Menüü
Ostukorv

ROOSIPUU eeterlik õli

ROOSIPUU eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
ROOSIPUU eeterlik õli
11.50€
Maksudeta: 9.43€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSIPUU eeterlik õli

ROOSIPUU on väga väärtuslik puu, mis kasvab Brasiilia vihmametsades, Indias, Austraalias ja Tais. Selle puu värv on punane ja see lõhnab väga hästi. Erinevates riikides kasvavad roosipuud näevad veidi erinevad välja. Roosipuude mööbliks või mõneks teiseks esemeks valmistamine ohustab aga selle liigi väljasuremist. Roosipuu lehtede ja mitte puitunud osade kasutamine, et nendest eeterlikke õlisid saada, see seda ei soodusta. Roosipuu eeterlik õli on tervendava toimega, tegemist on alternatiivse ravimiga.

Roosipuu eeterlik õli aroom loob enda ümber armastust ligikutsuva energia, see soodustab kireenergia kasvu ja muudab inimesed romantilisemaks. Roosipuu eeterlikku õli saab kasutada armastuserituaalide ja maagiate elluviimiseks.

Kui kannad Roosipuu eeterlikku õli enda nahal, siis sellega kutsud sa armastust ligi. Vallalistel aitab roosipuu suhet leida ja enda hingesugulasega kontakti saada. Need, kes on suhtes, neil aitab roosipuu vägi enda kaaslasega intiivsememaks ja armastavamaks muutuda. Kasulik on see õli kõigi suhete jaoks.

Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilisele tervenemisele ja spirituaalse kasvu kiirendamisele. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Roosipuu eeterlik õli.

ROOSIPUU KODU-, KRISTALLIDE- JA AURATERVENDAJA

Roosipuu eeterlikku õli põletades aitab see tervendada armastuseenergiaid. Kui selle lähedal on ka armastust toovad kristallid, siis puhastuvad ka nende energiad.

Seda õli kasuta, kui kardad üksinda olla või üksikuks jääda. See aitab suhetealastest hirmudest lahti saada või seda osa sinu emotsionaalses kehas tervendada. Roosipuu aitab uskuda armastusse, loota paremasse tulevikku ja õpetab sind tingimusteta armastama.

Kanna seda enda tumedamatele riietele (mitte õrna pesu peale) enne kodust välja minekut. Tee seda selleks, et muuta end atraktiivsemaks. Tegemist on õliga, mis kaitseb ebaõnne eest, mis on seotud armastusega, kaitstes sind ebaterve huvi eest, mis sinu vastu võib kellelgi tekkida.

Kui soovid suhtealast ebaõnne enda Auraväljast vabastada, siis kasuta Roosipuud koos Talihali eetrliku õliga. Nende koos kasutamine aitab vabastada ärasõnuvat või needuslikku energiat, mis on seotud halva suhtesaatusega.

Roosipuu eeterlik õli soodustab andestamist, see on kasulik minevikuhaavade tervendamiseks. Sobib neile, kes on suitsiidse kallakuga, aidates blokeerida soovi suitsiidi sooritada ja tervendada seda osa hinges. Roosipuu aitab taas uskuda elu ilusse ja võlusse. Paljud inimesed vaevlevad eluisu puuduse käes, neile soovitan ma soojalt just seda õli. Väga raskete emotsionaalsete ja vaimsete probleemide korral tuleks kindlasti lisaks Roosipuule võtta kasutusele ka Tüümiani või Basiiliku eeterlikud õlid, mis on ühed tugevamad Südametšakra õlid. Need õlid aitavad tervendada katkist Südametšakrat.

Kui leiad Roosipuu eeterliku õli mõnes minu rituaalis või maagias, siis see on selleks seal, et seda spirituaalset protsessi võimekamaks muuta. Roosipuu aitab armastusesoovidel täide minna. Võid ise seda kasutada nii, et tilgutad eeterlikku õli koti sisse, mille sees on sinu armastusekristallid. See aitab võimendada nende väge.

