Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett "KAITSE ja MOTIVATSIOON"

LA TENE erikollektsioon käekett "KAITSE ja MOTIVATSIOON" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett "KAITSE ja MOTIVATSIOON"
55.50€
Maksudeta: 45.49€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: käekett "KAITSE ja MOTIVATSIOON"

Võimalikud valikud

Tooteid on piiratud koguses.

La Tene erikollektsiooni käekett "KAITSE ja MOTIVATSIOON" on kokku pandud Serpentiin Jaadi ja Bronsiidi kristallidest, mida kaunistavad kullatud hõbeda elemendid. Väeehe, mis aitab mõista, kes on Sinuga siirad ning aitab eemale hoida need inimesed, kes ei tohiks Sinu elus olla. Hoiab Sind ka motiveerituna.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad on imelise väljanägemisega kristall, mille peamiseks omaduseks on luua enda ümber energiavälja, mis puhastab ära ebasiiruse, salakavaluse ja valed. See on kristall, mis suudab enda ümber sellised energiad kustutada. Serpentiin Jaadi ükskõik kuidas kasutades, kas seda kandes või enda kodus hoides, aitab see just nendest energiatest vabaks saada. Serpentiin Jaadi kandes aitab see sinu elust eemale tõugata need inimesed, kes ei tohiks sinu elus olla, aidates sul nendest inimestest ja suhetest vabaks lasta. Serpentiin Jaadi koduseintevahel hoides aitab see sinu kodu selliste inimeste eest kaitsta. Serpentiin Jaad on väga hea sõprusekristall, millel on oskus siiraid, ausaid, õigeid ja häid inimesi sinu ellu tuua ning neid seal hoida.

Serpentiin Jaadi leidub peamiselt ItaaliasLõuna-Aafrikas ja Brasiilias. Serpentiin Jaad on seotud peamiselt Südametšakraga, aga sellel on jõudu mõjuda ka kõikidele teistele Tšakratele. 

Serpentiin Jaad on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast "serpens", mis tähendab sisalikku või roomajat. Seda seetõttu, et Seprentiin Jaadil on oskus eemale peletada roomajaid ja ka inimesi, kes on kahepalgelised. Ehk inimesi, kes on madudega sarnased.

Serpentiin Jaad aitab sul tunda armastusetunnet, seda, et keegi hoolib sinust, vajab sind ja seda, et sa oled armastatud. Serpentiin Jaad aitab sul ise olla armastavam, õpetades sulle seda, et armastust tuleb väljendada, enda kallimale välja näitama ja see aitab mõista selle väärtust. Serpentiin Jaad tõstab meeleolu ja juba sellepärast on seda kasulik enda elus hoida. Kristall, mis suudab sind positiivsena ja lootusrikkana hoida hoolimata olukorrast, mis sinu elus parasjagu on. Kristall, mis toob armastuseõnne ja headust sinu teele.

SERPENTIIN JAADI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):


Seprentiin Jaad kaitseb salakavalate inimeste eest, eriti naiste eest. Kaitseb klatšijutu eest, halva maine, ebameeldivate ja ebavajalike riidude ning tülide eest. Aitab ära tuvastada need inimesed, kes ei tohiks sinu ellu kuuluda. Seda kristalli kandes hakkad sa ise alateadlikult vältima selle konkreetse kahjuliku inimesega suhtlemist või tunned, et sa ei tohi teda usaldada. 

Kui kanda koos küllusekristallidega, siis aitab Sepreniit Jaad küllust ligi tõmmata. Kui kanda koos armastuse-kristallidega, eriti Roosa Kvartsiga, siis aitab see armastust ligi tõmmata. Kui kanda Serpentiin Jaadi koos Punase Tiigrisilmaga sama käe peal, siis aitab see suhet kaitsta halbade ja pahatahtlike inimeste eest. Kui kanda seda koos Lasuriidiga, siis Serpentiin Jaad aitab kaitsta loodud suhteid ja sõprusi.

- Serpentiin Jaad on hea kristall kandmiseks, kui tegeletakse joogaga, pilatesega, meditatsiooniga või käiakse pidevalt massaažis. Serpentiin Jaad aitab kiiresti lõõgastuda, mediteerida ja tervenemise jaoks energiaid vabaks lasta. 

- Kui sul on probleeme sellega, et sa ei suuda kadedusse ükskõikselt suhtuda, siis Serpentiin Jaad on sulle väga kasulikuks tervendaja-kristalliks. See on kristall, mis aitab sul kadedusega toime tulla, sellesse ükskõikselt suhtuda ja kui sul on endal kadetsemisega probleeme, siis see aitab sellest üle olla. 

