Menüü
Ostukorv

UNAKIIT poleeritud

UNAKIIT poleeritud KRISTALLID
UNAKIIT poleeritud
2.20€
Maksudeta: 1.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: UNAKIIT poleeritud

Võimalikud valikud

UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiukohaks on USA-s asuv Unakase mägi ja seda kaevandatakse ka Lõuna-Aafrikas Zimbambwes. Unakiidi kõige tähtsam energeetiline omadus on lapsearmastus, maalähedus ja maatunnetus. Unakiit aitab luua vanemal kontakti lapsega ja aitab luua ka tugevat kontakti loodusega, maailmaga või kogu universumiga.

Unakiit loob tugeva rahutunde sisse, aidates mediteerida, enda mõtteid alati selgeks mõelda, rahu leida ka olukordades, kus rahu ei eksisteeri. Unakiit on eneseotsingute kristall, millel on oskus leida üles mõtteid, mis kuuluvad sinu elu eesmärgile. Unakiit toob mõtetesse asju, mis on sinu saatusega seotud ja aitab "lihtsalt teadmist" edendada.

Unakiit on emotsioone, tundeid ja armastust juhtiva toimega. Unakiidil on oskus viia sinu mõtted väga tervesse spirituaalsesse seisundisse, kui me räägime tunnetest. Unakiit blokeerib väärad arusaamad, mis on seotud suhetega. See aitab õigeid suhetealaseid otsuseid vastu võtta. Vabastada kahjulikke emotsioone ja muuta sinu mõttemaailma tervemaks. Väga kasulik kristall neile, kes ei suuda tingimusteta armastada ning kellel on oht minna valedesse suhetesse. 

Unakiiti on hea hoida enda kodus erinevate taimede peal ja nii selle kristalli omadusi endasse juhtida. Unakiit töötab väga hästi erinevate taimedega, eriliselt veel Sulgvõhuga, TõlvlehikugaHavisabaga ja Aglaoneemiga. Nende taimede kaudu saadab Unakiit enda energiaid edasi sinu kodu Aurasse. Seega, kui sa ei oska enda kodus Unakiidile täpset asukohta leida, siis aseta see taimede juurde. Peale selle suudab Unakiit ka taimi tervena hoida ja see on ka põhjus, miks võiksid just niiviisi seda kristalli ära kasutada.

Unakiit aitab spirituaalselt suuremaks ja võimsamaks kasvada. See on kristall, mis aitab sul mõista, milliseid märke sulle saadetakse ja Unakiit õpetab neid märke lugema. Unakiit avab sinu hinges oskuse näha seoseid ja mõista seda, miks mõni asi sinu elus eksisteerib. Kui sa soovid Unakiidi käest sellist energiat saada, siis sa võid sellega täita enda kodu, asetades erinevatesse tubadesse Unakiidi kristalle. Kui sa nii teed, siis tegelikult sa avad kõikide pereliikmete spirituaalset arengut, kes sinuga ühes kodus elavad.

Kodus, kus on palju Unakiidi kristalle, seal on võimalik läbi viia rohkem rituaale ja maagiaid, kui seal kus neid kristalle ei ole. Sellel lihtsal põhjusel, et Unakiit aitab erinevaid nõiduslikke tegevusi kodu Auravälja kinnitada ning annab jõudu nende täitumiseks. Eriti siis, kui rituaalid on seotud soovimistega.

Unakiidi kristallil on palju häid omadusi, mis sind vaimsel tasandil toetavad. See on suurepärane ka inimesele, kellel on oma äri või kes töötab oma käe peal. Unakiit aitab tuua raha sisse ettevõtmistes, mida sa praktiseerid. Olgu see hooajaline müük, aastaringne äritegevus või midagi, mida sa soovid tööle seada. See kristall on eriti kasulik värskele ettevõtjale. 

