Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
ROHELINE KUNTSIIT teise nimega Hiddenniit on helerohelise kumaga kristall, mis on oma nime saanud mineroloogilt William Hidden ja seda leitakse peamiselt Ameerika Ühendriikidest, Põhja-Carolinast. Uskumuste põhiselt on Roheline Kuntsiit peamiselt armastusekristall ja seda k..
14.00€
Maksudeta:11.67€
ROHELINE KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab leida unisuste tööd ja seda oskust, millega raha teenida. Roheline Kvarts kristall püüab Sinu pilku siis, kui Sul on aeg asuda armastama ehk hing annab..
4.80€
Maksudeta:4.00€
ROOSA AURA on Aura Kvartside üks liikidest, millel on tugevad võimed. Kõik Aura kristallid on väga kiire reaktsiooniga kristallid, andes väga kiiresti välja selle, mida need sisaldavad. Aura kristalle saadakse Mäekristallist ehk Kvartsist, kui seda on kuumutatud meta..
9.60€
Maksudeta:8.00€
ROOSA BOTSWANA AHHAAT toob sinu ellu positiivseid muutusi ja seda tasa ning targu. See kristall sobib ka kõige tundlikumale inimesele. Kristall, mis leevendab ärevust tuleviku osas. See aitab vabaks saada hirmust ja ebakindlusest. See suurendab isiklikku ..
1.50€
Maksudeta:1.25€
ROOSA KALTSEDON on kristall, mille peamine ülesanne on õpetada lahkust, siirust, headust ja armastuse jagamist. Soodustab sõpruse loomist. Kingitakse inimesele, kellest hoolime, et oma armastust välja näidata. Roosa Kaltsedoni kandmine suurendab headust ja aitab teiste vastu õiglane olla. Sobib..
1.50€
Maksudeta:1.25€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.Roosa Kvarts on kris..
8.73€ 9.70€
Maksudeta:7.28€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud -10 %
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.Roosa Kvarts on kristall,..
0.72€ 0.80€
Maksudeta:0.60€
ROOSA MAAGIA KVARTS aitab sõprust suurendada, suhet tugevdada ja positiivse suhtumist saavutada. Seda kristalli võid kasutada ka roosat värvi küünla kõrval, et tugevdada eelpool mainitut. Roosa Maagia Kvartsi soovitan lisada erinevatesse kristalli komplektidesse, mis on nendel eesmärkidel kok..
1.70€
Maksudeta:1.42€
ROOSA OPAAL on üks Opaali liikidest, mis kannab endaga enamjaolt kaasas sellist energiat, mis on kasulik armastuse teemadel. Roosa Opaal koosneb Opaalist, Palügroskiidist ja Kaltsedonist. Opaal ise on mitmeid miljoneid aastaid vana kristall, mis tekkis Ränidioksiidi ja vee k..
5.80€
Maksudeta:4.83€
ROOSA SAMMALAHHAAT on Sammalahhaadi üks vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks virsikuroosa toon. Roosa Sammalahhaat on väga kirju väljanägemisega ja sellel on täppidega-laikudega muster. Roosa Sammalahhaat kannab endaga kaasas ka tavalise Sammalahhaadi om..
4.90€
Maksudeta:4.08€
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS on kahe kristalli kombineerimisest tekkinud kristall. Selles kristallis on Roosat Turmaliini ja Kvartsi ehk Mäekristalli. See tähendab aga seda, et nende kahe kristalli väed on ühinenud ja see kristall kannab kannab endagaa kaasas mõlema väge, lisaks ka kombineerim..
7.20€
Maksudeta:6.00€
RUBIIN on punakat tooni kristall, mille peamisteks leiupiakadeks on Keenia, Madagaskar, Mehhiko ja Kambodža. Rubiini leidub ka Venemaal, erinevates paikades Ameerika Ühendriikides ja näiteks Indias.  Rubiin kuulub Safiiride perekonda ja Rubiin võib k..
29.00€
Maksudeta:24.17€
Tooted 169 kuni 180, kokku 263 tootest (22 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.