Menüü
Ostukorv

MAHAGON-OBSIDIAAN poleeritud

MAHAGON-OBSIDIAAN poleeritud KRISTALLID
MAHAGON-OBSIDIAAN poleeritud
1.00€
Maksudeta: 0.82€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MAHAGON-OBSIDIAAN poleeritud

Võimalikud valikud

MAHAGON-OBSIDIAAN kaitseb vaenlaste, salakavalate inimeste ja ebaõnne eest. Aitab Sind väga raskel eluperioodil ja aitab oma otsustes kindel olla.

Mahagon-Obsidiaan on üks Obsidiaani liikidest, mille koostisosades leidub ka Magnetilist Hematiiti, mis teeb sellest võimsa kristalliteraapia kristalli. Obsidiaanilised omakorda on vulkaanilised kristallid ja Mahagon-Obsidiaan on peamiselt pärit vulkaanilistest piirkondadest nagu JaapanMehhikos või Lõuna-Ameerika. Mingil määral kaevandatakse Mahagon Obsidiaani ka USA-s. Mahagon-Obsidiaanile omaseks väljanägemiseks on punakas pruun värvus, mille seest jookseb erinevas mustris musti laike. Punakas pruun osa on tekkinud kõrge raua sisalduse tõttu.

Mahagon-Obsidiaan on tule-elemendi kristall, millel on oskus sind kaitsta annab sulle jõudu vaenlastega võidelda ja enda eest seista.

Mahagon-Obsidiaan aitab sul näha iseenda negatiivseid, halbu ja kahjulike külgi selleks, et neid aktsepteerida ning parandama hakata. Selleks, et see kristall niiviisi töötaks, tuleb selle lähedal olla, kas siis ehtena kanda või kristallina endaga kaasas.


Aitab üle elada mõne väga raske eluperioodi ja leevendab kaotusvalu. Selleks hoidke seda kristalli enda juures senimaani, kuni te tunnete, et emotsionaalne tasakaal on tagasi tulnud, seejärel tänage kristalli ja viige see kas enda hoovi taimede sekka või metsa. Kristallid, mis aitavad väga rasketel eluperioodidel, saavad energiast tühjaks ning need tuleb loodusesse puhkama viia.

Astraalrännak

Mahagon-Obsidiaan kaitseb Astraalrännaku ajal kohtavate deemonite eest ja nende halva mõjutuse eest. Astraali ajal on Aura avatud, kui seda ei ole teiste kristallidega kaitstud ja Mahagon-Obsidiaan hoiab eemale kurjasid hingi selle ajal. Selleks lisa Mahagon-Obsidiaan Astraalrännaku kristallikomplekti või hoia öösiti enda voodi kõrval. 

Ennustamine

Kaitseb ennustamise ajal enda energia kadumise eest ehk ei lase ennustajal energiast tühjaks jääda, kui ta on teisele inimesele abi andnud. Selleks võib Mahagon Obsidiaani hoida ennustuslaual, kaardikotis või pendlikoti sees.

Põnevus, rahulolu, silmaringi avardamine

Mahagon-Obsidiaan on sulle toetavaks kristalliks, kui soovid enda ellu suuremat põnevust ja rahulolu tuua. See kristall avab sinu silmaringi suuremalt ning suunab sind tegutsema enesearengu suunas. Mahagon-Obsidiaan eemaldab stagnatsiooni-energia ja aitab sul rutiini endale sobilikumaks muuta.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Mahagon-Obsidiaan on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalli. 

- Allergiad, kõrvavalu, aitab menopausi üle elada ja leevendada selle perioodi sümptomeid. Aidates hormoonidel tasakaalus olla ja peatades tugeva väsimuse tunde. 

- Seda kristalli kantakse selleks, et kehast mürkaineid välja juhtida.

- Tervendab naha lööbeid, toidu allergiaid ja leevendab toidu suhtes ülitundlikust.

- Mahagon-Obsidiaan on kasulik liigesevalude ja seljavalude korral. Eriti kasulik on see kristall meeste tervisele ja just selliste probleemide korra.

JUURTŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA

Mahagon-Obsidiaan aitab tervendada neid kahte Tšakrat. Mahagon-Obsidiaan aitab tervisel taastuda, kui tervises on väga palju erinevaid füüsilisi probleeme. See on märk selle kohta, et esimesed kaks Tšakrat on väga kahjustunud ja need ei suuda sinu kehas tööd teha. Sellisel juhul hakkab inimese kehasse ilmnema füüsilisi haiguseid ja üldiselt ka järjest mitmeid erinevaid haiguseid korraga.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Mahagon-Obsidiaan kõige enam SKORPIONEID ja AMBUREID. Kõige enam tasakaalu, tervist ja kaitset toob see nende tähemärgi meestele.
Lisaks sellele kaitseb see kristall Skorpioneid valede valikute tegemise eest, suurendab tema intuitsiooni, parandab iseloomujooni ja aitab kaasa stressi leevendamisele. See on üleüldine tervenduskristall Skorpionile, aidates esile tuua positiivsust ja optimistlikku ellusuhtumist. Suurendab eluenergiat ja isiklikku jõudu.

NUMEROLOOGIA

Mahagon-Obsidiaan on kaitsvaks talismaniks neile, kelle elutee number on 1. Elutee number 1 kohta saad lugeda SIIT ja enda elutee numbri välja arvutamise kohta saad lugeda SIIT.

Mahagon-Obsidiaan tervendab Juurtšakra probleeme ja on konkreetselt seotud viljakuse probleemide tervendamisega või enesekindluse tõstmisega. Selleks kandke Mahagon-Obsidiaani ehtena või asetage otse enda madratsi alla Juurtšakra piirkonda. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Mahagon-Obsidiaani kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal või Hematiit geoodil ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

MAHAGON-OBSIDIAAN kaitseb vaenlaste, salakavalate inimeste ja ebaõnne eest. Aitab Sind väga raskel eluperioodil&nbs..
6.58€ 9.40€
Maksudeta:5.39€
MAHAGON-OBSIDIAAN kaitseb vaenlaste, salakavalate inimeste ja ebaõnne eest. Aitab Sind väga raskel eluperioodil&nbs..
4.20€ 6.00€
Maksudeta:3.44€
MAHAGON-OBSIDIAAN kaitseb vaenlaste, salakavalate inimeste ja ebaõnne eest. Aitab Sind väga raskel eluperioodil&nbs..
19.95€ 28.50€
Maksudeta:16.35€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
9.03€ 12.90€
Maksudeta:7.40€
MAHAGON-OBSIDIAAN kaitseb vaenlaste, salakavalate inimeste ja ebaõnne eest. Aitab Sind väga raskel eluperioodil&nbs..
18.60€
Maksudeta:15.24€
AMETÜST poleeritud
Enim müüdud
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
5.10€
Maksudeta:4.18€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
4.00€
Maksudeta:3.28€
ANTOFÜLLIIT vabastab hinges peituva kurbuse, probleemi või sügavale juurdunud hirmu, tuues sügavatele probleemidele ja blokaadidele valgust.Antof..
6.00€
Maksudeta:4.92€
APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirkonda..
0.80€
Maksudeta:0.66€
BOTSWANA AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat ..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.