Menüü
Ostukorv

TULIKVARTS poleeritud

TULIKVARTS poleeritud EHTED
TULIKVARTS poleeritud
2.50€
Maksudeta: 2.05€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TULIKVARTS poleeritud

Võimalikud valikud

Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ei kuulu kristalli juurde.

TULIKVARTS on soovmõtete elluviija. Aitab uutel võimalustel ellu tullasuurendab elujõudu ja isiklikku võimu. Võimendab Aurat ja annab energiat, tervendab Juurtšakrat, aktiveerib armastuseenergiad. Tulikvarts aitab leida tee oma unelmate või kättesaamatute unistuste poole. 

Tulikvarts on imeline üliaktiivne kristall, millega on sul võimalik ülimalt kiirelt enda eluenergiat suurendada. Kui tunned, et soovid enda eluenergiat võimsamaks muuta, siis see on Oranž Kaltsiidi kõrval üks parimaid. La Tenes müügis olev Tulikvarts on pärit Madagaskarilt või Lõuna-Ameerikast. Tulikvarts annab puuduoleva vaimse energia selleks, et sul oleks jõud olemas enda unistusi täide viia füüsilisel tasandil. Lisaks aitab see aktiveerida sinu soov-unistuste realiseerumist. Tulikvarts töötab loomulikult kõige aktiivsemalt unistuste ellutoomisega siis, kui seda kanda ja kasutada koos Rutiilnõeltega Kvartsiga. Tulikvarts annab ideid ja avab uksi sinu elus, et need saaksid realiseeruda eriti just füüsilisel tasandil.

Uued võimalused, äriline edukus

Tulikvarts aitab uutel võimalustel ellu tulla ja seega sobib see neile, kes soovivad ka näiteks uut suhet luua. Kanna Tulikvartsi, et saada inspiratsiooni. Selleks, et ideede tekkimisel need ellu viia. Kui kannad Tulikvartsi Mariami Jaspise või Piltjaspisega koos, siis sellega aktiveerid Tulikvartsi enda elus ärilise õnne tasandil. Kui sul on juba ettevõte olemas, siis see toob sulle ärilist edukust. Kui mitte, siis annab see sulle ideid, mis sobivad kokku sinu missiooniga.

Rahaõnn ja tööedu

Tulikvarts on lisaks ideede tekkimisele ja esile toomisega seotud ka rahaõnne suurendamisega. Kanna seda ja igal õhtul enne magamaminekut hoia kristalli käes, sule silmad ja lausu Tulikvartsile maagialause "Raha armastagu mind". Seejärel aseta kristall enda lähedusse, et sõnum kinnituks sellesse täielikult sinu Auraväljas. Kanna Tulikvartsi koos Rohelise Aventuriiniga, et aktiveerida sinu elus tööedu ja selle kaudu rahaõnn.

Nii Tulikvarts kui ka Kalkopüriit aitavad materiaalset olukorda kiirelt parandada. Neid mõlemaid kristalle on kasulik hoida nii Ida-ilmakaares (hetke finants seis Feng Shui järgi) kui ka Kagu-ilmakaares. Tulikvarts suurendab sinu isiklikku rahaenergiat. Kui sul on olemas juba Feng Shui rahataim - Ahvileivapuu, siis hoia Tulikvartsi kodus selle taime potis. 

Armastus

Tulikvarts suurendab sinu õnne ka armastusetasandil. Ideaalne kristall Hingesugulase ja teiste armastusemissioonikaaslaste kokku liitmiseks saatuse poolt. Ka Kaksikleegiga kohtumisele aitab Tulikvarts imeliselt kaasa - kanna seda kristalli selle põhimõttega. Kui oled vallalline või selleks, et muuta enda ja Kaksikleegi vahel olev side tugevamaks. Tulikvarts suurendab tõenäoliselt sinu ja Kaksikleegi kohtumist. Kui soovid veelgi jõudu anda sellele kohtumisele, siis kanna Tulikvartsi koos ArbuusturmaliiniRodokrosiidiLarimari või Serafiniidiga. Kõik eelpool välja toodud kristallid aitavad sul enda Kaksikleegiga kohtuda või teie omavahelist sidet ja telepaatiat suurendada.

Kandes Tulikvartsi koos Mäekristalliga, muudab see teise kristalli võimsamaks, aitab sellel kiiremini ja edukamalt tööd teha.

RAVITSEMINE

- Tulikvarts aitab lahti saada jõuetusest, väsimusest ja nõrkushoogudest.

- See on suurepärane tervendaja, kui soovid enda füüsilist ja vaimset energiat suurendada.

- Parandab mõttetegevust ja on seetõttu kasulik õpingute ajal kasutamiseks.

JUURTŠAKRA ja SAKRAALTŠAKRA

Tulikvarts aktiveerib Sakraaltšakra ideaalselt töösse ning toetab ka Juurtšakras energiate liikumist. Juurtšakra tasakaal on tähtis, kui soovitakse ellu armastust. Need kaks tšakrat aitavad sul olla pidevalt motiveeritud ja inspireeritud. Tulikvarts aitab näiteks inimesel üles leida enda elu missiooni. Kui sa seda ei tea, mis on sinu missioon, siis Tulikvartsi kandmine aitab selle teadmiseni jõuda. 

SODIAAK

Tulikvarts aitab kõikidel tähtkujudel võrdselt jõuda rahalisse kasumisse ärialaselt ja suurendab üleüldiselt head maist õnne. Kaljukitse jaoks on aga see eriliselt hea Kaksikleegi aktiveerimise kristall, toetades armastusesideme leidmist ja suhte tugevaks kasvatamiseks.

Tulikvarts on Tuleelementide kristall, mis aitab eriti võimsalt viia ellu Amburi, Lõvi ja Jäära soovmõtteid ja unistusi.

Tulikvartsist valmistatud ehteid puhasta Arruuda viirukiga ja lae Aragoniit geoodil.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
Pilt on illustreeriv.MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud..
8.40€
Maksudeta:6.88€
Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ja alus ei kuulu toote juurde.MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekri..
6.50€
Maksudeta:5.33€
Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ei kuulu kristalli juurde.TULIKVARTS on soovmõtete elluviija. Aitab uutel võimalustel ellu tulla, suurendab elujõudu j..
16.10€
Maksudeta:13.20€
TULIKVARTS on soovmõtete elluviija. Aitab uutel võimalustel ellu tulla, suurendab elujõudu ja isiklikku võimu. Võimendab..
5.50€
Maksudeta:4.50€
TANSANIIT aitab elu näha nii nagu see on. Selles on jõud, mis avab suhtlema ja oma mõtteid ning teadmisi avameelselt väljendama.Tansaniit ku..
18.30€
Maksudeta:15.00€
SININE TOPAAS on üks maailma kõige enimtuntuimatest kristallidest ja ka kristall, mille kõige kaunemaid kristalli leide peetakse väga hi..
11.00€
Maksudeta:9.02€
PETALIIT on hingerahukristall, mis parandab emotsionaalseid haavu, tervendab Südametšakrat ja aitab läbi Inglite hingesugulast lei..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
6.50€
Maksudeta:5.33€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
20.50€
Maksudeta:16.80€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.