Menüü
Ostukorv

ROHELINE KULDKIVI poleeritud

ROHELINE KULDKIVI KRISTALLID
ROHELINE KULDKIVI poleeritud
3.32€
Maksudeta: 2.72€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROHELINE KULDKIVI poleeritud

Võimalikud valikud

ROHELINE KULDKIVI on inimese enda poolt loodud kristall vasest, nii nagu seda on ka Sinine Kuldkivi ja Goldriveri kristall. See aga ei tee sellest madala väärtusega kristalli, hoopis vastupidiselt on ka sellel väga tugevad ja jõulised energiapõhised omadused. Vask on siiski naturaalne element ja see kristall ei ole sünteetiline. Roheline Kuldkivi loomisel on kasutatud ka Mäekristalli ja võib öelda, et see on lihtsalt kristalli ning metallisulam.

Rohelise Kuldkivi puhul on tegemist kristalliga, mis suudab sinu soove täide viia. Igal erineval Kuldkivil on see võime olemas, kuid Roheline Kuldkivi on materiaalse ja maise suunitlusega kristall. Kui sa soovid, et mõni sinu materiaalne unistus saaks täide minna, siis Roheline Kuldkivi on täpselt õige kristall sinu jaoks. Unistusi aitavad täita veel ka teised Kuldkivid, milleks on Goldriver ja Sinine Kuldkivi.

Rohelist Kuldkivi on väga keeruline valmistada, seetõttu on seda palju vähem leida kui Goldriveri ja Sinise Kuldkivi kristalle. Kui omad mõnda Rohelist Kuldkivi ehet või kristalli, siis oled õnneseen!

Rohelisel Kuldkivil on olemas väga hea omadus, mis puudub paljude inimeste isiksuses. Seetõttu on kasulik Rohelist Kuldkivi kanda või kasutada. Selleks omaduseks on motiveerida elus edasi liikuda. Roheline Kuldkivi julgustab julgeid ja õnnetoovaid riske võtma. Kristall, mis juhib tähelepanu sellele, mis võib elus edu tuua, motiveerides sind tegustema. Kui tunned, et sa ei julge elus suuri samme ette võtta, siis lase sellel kristallil end motiveerida. 

Küllus

Roheline Kuldkivi aktiveerib erinevat sorti küllusekristalle, mille väeks on rahaenergia suurendamine. Näiteks, kui sa kannad Malahhiiti, mis aktiveerib rahaõnne, siis Roheline Kuldkivi täiustab selle toimet. Kui soovid Roheliselt Kuldkivilt saada rahaõnne, siis kanna seda koos mõne teise materiaalset õnne toova kristalliga.

Roheline Kuldkivi aktiveerib sinu elus rahaõnne. Kuna see sisaldab vaske, siis toimib see magnetina sinu ja külluslike energiate vahel. Sina keskendu materiaalsete unistuste peale ja Roheline Kuldkivi leiab Universumist võimaluse seda sinu ellu tuua.  

Sellel kristallil on oskus külluslikke soove täide viia, selleks soovitan ma kindlasti seda kristalli igal õhtul kui sa seda ei kanna Vanadiniit Bariit geoodil hoida. Seda selleks, et Vanadiniit Bariit geood saaks võimendada selle kristalli tööd ja aktiveerida soove täide viima.

Rohelist Kuldkivi kristalli hoia koos sularahaga, et see saaks küllust ja rikkust sinu ellu tuua. Väga kasulik on seda kristalli hoida rahakoti vahel, käekotis, rahakarbis, seifis või kusagil, kus hoiad enda või perekonna sularaha. Roheline Kuldkivi on küllust aktiveeriva toimega ja seetõttu saad selle kristalli väge sellisel kujul ära rakendada. Samamoodi aitab rahaenergia aktiveerimisele kaasa Krüsopraas ja neid kahte kristalli soovitan sularahaga koos hoida. 

Õppimine

Rohelise Kuldkivi kandmine aitab kaasa õppimisele, faktimälu suurendamisele ja heade tulemuste saamisele.