Kanna Unakiidi kristalli, kui soovid saavutada kiiret tulemust. Tegelikult kehtib see kõikide kristallide puhul. Kui soovid energiat kiirelt endasse saada, siis kanna seda alati ehtena. Poleeritud kristalle võid näiteks kasutada kontori, müügipunkti või kabineti Feng Shui järgi sisustamisel. Unakiit sobib hästi kokku Kalkopüriidiga - need täiustavad üksteise energiaid ja aitavad tagada rahavoolu liikumise. 

Unakiit on tervisekristall, mis toetab neid, kes soovivad halbadest toitumis- või tarbimisharjumustest vabaneda. 

Unakiit sobib sulle, kui sul on probleeme liigsöömise, kehvade toitumisharjumustega, suitsetamisega või tarbid liialt palju alkoholi. Kanna Unakiidi kristalli, et end distsiplineerida ja end tervislikumale elurütmile seada. Unakiiti kandma asudes keskendu sellele, et saavutad soovitud tulemuse. Kui sul on probleeme liigsöömisega, siis seadista enda mõtetega Unakiit tööle, et see aitaks sul vähem süüa. 

Unakiit on väga kasulik ka lastele, kes väga vähe söövad või kes ei armasta juurvilju ning teisi tervislikke toite. Unakiidi loomakujulised talismanid, südametalismanid ja paljud teised ehted on armsad ning sobivad lapsele väga hästi. Poleeritud Unakiidi kristalli hoia köögis, et kõigile pereliikmetele paremaid toitumisharjumusi tuua. 

Kingitakse paarile, kellele soovitakse anda armastuseõnne

Unakiit ühendab armastatuid ja seda kingitakse paarile, kellele soovitakse armastuseõnne. Unakiiti kingitakse aastapäevaks, abiellumise puhul või lihtsalt selleks, et õnne soovida.

Kui sa oled ise suhtes, siis sa võid ka enda suhteõnne jaoks Unakiiti kasutada. Unakiidi kõige õigem koht oleks armastusekristallide komplekti sees, kui selline komplekt juba olemas on. Teine võimalus on seda hoida ühise pildi ees või kui olete abiellunud, siis karbi sees, kus hoitakse erinevaid pulmadega seotud esemeid. 

Avab lapsi suhtlema ja enda probleemidest rääkima

Unakiiti on kasulik hoida lastetoas, et lapsi avada enda probleemidest rääkima. Kui sul on laps, kes ei oska enda muremõtteid väljendada, hoiab probleeme kinni ja kes ise tekitab endale pinget, siis Unakiit on väga kasulik just selle probleemi lahendamiseks. Aseta Unakiidi kristalle lapse magamistuppa taime poti sisse, et laps avaks end ja muutuks muredest rääkimisel avameelsemaks. Kui lapsel on oma kristallikomplekt olemas, siis aseta Unakiit teiste kristallide sekka.

Loomad

Unakiidil on üks väga huvitav omadus, milleks on loomade ligi meelitamise oskus. Unakiit töötab vaid nendega, kellele loomad meeldivad ja kes ei soovi nendele halba ega ka neid küttida. Eriliselt kasulik on Unakiiti metsas kaasas kanda, kui sa soovid loomi seal kohata. Kasulik neile, kellele meeldib loodust pildistamas käia. Kui sa soovid enda koduhoovi loomi ligi meelitada, siis mõnda taime istutades mata ka Unakiit sinna taime alla. Unakiit aitab loomi ligi kutsuda ja seda heas mõttes ehk ta meelitab loomi sinu kodu lähedale ringi jalutama, mitte koduhoovi rüüstama. 

Kui sul on kodus koer või mõni teine koduloom, siis on kasulik Unakiiti enda majapidamises hoida. Seda sellepärast, et Unakiit aitab rahustada looma, tervendada teda ja koduloomaga head klappi saavutada. Eriliselt kasulik on Unakiidi koju toomine siis, kui võetakse uus koduloom. Unakiit aitab loomal kiiresti kohaneda ja harjuda uue elumuudatusega.

