Menüü
Ostukorv

MAGNETIIT poleeritud

MAGNETIIT poleeritud KRISTALLID
MAGNETIIT poleeritud
2.50€
Maksudeta: 2.05€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MAGNETIIT poleeritud

Võimalikud valikud

Kristallile on iseloomulik pragulisus.

MAGNETIIT on väga tugev kristall, mida kasutatakse universaalseks tervendamiseks. Selle peamiseks omaduseks on energiate ligitõmbamine ja Aurast ebavajaliku energia välja tõmbamine. Võtab inimese Aurast välja haigustekitajaid ja ebaõnne. Magnetiiti kasutatakse soovide täide viimiseks ja see lisatakse erinevatesse kristallikomplektidesse, et nende mõju ja eesmärki kiiremini täita. Loob Aura ümber topelt kaitsekilbi ning aitab Sind kaitsta ja tugevamaks muuta. Tõmbab Sinu poole tähelepanu ja pilke.

Magnetiit on naturaalselt ehk looduslikul kujul magnetiseeritud kristall. Magnetiidi koostisosas on väga palju metalli ja see kristall kuulub Spinelliliste hulka. Magnetiit on näiteks ka see kristall, mille puru kasutatakse Hematiidi magnetiseerimisel. Magnetiidi peamisteks leiupaikadeks üle maailma on Mehhiko, Brasiilia, Austraalia, USA, Kanada, Austria, Rumeenia ja veel teisedki Euroopa riigid.

Magnetiit on oma nime saanud tänu ühele Kreeka mehele, kes jalutas Magnetiidi leiukoha juures ning nägi, et Magnetiidi puru ja väikesed kristallikesed tõmbusid tema rauast ninadega jalanõude külge. Sealt võetigi sellele kristallile Magnetiit nimeks ehk Magnet.

Magnetiidi struktuur on väga tugev ja kohati ka raske. Magnetiidile on iseloomulikuks värvuseks pruunikas-must toon. Selle kristalli struktuurist võib joosta läbi ka kergelt punakaid laike või täppe. Magnetiit on poleeritud kujul ka veidi praguline või kriimustunud mustriga, seega kui näete sellist mustrit selle kristalli peal, siis see ei ole kindlasti defekt. Enamus kristalle ei ole võimalik ülisiledaks ajada ja kui seda on võimalik teha, siis see muudab selle kristalli ka hinnalisemaks.

Magnetiidi peamisteks omadusteks on energiate ligitõmbamine ja Aurast ebavajaliku energia välja tõmbamine. Kuna Magnetiit oskab väga hästi sinu Auras muudatusi teha ja ebavajalikust energiast lahti saada, siis see jätab selle energia kõik endasse. See on ka põhjus, miks võiks seda pidevalt Hematiidi geoodi peal laadida, et see enda energiast ilma ei jääks ning ühtlasi puhastada ka rituaalitaimedega.

Unistuste täitumine

Magnetiidil on oskus sinu poole kutsuda kõike seda, millest sa unistad. See on kristall, mis aitab sinu materiaalsetel ja emotsionaalsetel unistustel täituda nii, et sa pead lihtsalt selle kasutamise või kandmise ajal keskenduma nende peale. Magnetiit oskab isegi inimesi kutsuda enda poole, kui sa keskendud kellelegi, kellega sa soovid tutvuda või suhelda. Piisab vaid sellest, et sa keskenduksid selle inimese peale.

Magnetiiti kasutatakse väga tihti rituaalides ja maagiates, mis on seotud unistuste või soovide täitumises. Seega võid tihtipeale avastada ka minu kirjutatud maagiate juures, et Magnetiiti on seal vaja kasutada.

Magnetiiti hoida kristallikomplektide keskel, mis on seotud mõne unistuse täitumisega. Näiteks, kui sa oled vallaline ja oled endale uue armastuse leidmiseks kristallikomplekti loonud, siis Magnetiit aitab nende kristallide keskel sinu juurde selle unistuse täitumisel tulla.

Magnetiit aitab sulle sellist elu luua, mida sa soovid endale saada. Seega küsi enda käest:"Mida ma soovin elult?" ja seejärel, kui vastuse oled leidnud, siis hakka Magnetiiti sellel eesmärgil kandma.