Soovid

Kui Rohelist Kuldkivi kanda endaga kaasas, siis soovitan ma mõelda asjade peale, mida sa enda ellu ei soovi. Võta see kristall korraks enda käte vahele ning mõtle kõige selle peale, mida sa sooviksid oma elust välja juhtida. Mõtle selle peale nii, et seda nagu ei eksisteeriks enam sinu elus, kuigi see eksisteerib. Näiteks, kui sa sooviksid terve olla aga sa ei ole, siis soovi soov nii: "Ma olen täiesti terve, mul ei ole seda probleemi!" või kui sa sooviksid suhtealast probleemi lahendada, siis soovi: "Meie suhe on täiesti korras, me ei ole omavahel tülis!". See töötab siis, kui sa oma mõtetes selle nii sõnastad.

Rohelise Kuldkivi sisse soovi üks maine või materiaalne soov ning peale seda aseta see enda küllusekristallide sekka. Kui sa oled enda koju küllusekristallide aluse loonud, siis saad seda teha. Kui sa seda veel ei ole teinud, siis soovitan kindlasti seda teha. Alustada võib ka Rohelisest Kuldkivist, mille ümber kogud kokku ka teisi erinevaid küllusekristalle. 

Kaitse

Roheline Kuldkivi kaitseb selle kandjat teiste inimeste poolsete mõjutuste eest. Kui sul on probleeme sellega, et oled kergesti mõjutatav ja manipuleeritav, siis see kristall on sinu jaoks.

Rituaalid

Rohelist Kuldkivi võib vaja minna erinevates rituaalides ja maagiates, mis on seotud külluseenergiate aktiveerimisega. See kristall kuulub soovide täideviijate hulka, seda on võimalik tõhusalt kodeerida ja anda sellele õnne ligi kutsuv eesmärk. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud 
massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Roheline Kuldkivi on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. 

- Roheline Kuldkivi aitab keha tervendada valudest. Sobib kandmiseks siis, kui kehas on tundmatu ehk teadmata põhjustel valu. Lisaks sellele sobib ka trauma või mõne probleemi järgse valu leevendamisel endaga kaasas kanda.

- Tervendab närvisüsteemi, eriti kasulik on see käte sees olevate närvilülide tervendamisel. Selleks kas siis kanda talismani kaelas või ehtena käepeal seda kristalli. 

SÜDAMETŠAKRA

Roheline Kuldkivi on eriliselt tõhus Südametšakra tervendaja juba sellepärast, et vask teeb sellest kiiretoimelise tervendaja. See aitab vabaks lasta inimesest, keda enda elus ei taheta hoida enam. Näiteks aitab see unustada valu, mida keegi, keda sa kunagi armastasid, sulle on põhjustanud. See aitab eluga edasi minna nii, et sa ise ei tassiks enda uude ellu armastusega seotud minevikku kaasa.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Roheline kuldkivi üldiselt kõiki võrdselt.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Rohelist Kuldkivi 
võid laadida Vanadiniit Bariit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
15.00€
Maksudeta:12.30€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
7.60€
Maksudeta:6.23€
ROHELINE KULDKIVI on inimese enda poolt loodud kristall vasest, nii nagu seda on ka Sinine Kuldkivi ja Goldriveri kristall. S..
8.00€
Maksudeta:6.56€
ROHELINE KULDKIVI on inimese enda poolt loodud kristall vasest, nii nagu seda on ka Sinine Kuldkivi ja Goldriveri kristall. S..
13.70€
Maksudeta:11.23€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
TIIGRIRAUD suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu, pealehakkamist, et ise kõik vajalik ära teha ja korda saata. Motiveerib laiskusest la..
4.19€
Maksudeta:3.43€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
14.50€
Maksudeta:11.88€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi ..
1.00€
Maksudeta:0.82€
RUTIILNÕELTEGA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
RUTIILNÕELTEGA KVARTS on kõige võimsam unistuste täideviija. Tegemist on nr 1 kristalliga, kui soovid end väestada ja ai..
2.50€
Maksudeta:2.05€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide tä..
6.60€
Maksudeta:5.41€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.