Kodu Auraväljast teiste inimeste tekitatud energia vabastamine

Unakiit on väga kasulik siis, kui sa kolid uude kohta elama, kus eelnevalt on keegi teine elanud. Unakiidil on oskus blokeerida teiste inimeste tekitatud energial sinu Aurasse jõudmast, aidates sul uues kohas kohaneda ja blokeerides närvilisust või mõnda teist negatiivset energiat uue kodu Aurast vastu võtmast. Unakiit aitab vabastada järk-järgult halva energia, mille keegi teine sinna jätnud on. Selleks, et Unakiidi käest sellist energiat kätte saada, võid sa asetada Unakiidi enda kodutaimede poti sisse. 

Lapseootele jäämine, rasedus ja viljakus

Naistele on see kristall viljakusekristall, mis aitab lapseootele jääda, hirmud eemaldada, mis on seotud lapseootele mitte jäämisega ja peale selle oskab Unakiit luua ema ja veel sündimata lapse vahele tugeva sideme. Unakiidi viljakuseenergia kätte saamiseks soovitan ma luua viljakusekristallidest komplekt ja seda sa võiksid hakata kaasas kandma. Teine võimalus on see, et sa võid erinevad viljakusekristallid koos Unakiidiga enda voodi kõrvale/voodi alla panna. Unakiit suurendab viljakuseenergiat ja aitab kaasa emotsionaalsete blokaadide vabastamisele, mida naine tavaliselt iseendale loob. Teised viljakusekristallid, mis Unakiidiga kokku sobivad on näiteks Punane Jaspis, Punane Aventuriin, Roosa Kvarts, Kuukivi ja Mookaite.

Suhteõnne-, armastuse- ja viljakusekristalli eliksiir

Valmista endale kristalli eliksiiri Kuukivist, Unakiidist ja Karneoolist. Hoia neid kolme kristalli veekannu või veeklaasi sees vähemalt 20 minutit enne kristallivee joomist. Selle aja jooksul jõuavad need kristallid enda väe vee sisse laadida. Kui asetada erinevaid kristalle üheskoos vee sisse, siis vesi saab laetud konkreetsema energiaga ja nende kristallide seest tulevad välja nende kristallide ühised omadused.

Nendest kolmest kristallist valmistatud eliksiir suunab sinu hinge sisse suhteõnne, armastust ja vajadusel ka viljakust. Viljakuseenergia aktiveerub vaid siis, kui sa tõepoolest soovid lapseootele jääda või kui eliksiiri joob mees, kes soovib oma kaaslasega last saada. Kui mitte, siis see toob vaid suhteõnne ja armastust. Sinu meeled ise reedavad ära selle, mida sul kõige enam vaja on.

Seda eliksiiri tee siis, kui sa tunned, et sa soovid endale head õnne ligi kutsuda. Seda eliksiiri võib juua nii mitmeid päevi järjest, kuidas sa ise soovid seda juua. Eliksiir toob head enesetunnet, aitab lahendada sinu suhteteemalisi probleeme ja aitab sinu ellu armastust ligi kutsuda. Vajadusel suurendab ka lapseõnne.

Meestele head und toov kristall

Meeste jaoks on Unakiit hea une kristall, aidates magama jääda ja sügavas unes olla. Sobib eriti hästi nendele meestele, kes jäävad küll magama aga iga väikese hääle või valguse peale ärkavad üles ja kokkuvõtteks jääb uni siiski väga kesiseks. Selleks tuleb Unakiidi kristalli endaga ehtena kaasas kanda või teine võimalus on asetada see kokku teiste und soodustavate kristallidega. Kui selliseid kristalle ei ole magamistuppa veel toodud, mis tooksid head rahulikku und, siis võib olla see ka esimene hea une kristall. Leia sellele kristallile alus või karp, mille sees sa saad seda hoida ning kuhu hiljem saab ka teisi analoogse toimega kristalle juurde tuua.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


Hormonaalsed probleemid, viljakusega seotud probleemid ja terviserikked.

