Menüü
Ostukorv

MALAHHIIT poleeritud

MALAHHIIT poleeritud KRISTALLID
Enim müüdud
MALAHHIIT poleeritud
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MALAHHIIT poleeritud

Võimalikud valikud

Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.

MALAHHIIT on külluse, jõukuse, edu, rikkuse, rahavoolu ja materiaalse õnne kristall. Malahhiit suudab kaitsta sind kurja, ebaõnne, õnnetuste, lennuõnnetuse, paanika, reisimise hirmu ja stressi eest.

Malahhiit on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks roheline toon. Malahhiit võib olla väga erksa värvusega rohelisega kui ka tumerohelise tooniga. Malahhiidile on iseloomulikuks kirju muster ja struktuuris erinevad rohelist värvi jooned. Malahhiidi kohta on andmeid, et juba 3000 aastat eKr. valmistati sellest väeesemeid ja ehteid. Malahhiit on kuni tänapäevani spirituaalsete inimeste seas väga kõrgel positsioonil ja sellel on väga tugevad energiapõhised omadused.

Malahhiidi peamisteks leiu- ja kaevanduspiirkondadeks on Lõuna-Aafrika, Rumeenia, Kongo, Austraalia, Tšiili ja USA. Malahhiidi mineraal koosneb mürgistest ainetest, küll aga ei ole ühtegi juhtumit, kus Malahhiit oleks kedagi mürgitanud või mingisuguseid reaktsioone tekitanud. Malahhiit poleeritakse ära ja kui ei ole kristallitolmu, siis ei saa ka see kahjulik olla. Sellegipoolest kantakse Malahhiiti enda energia täiustamiseks.

Malahhiit on küllaltki hinnaline kristall, seda seetõttu, et seal, kus seda leidub, seal on Malahhiidi kristalli ehk kivimit teiste kristallidega võrreldes vähe ja selle ehteks töötlemine on kulukam. 

Malahhiit on tuntud oma mitme kaitseomaduste pärast, milleks on kaitsmine lennuõnnetuste eest, kaitsmine "kurja silma" eest ja vaimsete rünnakute eest, mida tuleks kaitsta kõigil, isegi neil, kes ei tegele spirituaalsete teemadega. Malahhiiti kantakse kaasas lennureisidel, kuna usutakse, et see aitab kaitsta lennukitega seotud õnnetuste eest ja seega on see üks tähtsamaid reisimise kristalle. Malahhiiti on kantud juba aegade algusest peale mürgituste eest kaitsmiseks, eriti, mis on seotud madudega, eksootiliste putukatega ja bakteriaalsete haiguste ärahoidmisega. Malahhiiti kasutatakse hirmude ravitsemiseks, mis on seotud lendamisega, pimeduse kartmisega ja hingede kartmisega. Malahhiiti hoitakse arvutite ja telefonide kõrval, et ära hoida negatiivseid sõnumeid ja usutakse isegi, et Malahhiit aitab kaitsta internetis toimuvate varguste ja kelmuste eest.

Malahhiit ise on üks võimekamaid küllusekristalle. See tähendab aga seda, et kui sa oled võtnud Malahhiidi enda ellu, siis see hakkab sinu külluslikku poolt suurendama, aidates enda sees olevaid energiaid sinu või sinu kodu energiavälja jagada. Selle käigus vallandub küllusevoog, mis hakkab sinu ellu soovitud küllust ligi kutsuma. Seega, kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu ellu küllust ligi kutsuda, siis Malahhiit on selleks väga õige valik.

Malahhiit on rahaõnne aktiveerija kristall, millega on võimalik teha rahamaagiatMis tähendab seda, et Malahhiiti rahaga kokku liites ehk rahakotis hoides või paberraha kõrvale sättides Feng Shui järgi Ida-ilmakaarde (kodus või tööl), aktiveerib see külluseenergiate võimendumise.

Hoia Malahhiiti enda kodus Ida-ilmakaares, et tuua maisel tasandil enda ellu suuremat sorti õnne. Tegemist on rahavoolu aktiveerijaga ja juhusliku õnne toojaga.