Soovitan olla kohati ettevaatlik Magnetiiti kandes, seda seetõttu, et sa kogemata enda ellu midagi sellist ei kutsuks, mida sa tegelikult ei soovi enda elus näha. Seega kontrolli oma mõtteid ja keskendu vaid positiivsusele.

Kaitseenergia looja

Magnetiit pakub sulle kaitset, aidates luua sinu Aura ümber veel topelt kaitsekilbi. Kui sa soovid end kaitsta ja ennast tugevamaks muuta, siis kanna Magnetiiti. Kui sa tunned, et sinu kaitses on veelgi suuremaid probleeme, siis kanna Magnetiiti erinevate kaitsekristallidega koos nagu näiteks Oonüksi, Musta Obsidiaani, Püriidi või Musta Turmaliiniga.


Magnetiiti kasuta kodukaitse kristallide keskel, et Magnetiit hoiaks sinu kodust terviseprobleeme eemale. Magnetiit suudab ebaõnne tagasi allikasse suunata, mis soovib sinu koju siseneda.

Magnetiiti peida kodu välisukse lähedale, et see saaks kaitsta sinu kodu sissetungijate, varaste ja halbade inimeste eest. Magnetiit aitab sinu kodu selliste inimeste jaoks nähtamatuks muuta.

Külgetõmme ja saatuse ümber sättimine


Kui Sinine Kuldkivi ja Rutiilnõeltega Kvarts on need kristallid, mis aitavad kauges tulevikus sinu saatuses asju ümber sättida, siis Magnetiit aitab kohest tulemust tuua. See on selline kristall, mis aitab hetkes sul asju muuta enda kasuks. Kui sa satud mingisugusesse ebameeldivasse situatsiooni ja Magnetiit on sul kaelas ning soovid, et see situatsioon leiaks lahenduse, siis Magnetit asubki kohe tööle ning proovib sinu soovi koheselt täita.

Magntiidi kristalli kasuta enda keha tervendamisel, kasuta seda meditatsiooni ajal või tee enda voodi alla Magnetiitidest võrgustik. See on üks viisidest, kuidas sa saad poleeritud Magnetiiti kasutada enda saatuse paremaks muutmisel. See on kristallide teraapia, mida sa saad ise teha. Loomulikult teine variant ongi see, et sa kannad seda kristalli ehtena.

Kui sa kannad Magnetiiti, siis sa muutud teiste inimeste jaoks atraktiivsemaks ning silmapaistvamaks. Magnetiit tõmbab sinu poole inimesi, pilke ja tõstab head uudishimu. Kindlasti ei mõju see halvasti, kuna tegemist on ka kaitse kristalliga. Seega soovitan ma Magnetiiti kanda neil, kes esinevad, tegelevad meelelahutusega või soovivad veidigi enda alal populaarsemaks või isegi kuulsamaks saada. Magnetiit tõmbab tähelepanu ja ei lase sind unustada. Magnetiidi tähelepanu tõmbamine on ka kasulik armastuse leidmisel, sellisel juhul soovitan ma seda armastuse kristallidega koos kanda.

Magnetiidi kristalli kasutatakse erinevates küllust ligi tõmbavatest kristallidekomplektis, et võimendada seda atraktiivsust, mida soovitakse nende komplektidega luua. Näiteks, kui sa kasutad Magnetiiti rahakarbis, siis see aitab sinu ellu rahal tulla. Kui sa kasutad Magnetiiti armastuse kristallide keskel, siis see aitab armastusel sinu ellu tulla.

Magnetiit on tegelikult väga vajalik kristall ja see sobib ennekõike kõikidele neile, kes soovivad kristallidelt kiireid reaktsioone ja enda ellu kiirelt muudatusi tuua. Magnetiiti võib kombineerida ükskõik millise teise kristalliga ja see on väga kasulik, kui sa teed seda. Seega kanna Magnetiiti erinevate kristallidega koos. Magnetiit aitab võimendada ja kiirendada teiste kristallide tööd.

