Menüü
Ostukorv

KOLLANE HEMATIIT-TOPAAS poleeritud

KOLLANE HEMATIIT-TOPAAS poleeritud KRISTALLID
KOLLANE HEMATIIT-TOPAAS poleeritud
6.86€
Maksudeta: 5.62€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOLLANE HEMATIIT-TOPAAS poleeritud

Võimalikud valikud

KOLLANE HEMATIIT-TOPAAS on suurepärane kristall elus edasiminekuks! Kollane Hematiit-Topaas on julgustava toimega ning sellel on oskus sind juhatada õigele teele. See valgustab sind liikuma sinna, kuhu saatusetee sind kõige enam suunab. Seetõttu on seda kristalli hea kasutada enda saatuse parandamiseks. Eriti siis, kui oled elus seisus, kus sa ei tea, millises suunas edasi liikuda. See on valgustaja-kristall, millel on vägi aitamaks sul teha enda elus parimaid valikuid.

Kollane Hematiit-Topaas aitab tervendada Päikesepõimikut, läbi mille saad oma positiivsuse tagasi kui oled selle kaotanud. Kui oled elus kokku puutunud olukordadega, mis on sind rivist välja viinud ning eriti just siis, kui see on juhtunud alates 2020. aastast, mil kosmilisel tasandil liikusime kõik suurte muutuste sisse. Sellele järgnes 2021. aastal, täpsemalt alates juulist, hingedevaheliste vanade kokkulepete lagunemine, mil kosmilised seisud suunasid meie Maa peale energialained “muuta inimsuhteid”. Ning sellele järgevale 2022. aastale, mil uued hingelised sidemed said alguse asuda kokkuleppeid täitma. Kindlasti soovitan sul läbi lugeda minu artikli, kus kirjutasin 16.mai ja iidsete hingedevaheliste kokkulepete kohta. Artikli leiad SIIT.

Kollase Hematiit-Topaasi puhul on tegemist suurejooneliselt tuju tõstva kristalliga, mis aitab sul kaasa liikuda eluvoolu positiivsete külgedega. Näiteks aitab just see kristall muuta sind positiivsemaks ja lootusrikkamaks. See avab sinu hinge kõigele heale ning blokeerib ehk filtreerib ära negatiivsuse, mis soovib sinu ellu tulla. Seda kandes suurendad sa enda isikliku Auravälja võimekust end kaitsta. Sama mõju on kui hoida kristalli koduseinte vahel. Soovitan sul hoida seda kristalli enda kodus kõige enimkasutatavas toas. Sellisel juhul saavad kõik pereliikmed ja ka külalised selle kristalli väega kontakti. Kristall, mis aitab sul end suurepäraselt tunda nii kodus kui ka koos pereliikmetega olles. Kui sul käivad külalised, tunnevad ka nemad end sinu juures suurepäraselt.

Kollane Hematiit-Topaas parandab sinu enesehinnangut, aidates sul jõuda tervisliku enesekindluseni ning eneseväärikuseni. See suurendab sinu teadlikkust iseenda osas ja aitab vabaks lasta ego kihtidest, mis sind ennast häirivad või loovad sulle teiste inimestega suhtlemisel probleeme ning takistusi nendega läbirääkimisi pidades. Eriti hästi toimib Kollase Hematiidi-Topaas koostööenergiat loovana siis, kui hoida seda töökeskkonnas nagu näiteks kontoris.

Kollane Hematiit-Topaas avab sinu hinge spirituaalsele arengule ning alates 2022. aastast on see ülimalt oluline. Arvestades seda, mida ma olen teie kõigi jaoks kirjutanud ja rääkinud seoses 3D ja 5D maailmapildiga. See suurendab võimekust sinu hingel vastu võtta uusi spirituaalseid õpetussõnu ja muuta sind äärmiselt teadlikuks.