Malahhiit aktiveerib rahavoolu ja toob külluse sinu ellu

Malahhiit on üks tugevaima toimega küllusekristalle, millel on olemas võim ja vägi, mis suudavad sinu ellu tuua materiaalset õnne. Malahhiit on kõige enam seotud rahavoolu aktiviiseks muutmisega. Seal, kus on Malahhiit, sinna see küllust ligi kutsub. Hoides Malahhiiti enda koduseinte vahel, aitab Malahhiit külluseenergial sinu koju pääseda. Kandes Malahhiiti endaga, aktiveerib see sinus oskuse enda elu materiaalselt paremaks muuta. Malahhiiti enda töö juures või kontoris hoides aitab see pääseda rahavoolul sinu ellu sinu töö kaudu. Igatahes on Malahhiit üks peamisi rahavoolu aktiivseks muutvaid kristalle ja kui sa soovid läbi kristallide maailma endale küllust ligi kutsuda, siis Malahhiit võiks kindlasti sul olemas olla.

Kui sa soovid teada seda, kuidas Malahhiiti kasutada ja kus seda täpselt hoida, siis selle jaoks on tõepoolest olemas kohad, kus see töötab efektiivsemalt ning toob sinu ellu kiiremini häid materiaalseid võimalusi ning rahavoolu. Malahhiidi koht võiks kindlasti olla sinu kodus Kagu- ja Ida-ilmakaares. Mõlemad ilmakaared on seotud küllusega. Kui asetad vähemalt ühe Malahhiidi enda kodu Kagu-ilmakaarde, aitab see sinu tulevikku materiaalses mõttes parandada, aidates sul edukamaks saada ja samm-sammult rikkuse poole liikuda. Kui asetad vähemalt ühe või lausa mitmeid Malahhiite Ida-ilmakaarde, siis see aitab olemasolevatest majanduslikest probleemidest lahti saada ja edaspidi erinevaid materiaalseid probleeme ära hoida, samas aitab see ka rahavoolu aktiveerida.

Malahhiiti kanna endaga kaasas, kui sa teed tööd. Tööd tehes aitab Malahhiit suurendada sinu Auraväljas rahavoolu liikumist ja tänu sellele sulle rikkust ligi kutsuda. Malahhiit aitab parandada sinu sissetulekut, aidates sulle head õnne Auravälja tuua, mis omakorda aitab sul leida hea võimaluse oma rahalise sissetuleku suurendamiseks.

Malahhiiti võid leida erinevates külluse- ja rahavoolumaagiates või rituaalides. Malahhiit säilitab väga kergelt sellistes spirituaalsetes protsessides lausumisi, mille see edukalt ka täide suudab viia. Sellepärast võid leida minu maagiaretseptidest Malahhiiti. Lisaks sellele kustutab Malahhiit maise ebaõnne, see on tugev rahaenergia ja õnne aktiveerija.

Kaitseb kurja ja halva väe eest

Malahhiit on teada tuntud oma kaitsvate omaduste poolest. Malahhiidi vägi üksnes on juba nii võimas, et selle kohalolek peletab kõik sissetungiva kahjuliku energia minema. Ükskõik, kus Malahhiit on, seal saab kurjus ja stress vastulöögi. Aseta Malahhiidi kristall endale sobilikule kohale, kus kohast sa soovid halba energiat eemale juhtida.

Suurendab loomingulisust

Malahhiit on selline kristall, mis aktiveerib sinu meeled tööle ja muudab sind aktiivsemaks tegutsejaks nii füüsilises, kui ka emotsionaalses mõttes. Kui sa oled Malahhiidi läheduses, siis see annab sulle energiat. Sellist energiat, mis tekitab sinus tunde, et sa tahaksid nüüd kangesti millegi nimel tegutseda. Malahhiit suurendab sealjuures ka loomingulisust ja aktiveerib inspiratsiooni. Väga kasulik kristall neile, kes soovivad ideid saada ja seda ükskõik, millises valdkonnas.

Jõukusenurk

Jõukuse nurk asub kodu välisuksest vaadatult kõige kaugemas vasakus nurgas ning sinna valmistatakse rahakarp või küllusekarp, kuhu kogutakse küllusekristallid ja majapidamise kogutud raha. Küllusenurga karbi sisse kombineeritakse järgmised kristallid, mis toovad sinna majja materiaalset küllust - Malahhiit koos Rohelise AventuriiniTsitriiniSammalahhaadiRohelise KvartsiPüriidiTiigrisilmaGagaadi ja Krüsopraasiga.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Malahhiit on see kristall, millest vee-eliksiiri ei valmistata, kuna 
selle koostises on mürgiseid aineid.


