Menüü
Ostukorv

BARÜÜT poleeritud

BARÜÜT poleeritud KRISTALLID
BARÜÜT poleeritud
2.60€
Maksudeta: 2.13€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BARÜÜT poleeritud

Võimalikud valikud

BARÜÜT toetab spirituaalset arengut, suurendab visioonide nägemist ning muudab erinevatele energiatele tundlikumaks. See avab meeled spirituaalsetele kogemustele ja aitab näha prohvetlikke unenägusid. Barüüt aitab läbi une Sinu soove universumisse saata. See kristall tugevdab ka suhteid ja loob armastatuga tugeva sideme. Vabastab tülidest ja riidudest ning suurendab teineteisemõistmist. Barüüt on astraalrännaku kristall, mille kõige võimsamaks omaduseks on aidata sind avada väga müstilisele elu poolele ning näidata sulle seda, mida hing on võimeline kogema. Barüüt hakkab tavaliselt sellepärast sulle meeldima, kui sinu Kroontšakra hakkab vaikselt tööle asuma ning sulle unenägudes vastuseid jagama. Siis hakkab Barüüt meeldima ja see on märk sinu alateadvuse poolt, et sul on vaja neid nägemusi seletama asuda.

Barüüdi tavaliseks värvuseks on heleoranž-tumeoranž kuni pruunikas oranž. Barüüdile on iseloomulikuks ka laigud, jooneline tekstuur ning erinevad värvide varjundid ühes ja samas kristallis. Barüüdi peamiseks kaevanduspiirkonnaks on Rumeenia, Suur Britannia ja Venemaa.


Visioonid

Barüüt on kristall, mis suurendab visioonide nägemist ka inimestel, kellel ei ole selgeltnägemise annet. Visioone võib näha igaüks, kes arendab end spirituaalsel viisil ja kes teeb seda ahnuseta. Ahnus pidurdab visioonid ehk spirituaalne areng peaks alati toimuma samm-sammult ning vaikselt. Inimesed, kes soovivad areneda ülima kiirusega, nendel lukustab läbi ahnuse visiooni taju.

Unenäod

Kanna Barüüti selleks, et end energiatele tundlikumaks muuta ja see on ülimalt kasulik kristall neile, kes soovivad enda unenägusid mäletada. Üleüldse on see peale Larimari üks tugevamaid kristalle, mida võiksid kasutada siis, kui soovid enda unenägusid lahti seletada, mõista ning detailselt hommikul ka mäletada. Minu kirjutatud unenägude seletajad leiad SIIT.

Barüüt aitab sul unenägusid enda jaoks seletada nii, et sa ise suudaksid seoseid leida reaalse elu ja unenäo vahel. Lisaks soovitan kasutada samal ajal enda unenäo kristallide keskel Larimari ja unenäopüüdja küljes Barüüdi päikeseratast.

Barüüt aitab läbi une soovid teele saata. Magama jäädes hoitakse seda käes ning soovitakse soovi kuni uinumiseni. Seejärel jäädakse magama konkreetse soovi peale mõeldes. Läbi une saadab Barüüt sinu soovi universumisse!

Astraalrännak

Barüüt on astraalrännaku kristall, mis avab sinu meeled unes astraalrännaku nägemisele. Selleks, et see nii toimiks, siis soovitan seda kristalli kanda igal Täiskuu või Noorkuu päeval. Sellel samal päeval Barüüti kandes avad sa enda meeled spirituaalsetele kogemustele.

Kanna seda nii, et Täiskuu või Noore kuu päeval hoiad seda kaela juures ning samal öösel padja all. Nii iga kord kaks päeva kuus ja seda kõike väga pika aja vältel. See on kristalli teraapia, mida sa saad iseendale teha. Selle teraapiaga avad sa end astraalrännakule. See võtab küll aega, kuid see avab sinu meeli. 

