Menüü
Ostukorv

VAARIKA AVENTURIIN poleeritud

VAARIKA AVENTURIIN poleeritud KRISTALLID
VAARIKA AVENTURIIN poleeritud KRISTALLID
VAARIKA AVENTURIIN poleeritud KRISTALLID
VAARIKA AVENTURIIN poleeritud KRISTALLID
VAARIKA AVENTURIIN poleeritud
3.00€
Maksudeta: 2.46€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VAARIKA AVENTURIIN poleeritud

Võimalikud valikud

VAARIKA AVENTURIIN on üks Aventuriini liikidest, mis on tuhmpunase või -roosa tooniga ja milles võib leiduda veidi sädelevaid osakesi. 

Vaarika Aventuriin õpetab kõikidest negatiivsetest situatsioonidest lugema selle positiivset sõnumit. Igal olukorral on mitu külge ja Vaarika Aventuriin avab selle koha pealt su silmad. Kui sina oled selline, kes võtab negatiivseid sündmusi hinge ja ei suuda neist vabaneda, siis kindlasti too enda ellu Vaarika Aventuriini.

Tegemist on kristalliga, mis aita sul õnnelik olla, see ei luba rasketel aegadel sul enda vaenlaseks muutuda. Vaarika Aventuriin aitab üle saada negatiivsetest emotsioonidest. Eriti kasulik on see ajal, mil keegi on sulle liiga teinud või isegi reetnud. See aitab iseendale andestada, leppida olukorraga, edasi liikuda ja lootust kõrgel hoida. Vaarika Aventuriin ei lase elu hammasrataste vahele kinni jääda.

Armastusekristall

Vaarika Aventuriin on armastusekristall, mis ravib tasakaalust väljas olevat Südametšakrat. Vaarika Aventuriin eemaldab hingevalu, mis on põhjustatud lähedaste ehk sugulaste poolt. See kristall hakkab järk-järgult meie Aurat tugevdama ja aitab õigel armastusetundel tagasi tulla. Vaarika Aventuriin aitab andestada neile, kes on meile haiget teinud ning lõpetada nendega seotud peatükid ära nii, et need ei tuleks taas kummitama.

Rahukristall

Kristall, mis toob endaga kaasa rahueenergiat. Seda on kasulik koduseinte vahel hoida, kuna see aitab koduenergiat paremaks muuta. Kui sa tunned, et koduuksest sisse astudes muutub kõik närviliseks ja negatiivseks, siis suure tõenäosusega on sinu kodu energia paigast ära. Sellisel juhul tuleb kodu puhastada eeterlike õlidega, viirukitega, rituaalitaimedega, põletada küünlaid ja tuua koju kristalle. Vaarika Aventuriin sobib kõige enam kodu Lääne piirkonda. Seal toob see majja perekonnaõnne ja rahu.

Annab enesekindlust

Vaarika Aventuriin muudab kandja julgemaks ja enesekindlamaks suhtlejaks, vältides punastamist ning kokutamist.

Kombineerige Vaarika Aventuriin Hematiidiga ning kandke neid kristalle endaga kaasas. Nende kristallide kombinatsioon aitab ka väga ebameeldivate inimeste ees enesekindel välja näha.

RAVITSEMINE

Kasuta Vaarika Aventuriini, kui soovid selle ravitsevaid omadusi kätte saada.

- Vaarika Aventuriin aitab alternatiivselt terveneda. Sellel kristallil on oskus juhtidasinu tähelepanu sellele, mis võiks sind abistada. Väga kasulik kristall öko-inimestele ja neile, kes on alternatiivmeditsiini usku. Vaarika Aventuriin aitab leida alternatiivseid lahendusi igale probleemile.

- Kõik Aventuriinid aitavad vaigistada ärevaid energiaid, sedasama oskab ja suudab ka Vaarika Aventuriin. See kristall maandab emotsionaalset pinget. Väga kasulik kristall südamevalu leevendamiseks ja leinast väljumiseks.

- Kasuta seda kristalli lapse ravitsemise puhul, sest tegemist on õrnatoimelise kristalliga, mis aitab leebel viisil leevendada lapse sees olevat pinget, rahutust, ärevust, kurbust ja stressi. Väga kasulik on hoida Vaarika Aventuriini lapse magamistoas.

SÜDAMETŠAKRA

Vaarika Aventuriin on Südametšakra tervendaja. Kristall, mis aitab kaasa lahutusprotsessist ülesaamiseks nii täiskasvanutel kui lastel. Vaarika Aventuriini hoia enda lähedal, kui perekonnas toimuvad suured muutused. See kristall aitab üle saada kurbusest, vihast, vimmast, pettumustundest ja valust, mida võib põhjustada näiteks lahutus. Lahutus on väga raske eriti just lastele ja Vaarika Aventuriin aitab sellel ajal lapsel emotsionaalselt tugevana püsida.

SODIAAK

Vaarika Aventuriin abistab väga tugevalt neid, kes on sündinud õhuelemendis ehk VEEVALAJATE, KAKSIKUTE ja KAALUDENA. Nendel kolmel tähtkujul on üks ühine joon, milleks on ülemõtlemine. Vaarika Aventuriin pidurdab seda õhuelemendi esindajates. See aitab rahu teha teemadega, mis ei vaja tähelepanu ja aitab keskenduda sellele, mis on oluline, mitte ebaolulisele.

Vaarika Aventuriini soovitan ma laadida Muskoviit geoodil ja puhastada Ylang Ylang eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
ROHELINE AVENTURIIN poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
1.80€
Maksudeta:1.48€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
3.90€
Maksudeta:3.20€
PUNANE AVENTURIIN taastab sinu energiavarusid, aidates Sul end füüsiliselt ja vaimselt aktiivsena tunda.Punane Aventuriin on üks Aventuriini ..
2.62€
Maksudeta:2.15€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
27.90€
Maksudeta:22.87€
YLANG YLANG eeterlik õli parandab tuju ja loob positiivsust ning rõõmsameelsust. See on looduslik antidepressant, mis aitab ka meeleolukõikumise ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
8.70€
Maksudeta:7.13€
ROHELINE KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab l..
3.00€
Maksudeta:2.46€
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
5.50€
Maksudeta:4.51€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
3.60€
Maksudeta:2.95€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja ro..
8.40€
Maksudeta:6.88€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.