ROOSIPUU EETERLIKU ÕLI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED:

Parandab mälu ja aitab keskenduda

Väga paljud inimesed pöörduvad minu poole probleemiga, et neil on kehv mälu ja keskendumisraskused on küllaltki suureks probleemiks saanud. Üks viis, kuidas enda ajutegevust parandada on kanda Apatiiti või Fluoriiti. Tegemist on kristallidega, mis aitavad tervendada ajutegevust ja ülemisi Tšakraid, parandades sinu keskendumist ja mälu. Lisaks nendele kristallidele, on nende samade omadustega ka Roosipuu eeterlik õli.  Selleks kasuta seda, kas enda nahal koos baasõliga või põleta seda õlilambis/difuuseris. Kui sul on tõsine probleem ja tunned, et mälu veab alt ning raske on keskenduda, siis tasub Roosipuu õli lausa kas mitmeid päevi järjest kasutada või siis teatud perioodil.

Valuvaigisti

Roosipuu eeterlik õli olgu sinu uus valuvaigisti. Sellega on võimalik valu vaigistada kogu kehal. Kui põlved valutavad, siis kanna 5 tilka Roosipuu eeterlikku õli 1 tls baasõliga (soovituslikult Jojobaga) põlvedele. Masseeri õlide segu korralikult naha sisse ning mõne aja möödudes võid tunda valu leevenemist. Roosipuu on väga kasulik selja-, pea-, rinna- ja jalavalude puhul. Valuvaigisti võib olla 100% looduslik ning seda on ka Roosipuu eeterlik õli.

Õhupuhasti

Roosipuu eeterlik õli aitab efektiivselt puhastada õhku. Õhus on tihtipeale liikvel kahjulikud bakterid ja viirushaigused, millega kokku puutudes võid haigestuda. Roosipuu eeterlikku õli õlilambis või difuuseris põletades avaneb sul võimalus enda koduõhku puhastada. Roosipuu on niivõrd meeldiva lõhnaga, et seda on lausa rõõm enda kodus kasutada.

Vererõhku alandava toimega

Kui sind painavad vererõhuprobleemid, süda käib aeg-ajalt närvide või stressi tõttu rütmist välja, siis on kasulik roosipuuga end tervendada. Põleta difuuseris või õlilambis Roosipuu eeterlikku õli ajal, mil elu on pingeline. Roosipuu on rahustava toimega, aidates parandada sinu stressitalumist. Kui ei ole võimalik õue päikese kätte minna, et enda vererõhku tasakaalustada, siis pimedal ajal on kindlasti abiks roosipuu. See õli on kasulik ka neile, kes töötavad kontorites või ruumides, kus ei ole päikesevalgust.

Parasiitide tõrjevahend

Roosipuud saab kasutada ka parasiiditõrjeks. Selleks sega kokku paar lusikat Jojobaõli 10 tilga eeterliku õliga ja kanna enda alakõhule ja alaseljale. Roosipuu eeterlik õli imendub vereringesse ja aitab seeläbi sinu sees olevatel parasiitidel surra. Selliseid koguseid kantakse täiskasvanud inimese kehale.

Antidepressant

See ei ole uudis, et pea enamus eeterlikud õlid on looduslikud antidepressandid, nii on ka Roosipuu eeterlik õli saanud Maajumalanna Gaialt sellise võimsa omaduse. Ma ikka ja jälle leian end mõistmast, et Maa ise on andnud kõik selleks, et siinse stressiga toime tulla, mida inimesed iseendale või teistele põhjustavad. Roosipuu eeterlik õli antidepressandina sobib kokku Roosa Geraniumi, Palmarosaga ja Clary Salveiga. Selleks, et Roosipuu eeterlik õli sind rahustada saaks, siis kasuta seda kehahoolduses ja põleta seda õlilambis/difuuseris.

Seenhaiguste vastane

Seenhaigus on kahjuks väga populaarne. Seenele meeldib kasvada niiskes ja soojas kohas. Seenhaiguse võid saada nahale, küüntele või kogu kehale. Roosipuu eeterlikku õli kanna seenhaigusega nakatanud kohale kokku segatuna mõne baasõliga, soovituslikult Jojobaga. Tee seda päevas vähemalt 2-3 korda. Tee seda senikaua, kuni seenhaigus on lõpenud kasvamast. Kui näed märkimisväärset paranemist, siis kanna nakatunud piirkonnale päevas vaid 1 korra õlide segu.

