Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
VEREKIVI on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall õppimiseks kui ka edukamaks töö tegemiseks.Verekivi on imeilusat värvi rohekas-punakas kristall, mis meenutab meie emakest Maad ja viib..
8.10€
Maksudeta:6.75€
VEREKIVI poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Verekivi on kirju kristall, seega tellitud toode võib pisut erineda pildil olevast.VEREKIVI on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall õppimiseks kui ka edukamaks tö..
1.50€
Maksudeta:1.25€
VEREKIVI SEFTONIIT on üks Verekivi vormidest, mis on ideaalne meditatsiooni kristall, aidates pingeid maandada ja luua hinge spirituaalset tasakaalu. Seftoniit aitab lahti saada segadustundest ning soosib oma eesmärgi ja saatuse tee leidmist. Seftoniiti soovitan mina..
2.20€
Maksudeta:1.83€
VESUVIANIIT on samaaegselt nii suurepäraseks kaitsekristalliks kui ka rahaõnnekristalliks. Vesuvianiit meeldib mulle endale väga selle kauni välimuse tõttu. Selle ilus samblaroheline välimus mõjub rahustavalt ning tasakaalustavalt. Vesuvianiidini jõuad täpselt siis, kui selle kr..
9.40€
Maksudeta:7.83€
VESUVIANIIT on samaaegselt nii suurepäraseks kaitsekristalliks kui ka rahaõnnekristalliks. Vesuvianiit meeldib mulle endale väga selle kauni välimuse tõttu. Selle ilus samblaroheline välimus mõjub rahustavalt ning tasakaalustavalt. Vesuvianiidini jõuad täpselt siis, kui selle kr..
8.10€
Maksudeta:6.75€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja romantikat juurde tuua. Kristall, mis aitab nautida õnnelikke hetki ja õppida sellest, mida elu on sulle õpetama tulnud. Vikerkaare Kuukivi on väga spir..
8.40€
Maksudeta:7.00€
VIKERKAARE OBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, sellel on olemas kõik Musta Obsidiaani energiad ja lisaks enda erilne vägi. Domineerib loomulikult Vikerkaare Obsidiaani vägi, lisaks tulevad välja teatud Musta Obsidiaani energiad.Must Obsidiaan on väga tugeva toimega kristall, mis aitab k..
8.60€
Maksudeta:7.17€
VIKERKAARE OBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, sellel on olemas kõik Musta Obsidiaani energiad ja lisaks enda erilne vägi. Domineerib loomulikult Vikerkaare Obsidiaani vägi, lisaks tulevad välja teatud Musta Obsidiaani energiad.VIKERKAARE OBSIDIAAN on õrna hingega inimeste kristall..
2.30€
Maksudeta:1.92€
WOLLASTONIIT on väga konkreetse väega kristall, mis ei ole maailmas kristalliinimeste seas väga tuntud või kasutusel olev kristall. Tavaliselt leiavad selle kristalli enda kasutusse need, kes on kristallimaailmas sügavuti sees, kes tunnetavad kristalle juba õigel ning selgel viisil..
7.90€
Maksudeta:6.58€
ZEBRA JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks musta-valge kirju struktuur. Zebra Jaspis meenutab enda väljanägemise poolest sebra välimust ja sealt on see esialgselt ka enda nimetuse saanud.  Zebra Jaspise peamisteks kaevanduspiirkondad..
2.00€
Maksudeta:1.67€
Tooted 253 kuni 262, kokku 262 tootest (22 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.