Menüü
Ostukorv

TSELESTIIT-BARÜÜT poleeritud

TSELESTIIT-BARÜÜT poleeritud KRISTALLID
TSELESTIIT-BARÜÜT poleeritud
5.00€
Maksudeta: 4.10€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TSELESTIIT-BARÜÜT poleeritud

Võimalikud valikud

TSELESTIIT-BARÜÜT on üks imeline kristall, kandes endas kahe võimsa kristalli Inglite-energia aktiveerimise, telepaatilise ühenduse loomise, energeetilise kaitse andmise ning armastuse aktiveerimise energiaid. Imeline kristall, mille vägi võtab mind lausa sõnatuks. Selle kristalli energia on nii võimas, et mul jääb eesti keeles sõnadest puudu. Sooviksin seda veelgi rikkalikumalt väljendada ja anda teile läbi kirjelduse kätte kõik, mida selles kristallis tunnetan. See on suurepärane kristall, mis annab sulle midagi imelist, eriti armastuse tasandil.

Kui hoian seda kristalli käes, et tunnetada selle energiaid ja seda kirja teel teile edastada, on tunne minu sees niivõrd võimas, et sooviksin kõigile Tselestiit-Barüüdi telepaatiliselt saata.

See kristall aktiveeris minus veelgi suurema huvi uute ning uute kristallide järgi, mida soovin teieni tuua. Rännates mööda kristallide leiupaiku, soovin tuua kõik need kristallid teie kätesse. Te väärite parimat ja kõige suuremat heaolu!

Kui Tselestiit-Barüüdi kasutusele võtad, siis mõistad, millise elumuutuse see suudab sinu ellu tuua. See annab sulle kirjeldamatu tunde, mida sa varem kogenud ei ole.

Tselestiit-Barüüt, kannab endas energiat, mis annab sulle võimaluse tunda tugevat telepaatiat nendega, kellega on sul sõlmitud hingedevaheline kokkulepe. Temaga, kellega ekisteerib tingimusteta armastus, avades veelgi sügavama armastusetasandi. Juba üksnes sellele mõeldes on see kristall tohutulit ilus - lihtsalt imeline!

Kui soovid ühendust hoida tema ja enda vahel või kellegagi, kelle vastu sa tunned pereliikmearmastust, sõprusarmastust või armastust ükskõik, millises võtmes, siis kingi üks kristall endale ja teine temale. Hoia ühenduse loomiseks kristalle eelnevalt koos vähemalt 12 päeva või 3 järjestikusel Täiskuu päeval (Täiskuu energia on ülimalt aktiivne päev enne Täiskuud, Täiskuu õigel päeval ning sellele järgneval päeval). Täiskuu kuupäevad leiad SIIT.

Hoia Tselstiit-Barüüti enda kodus kui soovid Inglite poolt suuremat kaitset, olla telepaatiliselt ühenduses Inglite maailmaga ning läbi selle tugevalt kaitstud. Mida suurem on sul kontakt ja side enda Kaitseingliga või Inglite maailmaga, seda võimsam on sinu Aurakaitse. Kõik Ingliteemalised artiklid leiad SIIT. Loe neid ning mõistad kui tugevaks on võimalik luua sidet Inglitega.

Tselestiit-Barüüt aitab sul lõõgastuda, mediteerida, olla iseenda hinges rahus ja tasakaalus. See teeb sellest suurepärase meditatsioonikristalli, aidates sind meditatsiooni kanaldada ja minna sinna väga kiirelt. Et seda võimendada, hoia Tselestiit-Barüüti Seleniidi kristallide lähedal. Kui sul on kodus Seleniidist torn, siis soovitan asetada selle ümber Tselestiit-Barüüdi kristalle.