Kristall, mis avab sinu saatuserajal uusi suhetekanaleid, suurendades võimalust saada kokku nende hingedega, kellega on sul saatuses suuremad kokkulepped. Eriti nendega, kellega oled eelmistes eludes kokku puutunud ja jätnud seal pooleli ülesannete lõpetamised. See on hea kui te ühel hetkel kokku saate ning jätkate sealt, kus kohast pooleli jäite ning seda heas energias. Kollane Hematiit-Topaas on justnimelt see kristall, mis ühendab sind teise poolega sellisel tasandil, et sa ei tekitaks ise olukordi, mis võivad kaasa tuua probleemidega saatuse ühendumist. See kristall aitab kõike ilusal ja heal tasandil alustada ja annab kõik selleks, et teie kokkulepe saaks tehtud teile mõlemale kasulikult.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Kollasest Hematiit-Topaasist vee-eliksiiri ei tehta, kuna Hematiidi osa Topaasis sisaldab metalle. Kristalle, mis sisaldavad metalle ei tohi vee-eliksiirides kasutada.

- Kollase Hematiit Topaasi tervendav energia aitab üles leida stressile, depressioonile ja meeleolukõikumistele alternatiivset ravi. Kui sa oled sellises seisus, kus sinu vaimne keha on nõrk ja sa soovid tervendust saada, siis see on suurepärane kristall sellele lõpu tegemiseks.

PÄIKESEPÕIMIK JA TÄHETŠAKRA

Kollane Hematiit-Topaas aktiveerib neid mõlemaid Tšakraid, aidates positiivsuse energiasse liikuda ja tervendada. Päikesepõimik on seotud ka sinu isikliku külluseenergia aktiveerimsiega. Kui seda kristalli kasutada tervenduse eesmärgil, siis see muudab sind õnnelikuks ning avab sinu isikliku rahaeenergiakanali. Tähetšakra aga on seotud sinu oskusega unistusi täide viia. Kui sa seda kristalli kannad või kasutad, siis see aitab sul mõista seda, kuidas selle kõigeni jõuda.

SODIAAK

Kollane Hematiit-Topaas mõjub kõige enam Lõvi päikesemärgile, andes juurde õnneenergiat, mis suurendab tema parimate iseloomujoonte esiletulekut. Tegemist on kristalliga, mis annab Lõvile enesekindlust ning tervendab tema ego. Lõvide puhul on nende eesmärk selles elus tuua enda kõige ilusamad omadused esile. Näiteks huumorisoon on oluline osa Lõvi loomusest ning Kollane Hematiit-Topaas aitab selle välja tuua. Huumor on see, mida on elus vaja selleks, et suudaksime toime tulla elust läbi liikuva negatiivsusega. Lõvi eesmärk on selles maailmas enda mõnusat huumorimeelt, millega tervendada Päikesepõimiku energiat.

Kollast Hematiit-Topaasi võid laadida Aragoniit geoodi peal või kõrval kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kaneeli viiruki või rituaalitõrvikuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sell..
31.90€
Maksudeta:26.15€
SALVEI JA KANEELI rituaalitõrvikus on mõlemad tugevad kodu- ja energiatervendajad. Selle rituaalitõrvikuga avaneb sul võimalus mõlema ta..
24.40€
Maksudeta:20.00€
Pilt on illustreeriv. Kollane Fluoriit obelisk ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline..
9.30€
Maksudeta:7.62€
BERGAMOT eeterlik õli on saadud selle viljakoorest. Bergamot kuulub tsitruseliste perekonda ja seega on see sugulane laimi, apelsini, s..
9.90€
Maksudeta:8.11€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hingeterapeut. Amasoniit on krista..
3.60€
Maksudeta:2.95€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.50€
Maksudeta:4.51€
VIKERKAARE HEMATIIT sõrmus
Enim müüdud
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
LINNUSILM on üks Rüoliidi liikidest, mis omakorda on üks Jaspise vormidest. Linnusilmale on omane punakas-pruun kuni beež toon. Linnusilm on..
3.50€
Maksudeta:2.87€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.