Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
PUNAST MAAGIA KVARSTI soovitan lisada armastuse või romantika kristalli komplektidesse tugevama väe saavutamiseks. Lisage punase küünla kõrvale koos teiste armastuse kristallidega, et muuta suhet tugevamaks või armastuse ligi tõmbajatega koos suurendada võimalus leida endale see "õige". P..
1.70€
Maksudeta:1.42€
PUNANE TIIGRISILM poleeritud
Enim müüdud
PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune tekstuur nagu kuldset tooni Tiigrisilmal ehk peamisel Tiigrisilmal, kuid mille värvus on punane. Punane Tiigrisilm omab kaitsvaid omadusi, kuid selle e..
2.50€
Maksudeta:2.08€
PÜRIIT kutsub ligi küllust ja suurendab kaitseenergiat. Toob majanduslikku õnne, ärilist edu, tööalast küllust ja üleüldist rikkust Sinu ellu.Püriit on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese, tema ko..
14.40€
Maksudeta:12.00€
PÜRIIT-TRIPLIIT on kristall, mille on moodustanud Püriidi ja Tripliidi kooslus. Püriit on selles kristallis hallikas-hõbedane kristall ja Tripliit on aprikoosi tooni on kristall. Püriit on tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab nii inimese, tema kodu kui ka erinevate obj..
13.50€
Maksudeta:11.25€
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kristall, mis leiab sinu juurde tee, kui sa oled valmis kõige selle jaoks.Quantum Quattro on mitmete kristallide segu, millest on see saanud..
2.80€
Maksudeta:2.33€
QUE SERA tähendab hispaania keeles "Mis võiks küll juhtuda?". Que Sera on päris Brasiiliast, vulkaanilistest piirkondadest, ja on kombineeritud kristall erinevatest Kvartsilistest ja ka paljudest teistes kristallidest, nagu näiteks Kaltsiit või Kaoliniit. Que Sera on..
5.00€
Maksudeta:4.17€
RÄNI on väga kutsuva välimuse ning magnetilise toimega. See suurendab elujõudu ning selle energeetika sisaldab oskust panna teisi energiaid liikuma, tööle ja omavahel sidunema. Räni sobib kokku kõikide teiste kristallidega. Nii nagu Mäekristall suudab võimendada teiste kri..
7.70€
Maksudeta:6.42€
RODOKROSIIT poleeritud
Enim müüdud
RODOKROSIIT avab hinge rõõmule ja laseb tunda häid emotsioone, mis elu annab. On seotud armastusega, armastuse andmisega ja vastu võtmisega.Rodokrosiit on roosakat tooni kristall, millele on omased tumedad mustjas-pruunid laigud. Rodokrosiit võib olla heleroosast kuni erkroo..
4.40€
Maksudeta:3.67€
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lähedusest. Näiteks väga paljudel on raskusi kallistuste vastu võtmisega ja seda ka kõige lähedasemate inimeste poolt. Kui sa tunned, et muutud krampi ja..
8.40€
Maksudeta:7.00€
RODONIIT poleeritud
Enim müüdud
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lähedusest. Näiteks väga paljudel on raskusi kallistuste vastu võtmisega ja seda ka kõige lähedasemate inimeste poolt. Kui sa tunned, et muutud krampi ja jäigaks..
4.70€
Maksudeta:3.92€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi läbi töö tegemise.Roheline Aventuriin on Aventuriini üks liikidest, Aventuriin ise on aga Kvartsiline, milles omakorda on veel suur ..
5.00€
Maksudeta:4.17€
ROHELINE AVENTURIIN poleeritud
Enim müüdud 2023 RAHAÕNNEKRISTALL
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi läbi töö tegemise.Roheline Aventuriin on Aventuriini üks liikidest, Aventuriin ise on aga Kvartsiline, milles omakorda on veel suur ..
2.70€
Maksudeta:2.25€
Tooted 157 kuni 168, kokku 264 tootest (22 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.