- Mürgitused, troopiliste putukate hammustused ja haigused.

- Malahhiit on kasulik vereringele ja aitab takistada verehaiguste loomist.

- Malahhiit aitab viljatuid, soosib kehast mürkide väljutamist, aitab kaasa ohutule sünnitamisele, parandab reproduktsiooniorganite tööd. Malahhiit ravitseb naiste reproduktsiooniorganeid ja seda kasutatakse tsüstide ravimisel. Selleks asetatakse kolm Malahhiidi tükki haigele piirkonnale ning moodustatakse nendest kolmnurk ja hoitakse ige päev umbes veerand tundi nendel kohtadel. Peale ravitsemist puhastatakse kristallid. Malahhiiti kasutatakse veel Parkinsonitõve, jalgade paistetamise, malaaria, liigse higistamise ravitsemiseks ja neerukivide eemadamiseks. 

- Malahhiiti soovitan kanda siis, kui kehas on mõne aine allergia ja kui sa ei tea, mille vastu sul see allergia on. Malahhiiti kandes hakkab sul seda toitu süües paha, kus sees on see aine. See annab võimaluse, et sa saaksid teada, mille vastu sul allergia on.

TÜÜMUSE TŠAKRA EHK KÕRGEM SÜDAMETŠAKRA

Malahhiit on Südametšakra tervendaja, kuid sellel on oskus ka avada kõrgemat Südametšakrat ehk Tüümuse Tšakrat. See Tšakra pesitseb täpselt meie Südametšakra kohal ja selle avanemise-tervenemise käigus saame me ühendust enda hingesugulastega. Malahhiit tervendab Südametšakrat, avades Tüümuse ja mis omakorda avab tee armastuse õnneni. Kui kõrgem Südametšakra hakkab tervenema, siis inimene saab kogeda ka tõelist armastust. Enne seda ei ole see kahjuks võimalik. Malahhiit on üks parimaid kõrgema Südametšakra tervendajaid.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab kõige enam KALJUKITSEDE ja SKORPIONITE Aurat. Skorpionitele toob Malahhiit materiaalset edu ja seda on mõistlik kanda Skorpionil tööedu tagamiseks. Malahhiit on Skorpioni jaoks materiaalse edu, külluse, rahavoolu, tööedu ja õnne toovaks kristalliks. Malahhiit on Skorpioni jaoks universaalseks materiaalse õnne kristalliks. Kaljukitsedele toob Malahhiit konkreetselt rahaõnne. NEITSITELE, kes on sündinud 23. - 24. augustil, nende jaoks on Malahhiit tervise kaitse talismaniks.

NUMEROLOOGIA

Malahhiit on 15. kuupäeval sündinute õnnekristall, mis toob õnne väga mitmel erineval tasandil. Malahhiit aitab ennekõike saavutada materiaalset kindlustunnet, tuua ellu luksust ja aktiveerida 15. kuupäeval sündinute elus rahavoolu liikumise. Malahhiit kaitseb ebaõnne, probleemide, kurbuse ja negatiivsuse eest. Malahhiit aitab tervendada 15. kuupäeval sündinu negatiivseid iseloomujooni ja positiivseid iseloomujooni esile tuua. Malahhiit aitab õnnetule teele kaldunud hingel liikuda tagasi tagasi saatuse õigele teele. Malahhiit aitab üles leida selle ande ja oskuse, mis on võimalik erialaks ning enda sissetulekuallikaks muuta. Malahhiiti soovitan ma ehtena kanda ja sünnikristallidelaekas hoida. Sünnikristallide laeka kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT

Numeroloogia järgi on Malahhiit materiaalse edu ja õnnetalismaniks neile, kes on sündinud elutee number 1 all. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Malahhiiti võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki/eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
1.00€
Maksudeta:0.82€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
46.60€
Maksudeta:38.19€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
1.50€
Maksudeta:1.23€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.00€
Maksudeta:4.92€
TÜÜMIAN on mündiliste perekonda kuuluv taim. Esmalt sa ehk neid ühte perekonda ei liigitaks, kuna tüümiani välimus ja lõhn ei ole nendele sar..
11.50€
Maksudeta:9.43€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
14.00€
Maksudeta:11.48€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
4.80€
Maksudeta:3.93€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
9.20€
Maksudeta:7.54€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
5.00€
Maksudeta:4.10€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
14.40€
Maksudeta:11.80€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.