Seda kõike peab sellepärast tegema kaks korda kuus, kuna nendel kuufaasidel on inimese hing kõige enam avatud astraalrännaku nägemisele. Senikaua, kuni sa seda kristalli ei kanna, siis hoia seda enda voodi kõrval või magamistuppa loodud astraalrännaku kristallide peal. Seal Barüüt viib end võimsasse koostöösse teiste kristallidega. 

Suhted

Barüüt on kristall, mis aitab sul enda kallimaga paremini läbi saada. Barüüt ühendab sind ja teda ning aitab pidevatest tülitsemistest ning riidudest lahti saada. Kanna Barüüti senikaua, kuni teie suhe muutub paremaks. Kui te mõlemad soovite üksteisega paremini läbi saada, siis on hea, kui te mõlemad kannate Barüüti samal ajal.

Spirituaalne energiatõus

Kui soovid endas kiiret spirituaalset energiatõusu aktiveerida, siis kanna korraga Barüüti, Pistaatsia Kaltsiiti ja Dolomiiti. Pistaatsia Kaltsiit on 5D-telepaatia energia kasvataja, Dolomiit on Iidsete tarkuste avaja. Barüüt aitab visioone kinni püüda. Kanna neid kristalle siis, kui soovid hüppelist muutust enda ellu või kui sa tunned, et soovid välja pääseda olukorrast, mis on sinu jaoks keeruline. Need kristallid aitavad leida tee. Lahendada samm-sammult kõik selleks ära, et uus vaba tee saaks sinu jaoks avatud olla. See on parim kristallide vägi 5D-energia avamiseks. Sobib näiteks siis, kui sa ei suuda 5D-energias püsida või soovid seda enda Auraväljas säilitada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


Vaimsed haigused, skisofreenia, pimeduse hirm, üksilduse hirm, erinevad foobiad, alkoholi sõltuvus, sõltuvused, luupainajate nägemine, asjade ette kujutamine, põhjendamatud hirmud


KROONTŠAKRA 

Barüüti on väga kasulik kanda, seda sellepärast, et see avab ülemisi Tšakraid. Kui Kroontšakra ei ole korras, siis unenägude nägemine on joo-joo efektiga. Ehk kord näed und, kord mitte ja sa ei oska ka enda unenägusi lahti seletada. Barüüt aitab sind selle probleemi juures.
  
SODIAAK

Tähemärgilt toob kõige enam unistuste täitumist Barüüt VEEVALAJATELE, aidates neil enda unistuste poole püüelda ning keskenduda sellele, mida nad enda ellu soovivad. Barüüt avab tee unistuste täitumiseni ja loob unistavale Veevalajale võimalusi elus õnne nautida. 

Barüüdi kristalli soovitan ma laadida Ingli Aura geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
BARÜÜT on astraalrännaku kristall, mille kõige võimsamaks omaduseks on aidata sind avada väga müstilisele elu poolele ning näid..
14.70€
Maksudeta:12.05€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad poleeritud Ametüst ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kas..
6.70€
Maksudeta:5.49€
La Tene erikollektsiooni käekett LÕVI "VISIOONID ja UNENÄOD" on kokku pandud Mäekristalli, Barüüdi ja Päikesekivi kristallide..
36.60€
Maksudeta:30.00€
Pilt on illustreeriv. Viirukid ja Barüüdi kristallid ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on m..
17.40€
Maksudeta:14.26€
BARÜÜT on astraalrännaku kristall, mille kõige võimsamaks omaduseks on aidata sind avada väga müstilisele elu poolele ning näidata sulle seda, mi..
19.00€
Maksudeta:15.57€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu kristalli juurde.SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks..
8.50€
Maksudeta:6.97€
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
11.50€
Maksudeta:9.43€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
5.00€
Maksudeta:4.10€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hingeterapeut. Amasoniit on krista..
3.60€
Maksudeta:2.95€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
1.50€
Maksudeta:1.23€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.