Üks võimsamaid tervendajaid

Magnetiiti hoia enda kodus Ida ilmakaares, kus asub kodu tervisenurk. Kui sul on seal olemas juba teisi tervise kristalle, siis lisa Magnetiiti nende keskele. Ida sümboliseerib perekonna tervist ja kui see nurk on kodus energiate poolest tasakaalust väljas, siis perekonda saabub ebaõnn tervise teemal. Magnetiit aitab kaitsta ükskõik millise haiguse tekitaja eest, mis soovib majja siseneda.

Magnetiiti hoia haige inimese voodi all või madratsi vahel, et haigus saaks kiiremini kehast välja minna. Magnetiiti kingitakse neile, kellel on diagnoositud mõni haigusseisund ja kui seda kingitakse, siis soovitakse, et see inimene saaks sellest haigusest vabaks.

Magnetiiti kasuta maagiate ja rituaalide tegemise ajal, et see aitaks sinu soovidel kiiremini teele minna. Magnetiit aitab selliste maagiliste tegevuste juures sul keskenduda ning maksimaalselt sul endast anda, et need täituksid.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Magnetiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.  


- Magnetiit on multifunktsionaalne tervendaja, see aitab ükskõik millise haiguse puhul. Magnetiit tõmbab enda sisse sinu haigust ja seda pead tihti puhastama/laadima, et see suudaks taastuda ning puhastuda sinu haigusest.

- Magnetiiti kombineeri kokku ükskõik millise teise kristalliga, et tervendusele kiirendavat jõudu anda. Magnetiit aitab peavalusid ja erinevates kehapiirkondades olevaid valusid eemaldada.

- Soovitan Magnetiiti kanda tervendajatel, ravitsejatel ja erinevatel inimestel, kes tegelevad mingitki sorti inimeste abistamisega. Magnetiit kaitseb sind teise inimese haiguse iseendasse võtmise eest.

- Aitab üle olla vihatundest, kadedusest, kurbusest, negatiivsest mõttemaailmast ja kibestumisest. Magnetiit tegeleb nende emotsionaalsete probleemidega ja aitab sul nendest lahti saada.

JUURTŠAKRA

Magnetiit on seotud meie kõige esimese Tšakraga, milleks on Juurtšakra. Magnetiit on väga rahustava, pingeid maandava ja tasakaalustava toimega. Magnetiit aitab Juurtšakral olla terve ja on veel eriliselt kasulik nende inimeste puhul, kellel Juurtšakra on kinni või isegi haige. Juurtšakra haigusteks on näiteks vähk, immuunsuse nõrkus, kasvajad, suguelundite haigused.

SODIAAK

Magnetiit on Kalade ja Jäära üleminekul sündinute külluse kristalliks. Kalad-Jäär on täis energiat, motivatsiooni, inspiratsiooni ja teotahet. Magnetiidi vägi muutub võimsamaks tänu inimese enda energiaväljale ja Kalad-Jäära energiaväljas on väga palju energiat. Magnetiit tõmbab ligi küllust, edu, rahavoolu ja häid võimalusi. Kalad-Jäär võiks külluse jaoks kindlasti seda kristalli endaga kanda.

Magnetiidi kristalli soovitan ma laadida Hematiidi geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Kristallile on iseloomulik pragulisus.MAGNETIIT on naturaalselt ehk looduslikul kujul magnetiseeritud kristall. Magnetiidi koostisosas on väga pa..
13.20€
Maksudeta:10.82€
Kristallile on iseloomulik pragulisus.MAGNETIIT on naturaalselt ehk looduslikul kujul magnetiseeritud kristall. Magnetiidi koostisosas on väga pa..
20.50€
Maksudeta:16.80€
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
9.40€
Maksudeta:7.70€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.70€
Maksudeta:7.13€
RODOKROSIIT poleeritud
Enim müüdud
RODOKROSIIT avab hinge rõõmule ja laseb tunda häid emotsioone, mis elu annab. On seotud armastusega, armastuse andmisega ja v..
4.40€
Maksudeta:3.61€
ROOSA SAMMALAHHAAT on Sammalahhaadi üks vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks virsikuroosa toon. Roosa Sammalahhaat on väga ..
3.60€
Maksudeta:2.95€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
KINAVAR on kaunis punakat-lillakat tooni kristall, mida enamjaolt leidub Kvartsi sees. Kinavari punakam osa on puhas Kinavar ja valge osa on Kvar..
3.50€
Maksudeta:2.87€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.