Paistetuse alandaja

Roosipuu eeterlikku õli kanna paistetunud kohale koos baasõliga suhtega 5 tilka eeterlikku õli 1 tls baasõliga, vajadusel suurenda baasõli kogust, kui nahk hakkab kipitama. Roosipuu eeterlik õli on põletikku taandava toimega ja aitab paistetust edukalt taandada. Tegemist on antiseptilise eeterliku õliga.

Köha alternatiivne tervendaja

Köhast kiirelt lahtisaamine on kindlasti paljude soov. Tegemist on Kurgutšakra haigestumisega, mis tähendab aga seda, et on vaja meeleolu parandada ja tervendada füüsilist keha samaaegselt. Roosipuu suudab meeleolu parandada, et Kurgutšakra suudaks taastuda.

Põleta haigena olles Roosipuu eeterlikku õli õlilambis või difuuseris. Kui sul on samaaegselt ka nohu, siis sega Roosipuu eeterlik õli kokku Muskaatpähli, Ingveri ja Eukalüptiga. Nende segud aitavad kõige kiiremini terveks saada.

Psoriaasi ja akne vastane õli

Nahahaigused on tõsised asjad ja nende käes ei soovi keegi vabatahtlikult vaevelda. Nahahaigused võivad tekkida väga erinevatel põhjustel, kas stressist, hormonaalsetest probleemidest või näiteks väga kehvast toitmisharjumustest. Roosipuu eeterlik õli võib olla sinu alternatiivne ravim psoriaasi või akne vastu. Kanna vatipadjale, mis on eelnevalt veega märjaks tehtud, 1 tilk eeterlikku õli. Puhasta sellega kogu näonahk või haigestunud piirkond. Võid seda toonikuna kasutada. Kui näonahk muutub peale seda tundlikuks, siis tilguta vatipadjale ka veidi baasõli (soovituslikult Viinamarjaseemneõli), üldiselt ei peaks aga tundlikkust tekkima.

Nahka uuendava ja tervendava toimega

Roosipuu võib olla sinu ilurituaalide number üks õli, kui sind huvitab sile, ilus, särav ja nooruslik nahk. Kui sa oled päikesesõber, siis seda enam kaalu just Roosipuu eeterliku õli kasutusele võtmist. Tegemist on õliga, mis aitab nahal taastuda päikesekahjustustest, aidates takistada vananemisjälgede teket. Kui sinu jaoks on oluline õlide maailm just nahahoolduses, siis lisaks Roosipuule võid kasutada ka Salveid, Roosat Geraniumit ja Palmarosat. Tegemist on noorendavate õlidega.

Sipelgatõrjevahend

Suvisel perioodil soovivad sipelgad enda kodud rajada inimeste hoovidesse või isegi majadesse. Roosipuu eeterlik õli, mis inimese jaoks lõhnab imeliselt, sipelgatele aga ei meeldi. Põleta seda eeterlikku õli õlilambis/difuuseris või tilguta sipelgaradade peale. See peletab sipelga eemale neid tapmata. See on keskkonnasõbralikum viis sipelgaid tõrjuda.

Armastus ja suhted

Suhete parandamiseks ja armastuse ellu kutsumiseks sega kokku järgnevad õlid: Roosipuu, KaskYlang Ylang ja Kuusk. Kasuta neid õlilambis või difuuseris koos. Eriti hea on ka see, kui samal ajal hoiad armastusekristalle eeterlike õlide lähedal.

ROOSIPUU EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Roosipuu eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave. 

Teine võimalus on määrida eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks Magusmandli-Viinamarjaseemne-Avokaado- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Roosipuu eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli, lisa sinna ka baasõli mitu supilusika täit. Võta vanni ja naudi Roosipuu eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Roosipuu tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda. 

Sega Roosipuu eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga (milles on baasõli), et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Eeterlikke õlisid võib kasutada ka saunas. Lisades eeterlikke õlisid saunas vee sisse, on sul võimalik võimsamat sorti aurapuhastust iseendale teha ja aroomiteraapiat samaaegselt. Proovi ja katseta!

