Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, mõistma, õppima ja uut informatsiooni vastu võtma. Kasulik igas vanuses inimesele. Fluoriit aitab lahti saada peas või keskkonnas olevast segadusest. S..
2.40€
Maksudeta:2.00€
ROHELINE KALTSIIT on üks Kaltsiidi liikidest, millele on iseloomulikuks ergas roheline toon, mille tekstuur on kergelt piimjas ja läbipaistev. Roheline Kaltsiit tuleb peamiselt Brasiiliast ja see töötab kõige enam inimese emotsionaalse tervendamisega ja hea õnne Aurasse toomisega. Roheline Kalt..
14.10€
Maksudeta:11.75€
ROHELINE KULDKIVI on inimese enda poolt loodud kristall vasest, nii nagu seda on ka Sinine Kuldkivi ja Goldriveri kristall. See aga ei tee sellest madala väärtusega kristalli, hoopis vastupidiselt on ka sellel väga tugevad ja jõulised energiapõhised omadused. Vask on siiski ..
5.30€
Maksudeta:4.42€
ROHELINE KUNTSIIT teise nimega Hiddenniit on helerohelise kumaga kristall, mis on oma nime saanud mineroloogilt William Hidden ja seda leitakse peamiselt Ameerika Ühendriikidest, Põhja-Carolinast. Uskumuste põhiselt on Roheline Kuntsiit peamiselt armastusekristall ja seda k..
14.30€
Maksudeta:11.92€
ROHELINE KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab leida unisuste tööd ja seda oskust, millega raha teenida. Roheline Kvarts kristall püüab Sinu pilku siis, kui Sul on aeg asuda armastama ehk hing annab..
3.80€
Maksudeta:3.17€
ROHELINE MAAGIA KVARTS toob head õnne äriliselt ja materiaalselt. Kandes seda kaasas, muudab see meid rahulikuks. Soovitan Rohelist Maagia Kvartsi viia külluse nurka, et võimendada sealsete kristallide mõju või lisada seda rohelise küünla kõrvale koos külluse kristallidega, et võimendada enda jõuk..
1.70€
Maksudeta:1.42€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamise tagajärjel. Kristallid on siiski naturaalsed, kuna tegemist on naturaalse Mäekristalli, metalliga ja tule-elemendiga. Mäekristalli kuumutamine koos ..
9.60€
Maksudeta:8.00€
ROOSA KALTSEDON on kristall, mille peamine ülesanne on õpetada lahkust, siirust, headust ja armastuse jagamist. Soodustab sõpruse loomist. Kingitakse inimesele, kellest hoolime, et oma armastust välja näidata. Roosa Kaltsedoni kandmine suurendab headust ja aitab teiste vastu õiglane olla. Sobib..
1.50€
Maksudeta:1.25€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.Roosa Kvarts on kris..
6.93€ 7.70€
Maksudeta:5.78€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud -10 %
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.Roosa Kvarts on kristall,..
3.60€ 4.00€
Maksudeta:3.00€
ROOSA MAAGIA KVARTS aitab sõprust suurendada, suhet tugevdada ja positiivse suhtumist saavutada. Seda kristalli võid kasutada ka roosat värvi küünla kõrval, et tugevdada eelpool mainitut. Roosa Maagia Kvartsi soovitan lisada erinevatesse kristalli komplektidesse, mis on nendel eesmärkidel kok..
1.70€
Maksudeta:1.42€
ROOSA OPAAL on üks Opaali liikidest, mis kannab endaga enamjaolt kaasas sellist energiat, mis on kasulik armastuse teemadel. Roosa Opaal koosneb Opaalist, Palügroskiidist ja Kaltsedonist. Opaal ise on mitmeid miljoneid aastaid vana kristall, mis tekkis Ränidioksiidi ja vee k..
6.10€
Maksudeta:5.08€
Tooted 169 kuni 180, kokku 264 tootest (22 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.