTAL sündinutele oluliseks kristalliks, see kristall toob neile armastuseõnne. Ükskõik millisel sea-aastal on sünnitud, see kristall toetab siga enda armastuseväega, tuues suhetesse õnne, rõõmu, tasakaalu, kirge, edendades tingimusteta armastust ja parandades suhteid igal erineval tasandil. Igal sea-aastal sündinul võiks see kristall kindlasti olemas olla ühel või teisel kujul.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Roosa Kvartsi kristalle võid laadida Apofülliit või Kõrberoos geoodil ja puhastada Salvei rituaaltaimega või Apelsini eeterliku õliga.
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
0.80€
Maksudeta:0.67€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
6.50€
Maksudeta:5.42€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
8.30€
Maksudeta:6.92€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu ripatsi juurde.SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks v..
11.90€
Maksudeta:9.92€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
34.90€
Maksudeta:29.08€
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:9.08€
LAAVA kristall on üks vanimaid ja enimlevinud kristalle terves maailmas, mida ka inimesed enda tervendamiseks ning spirituaalseks kaits..
2.50€
Maksudeta:2.08€
RODOKROSIIT poleeritud
Enim müüdud
RODOKROSIIT avab hinge rõõmule ja laseb tunda häid emotsioone, mis elu annab. On seotud armastusega, armastuse andmisega ja v..
4.40€
Maksudeta:3.67€
PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. ..
5.50€
Maksudeta:4.58€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
1.60€
Maksudeta:1.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.