- Aitab vabastada hingest sõltuvushaigusi nagu näiteks telekavaatamine, arvutis mängimine, telefonis pidevalt olemine ja kõik sõltuvused, mis on seotud elektroonikaga.

- Unakiiti aitab alkoholiprobleemidest vabaneda.

- Südamenärvid, südamerütmihäired, südameinfarkti ära hoidmine ja südameveresoonkonna probleemid

Kui sul on pereliikmeid, kellel on tõsine probleem pideva teleka vaatamisega, siis aseta Unakiidi kristalle teleka ette või teleka kõrval oleva taime poti sisse. Seda selleks, et blokeerida pidevat vajadust telekat vaadata. 

SÜDAMETŠAKRA

Unakiit tervendab Südametšakrat, aidates suurendada kaastundlikust, edendada hoolivust ja mis kõige tähtsam, see kristall aitab perekonna suhtes olla positiivsem ning armastavam.

Unakiit on armastuseõnnekristall, mis on seotud eelmiste elude sidemete aktiveerimisega ja seda heal, kergel, helgel, ilusal tasandil. Unakiidis peituv vägi aitab avada sinu Südametšakrat armastusele, mille oled loonud kellegagi koos enda eelmises või eelmistes eludes.

Unakiit avab südame tõelisele armastusele, mille oled selle kellegagi koos elust ellu üles ehitanud. See aitab sul temaga ühendust leida ja temal ka sinuga ühendust saada. See aitab ühendust saada neil, kelle vahel on armastuseteekond avatud, veel lõpetamata ja milles on siirad, autentsed, ehtsad tunded. Unakiidi energiat ei tasu alahinnata, see on super-võimekas. Kui vaatame Unakiidi välimust, siis on see väga maandav ja rahustav, kontaktis meie planeedi ja siin kogetud suhetega. Unakiidil on hinge arengule palju head pakkuda. Eelkõige seetõttu, et see maandab inimese Südametškras ebaterveid energiaid, mis omakorda lubab ja laseb Südametšakral terveneda. Esmalt see tervendab, seejärel aktiveerib see sinu enda sees armastusekanali.
  
SODIAAK

Unakiit loob SKORPIONILE hea enesetunde ning aitab neid ka elurõõmsamaks muuta, suurendades Skorpionite rõõmsameelsust, elujõudu, energiat ja taastades nende energiavarusid. Unakiidil on oskus suunata Skorpioneid unistama ning lisaks sellele aitab ka nendel unistustel täituda, suurendades head õnne, oskust unistada ja süstides Skorpionisse motivatsiooni ning inspiratsiooni. Unakiit on lisaks armastusekristall ja sellega on võimalik parandada lähisuhteid, kutsuda ellu uut suhet, armastust ja suhetealast head õnne. Unakiit parandab suhteid Skorpionil ka tema pereliikmetega. 

Unakiit on nende NEITSITE tervenduse kristall, kes on sündinud 15. - 17. september.

Unakiiti võid laadida Vanadiniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Tüümiani eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
PRESELI on sama kristall, millest valmistati omal ajal Stonehenge'i rippuvad kivid Lõuna-Inglismaal Salisbury tasandikul, mille ehi..
16.72€
Maksudeta:13.70€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
13.70€
Maksudeta:11.23€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
14.50€
Maksudeta:11.89€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsioon..
16.91€ 19.90€
Maksudeta:13.86€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
7.10€
Maksudeta:5.82€
AMETÜST poleeritud
Enim müüdud
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
5.10€
Maksudeta:4.18€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.40€
Maksudeta:2.79€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
8.70€
Maksudeta:7.13€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
RODOKROSIIT poleeritud
Enim müüdud
RODOKROSIIT avab hinge rõõmule ja laseb tunda häid emotsioone, mis elu annab. On seotud armastusega, armastuse andmisega ja v..
4.40€
Maksudeta:3.61€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.