Roosipuu eeterlikku õli kasuta koos massaažiõlidega või lisa seda baasõli sisse, kui massaaži teed. Niiviisi on sul võimalik Roosipuu eeterliku õli tervendavad omadused endasse saada.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

Lisaks sellele on Roosipuu eeterlik õli ka väga hea puhastusvahend, mida saab kasutada vannitubade ja wc puhastamiseks. Sellel on hea lõhn ja see on antibakteriaalse toimega.

Isiklikult soovitan sul proovida Roosipuu eeterlikku õli kokku segada Sidruni, Laimi ja Lavendli eeterliku õliga. Nende segunenud aroom on imeline ja väga rahustava toimega.

JUURTŠAKRA JA KROONTŠAKRA

Roosipuu eeterlik õli stimuleerib Juurtšakrat ja Kroontšakrat, pakkudes üheaegselt emotsionaalset tervenemist ning valgustust. Roosipuu eeterlik õli aitab toime tulla raskete emotsioonidega, südamevaluga, kurbuse ja nukrusega. See aitab mõista elu, iseennast ja teisi paremini. Eeterlik õli, mis aitab seisakuid elus vältida ja suunata sind ennast arendama. Roosipuu eeterlik õli võta kasutusele, kui tunned, et soovid motiveerivat jõudu edasi liikumiseks. Roosipuu eeterlikku õli kasuta õlilambis või difuuseris, et see saaks sinu meeli avada ja neid tervendada. Veelgi efektiivsemalt töötab see siis, kui kannad seda baasõliga nahale.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Roosipuu 100% eeterlik õli 10 ml, pärituolumaa Brasiilia. Roosipuu eeterlik õli oma värvuselt peaaegu värvitu või helekollane. Roosipuu meenutab oma aroomilt lillede ja puuviljalõhna. Selle aroom on väga värskendav. Roosipuu eeterlik õli on saadud aurutamise meetodi kaudu.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
ARMASTUSE küünal
Enim müüdud
Tooteid on piiratud koguses.ARMASTUSEKÜÜNAL koosneb Rosmariini-, Kardemoni- ja Karriessentsist. Nende kolme taime vägi annab sellele küünlale väg..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SIDRUN on üks tsitruselistest, see on kollakat värvi ja väga kasulik taim igal erineval kujul kasutatuna. Sidruni eeterlik õli ..
8.90€
Maksudeta:7.29€
ROOSA GERANIUMI eeterlikku õli kasutatakse väga laialdaselt kosmeetikatööstuses selle väga hea ja magusa aroomi tõttu. Lisaks sellele ..
23.90€
Maksudeta:19.59€
Pilt on illustreeriv. Niaouli eeterlik õli ei kuulu õlilambi juurde.ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis annab sulle v..
14.30€
Maksudeta:11.72€
See eeterlike õlide difuuser kasutab ultrahelilaineid, et aurustada klaaskupli all olevas paagis vett ja eeterlikke õlisid. See tekitab..
69.90€
Maksudeta:57.30€
AVOKAADOÕLI on baasõli, mida saad kasutada enda naha kaitsmiseks, päikesepõletuste vältimiseks, naha niiskena hoidmiseks. Avokaadoõli on väg..
9.90€
Maksudeta:8.11€
Pilt on illustreeriv. Seedripuu ja Mandariini eeterlik õli ning Titaanium Aura geood ei kuulu õlilambi juurde.ÕLILAMP on eeterlike..
12.10€
Maksudeta:9.92€
ARMASTAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Roosi, Lavendli..
14.90€
Maksudeta:12.21€
RODOKROSIIT poleeritud
Enim müüdud
RODOKROSIIT avab hinge rõõmule ja laseb tunda häid emotsioone, mis elu annab. On seotud armastusega, armastuse andmisega ja v..
4.40€
Maksudeta:3.61€
ROOSA KIVISTUNUD PUIT on tekkinud ligi 240 miljonit aastat tagasi Triiase perioodil. Kunagi oli see puu, mis suri ja jäi pinnaste v..
2.30€
Maksudeta:1.89€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.