Menüü
Ostukorv

VALGE OONÜKS poleeritud

VALGE OONÜKS poleeritud KRISTALLID
VALGE OONÜKS poleeritud
1.50€
Maksudeta: 1.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE OONÜKS poleeritud

Võimalikud valikud

VALGE OONÜKS on tugevate kaitseomaduste ja tervendava väega kristall, mis loob Sinu ellu uuendust, aidates edasi liikuda hetkedel, mil tunned, et oled ummikusse jooksnud. Puhastab koduenergiat ja ekstra hea on hoida seda kodus lääne või põhja ilmakaares. Feng Shui järgi suurendab selle kristalli hoidmine just nendes ilmakaartes kodu kaitseenergiat. Valge Oonüks on üks Oonüksi liikidest.

LA TENE poodides müügil olev Valge Oonüks pärineb Mehhikost. Tegemist on kristalliga, mida kasutati antiiksetes rituaalides uue elu alustamiseks selles elus. Sarnase energiaga on Mookaite kristall, mis aitab avada uksi uuenduste poole. Mida rohkem sa enda ellu neid kahte kristalli tood, seda kiiremini liigud sa ühest etapist edasi teise.

Kuidas aru saada, millal on vaja uuendust? Kui sa tunned, et miski justkui ei muutu sinu elus. Sul on unistused, mis mitte kuidagi ei täitu ja sa ei näe enam lahendusi enda elus. Kui sa oled sellises seisus, siis on mõistlik nii Valget Oonüksit kui ka Mookaite kristalli enda ellu tuua.

Valget Oonüksti soovitan hoida lastetoas või beebivoodi lähedal. Samuti beebivankris, et vähendada lapse stressi. Tegemist on kristalliga, mis aitab kiiresti stressist lahti saada, aidates ka ärevusega toime tulla. Valge Oonüks kaitseb edaspidise stressi eest ja samas leevendab mineviku probleeme.

Kui asetad Valge Oonüksi lapse tuppa või beebivankrisse, siis soovitan seal samal ajal hoida ka Amuleti Kristalli, kuna viimane on see, mis aitab ühest elust teise ellu edukalt siseneda, tervendades eelmise elu karmat ja parandades selle elu õnne.

Soovitan Valget Oonüksit hoida magamistoas rahuliku une saavutamiseks. Kui sul on probleeme uinumisega, siis kindlasti too see kristall magamistuppa. Aseta voodi alla või kõrvale. Veelgi paremat und aitab saavutada ka näiteks Ametüst geoodi või tippude magamistoas hoidmine.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Valge Oonüks ravitsemise eesmärgil aitab eelkõige lahti saada depressioonist, ärevuse tundest, unetusest, stressist, paanikahoogudest ja pidevast üleanalüüsimisest. Kui sa tunned, et sa ei suuda keskenduda, siis Valge Oonüks sobib kokku Bronsiidi kristalliga. Mõlemad aitavad kaasa mõttetegevusele ning intuitsiooni arengule.

KROONTŠAKRA

Valge Oonüks mõjub suurepäraselt Kroontšakrale, aidates avada ja aktiveerida seda. Miks seda teha? Selleks, et nägemused, visioonid ja unistused saaksid aktiveeruda. Valge Oonüks puhastab Kroontšakra energiakanali ja seetõttu on võimalik manifestatsioonidel kiiremini ellu ärata. Need hakkavad sinu eluteele ilmuma, avades uusi võimalusi.

SODIAAK

Tähtkujult mõjub kõige enam Valge Oonüks neile, kes on sündinud Veevalaja või Kaalude tähtkujuna. See on nende tähtkuju õnnekristall - kõik energiad, mida Valge Oonüks sisaldab aktiveerub nende eludes kõige kiiremini, sest nii Veevalaja kui ka Kaalud suudavad selle kristalli energiat kõige kiiremini omaks võtta.

Valget Oonüksi soovitan laadida Koobalt Aura geoodi juures ja puhastada vähemalt korra kuus Palo Santoga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.