Kui soovid muutuda spirituaalsemaks, siis soovitan seda enam sul täita ka oma kodu spirituaalsusega. Mineraalides on tohutu vägi ning kui kanaldad mineraalide kosmilist energiat enda koju, siis sellest saab sinu isiklik tempel. Kõige ilusam koht terves sinu isiklikus maailmas, koht, kus on rahu ja armastus, küllus ja tervis, kaitse ja spirituaalsus.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Tselestiit-Barüüt on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles sisalduv Tselestiit on habras kristall.


- Tselestiit-Barüüt on imeline tervendaja, aidates lahti saada mineviku traumadest, suurendades sellega kogu sinu hinge potentsiaali. Aitab sinu hingel spirituaalseks kasvada ja areneda. Mis tähendab, et ükskõik, milline negatiivne energia veel sinu hinges ja Auraväljas eksisteerib, on Tselestiit-Barüüt sulle suurepäraseks energiatervendajaks, pakkudes sulle tuge ja aktiveerides sind tervenema.

KURGUTŠAKRA ja KROONTŠAKRA

Tselestiit-Barüüdi energia aktiveerib korraga sinu Kurgutšakra ja Kroontšakra, avades sind vabastama mineviku energiaid ning sama ajal kujundama uut tulevikurada. Mis omakorda tähendab, et see aitab sind ükskõik millisest olukorrast välja, aktiveerides sinu sees intuitsiooni hääle ja suunates sind parimale rajale. Hoia seda kristalli enda voodi kõrval ning lase sellel teha sinu Auraväljas energeetilist muudatust.

SODIAAK

Tselestiit-Barüüt mõjub kõigile suurepäraselt, aidates kaasa spirituaalsele transformatsioonile, mille kohta saad lugeda SIIT. Kui soovid suurendada enda tähtkuju poolset väge, mis kinnitus kosmosest sinusse sünni hetkel, siis Tselstiit-Barüüt sobib selleks ideaalselt, aidates kaasa sinu täieliku potentsiaali väljatoomisele. 

Soovitan Tselestiit-Barüüti puhastada Salvei segutõrvikutega, et hoida kristalli energiad eriti aktiivsena!

Laadida soovitan Tselestiit-Barüüti elujõu energiaga. Hoia seda Muskoviidi lähedal, mis toetab samuti telepaatilise ühenduse saamist ning Inglitemaailmaga kontaktis olemist. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

SALVEI ja LÕHNHEINA rituaalitõrvikut kasuta regulaarselt. Sellel on multifunktsionaalsed omadused, millega on võimalik tervendada iseen..
24.90€
Maksudeta:20.41€
SALVEI JA KANEELI rituaalitõrvikus on mõlemad tugevad kodu- ja energiatervendajad. Selle rituaalitõrvikuga avaneb sul võimalus mõlema ta..
24.40€
Maksudeta:20.00€
AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geood
AINUEKSEMPLAR
Tegemist on äärmiselt eksklusiivse kristalliga.AKVAMARIIN ja MUSKOVIIT geoodi kooslus on selgeltnägemist aktiveeriva toimega, suurendad..
1 299.00€
Maksudeta:1 064.75€
MUSKOVIITI on mitmeid erinevaid toone, heleroosast pruunini kuni läbipaistva kollaseni. Nendel erinevatel toonidel on olemas konkreetne energia, ..
23.70€
Maksudeta:19.42€
 ROHELINE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, mille peamiseks omaduseks on tuua sinu ellu küllust ja jõukust. Rohelisele Kvartsile on omane..
26.19€
Maksudeta:21.46€
HEM CHAMPA on India Ajurveeda üheks olulisemaks viirukiks, olles traditsiooniline tervendusviiruk, mis koosneb hulgaliselt erinevatest taimedest...
4.20€
Maksudeta:3.44€
KUUSK on püha puu, mis võimendab kaitseenergiat ning tagab ka hea õnne. Kuusk aitab kaitsta seda, mis on tema lähedal ja kui lisada kuusee..
10.90€
Maksudeta:8.93€
AALOE küünal
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnat..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.