- Serpentiin Jaad suurendab tervisealast intuitsiooni ja eriti veel selliste teemade puhul, kus sa endale väga suurt kahju teed. See on kristall, mis aitab sul märgata enda rutiinis kahjulikke tegevusi, aidates sul ise järk-järgult enda elukvaliteeti parandada. Kanna seda kristalli, et muutuda tervislikumaks inimeseks ja õppida juurde oskuseid, mis aitaksid sul pidevalt end tervena hoida. Serpentiin Jaad aitab mürkidest eemale hoida, aidates sul mõista, mis on sinu keha jaoks ebatervislik. 

- Serpentiin Jaad on tugevatoimeline hingetervendaja, nii nagu on kõik Jaadid väga võimsa energiaga. Serpentiin Jaadi soovitan ma kandma hakata Kuu viimasel veerandil, kui sinus on soov minevikuga lõpparve teha või vähendada oma hingevalu. Kuu viimase veerandi ajal võta Serpentiin Jaad kätte ja soovi, et see aitaks sinus vabaks lasta teatud valu ja alusta selle kandmist. Kanna seda igapäevaselt, kuni tunned, et oled oma mure, stressi ja valu vabaks lasknud või seni, kuni tunned, et oled probleemile lahenduse leidnud. Leiad Kuufaaside kalendri SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Nakkushaigused, diabeet ehk suhkruhaigus, aju, närvid, ajuga seotud probleemid ja haigused, magneesiumi ja kaltsiumi omastamine, emotsionaalse tasakaalu puudumine, närvivapustus, menstruatsiooni krambid, mao haavandid.

- Kaitseb mürgitustesse sattumise eest, ohtlike viiruste kehasse jõudmise eest ja reisides kaitseb see erinevates riikidest olevate mürgiste putukate/madude eest. 

- Soovitan Serpentiin Jaadi kanda kõigil, kes soovivad enda kehast mürkaineid välja juhtida ja kes soovivad enda keha füüsilist vormi taastada. Sobib ka emotsionaalse keha puhastamiseks, aidates mürgiseid inimesi ja emotsioone elust välja juhtida.

SÜDAMETŠAKRA

Serpentiin Jaad tervendab Südametšakrat, mis tähendab seda, et see annab Südametšakrale jõudu juurde selleks, et see saaks õigesti funktsioneerida. Serpentiin Jaad aitab mõista seda, kes peaks sinu ellu kuuluma ja kellel tegelikult ei ole tarvis sinu elus eksisteerida. Serpentiin Jaad aitab mõista, keda sa tegelikult armastad ja kelle sõprus on sulle armastust pakkuv ning kelle oma mitte. Kui sa soovid enda ellu vaid neid inimesi, kes on sinuga siirad ja kellel on sulle midagi õpetada ning anda, siis Serpentiin Jaad aitab sinu ellu sellise selguse tuua. 

Serpentiin Jaad on kasulik neile, kes on enda elus petta saanud ja keda on suhtealaselt reedetud. See tervendab seda Südametšakra energiat, mis ei lase sul enam usaldada ja armastada. Kanna seda kristalli endaga kaasas vähemalt kolm kuud, et see suudaks seda energiat tervendada.

SODIAAK

Serpentiin Jaad on tähtkuju poolest väga kasulik  KAKSIKUTELE, olles Kaksikute armastuseõnne kristall. Serpentiin Jaadis on olemas see vägi, mis suudab Kaksikute tundeelu korda seada. Serpentiin Jaad toob Kaksikutele selgust, tervendust, oskust endale õiget kaaslast valida, oskust armastada, seda väljendada ja seda veelgi tugevamalt tunda. Serpentiin Jaad on kasulik vallalistele ja juba enda kaaslase üles leidnud Kaksikutele.

Serpentiin Jaad aitab NEITSIL  mõista, kes on talle tegelikult liiga teinud, mille peale võiks tegelikult solvuda ja millist inimest tuleks tegelikult enda elust välja lülitada. Serpentiin Jaad aitab Neitsil mõista seda, kes on tema jaoks vajalik ja kes mitte, aidates andestada neile, kes tahtlikult halba ei ole teinud. Serpentiin Jaadi võiks Neitsi kanda siis, kui tal on kellegiga probleemid esile kerkinud. Serpentiin Jaad aitab tasakaalustada tema Südametšakrat.


Serpentiin Jaad on kristall, mida on hea NEITSILE sõpruse väljendamiseks kinkida. Serpentiin Jaad aitab Neitsil oma lähedastega hästi läbi saada, parandades ja muutes suhteid tugevamaks. Serpentiin Jaad aitab Neitsis välja tuua tema kõige paremad iseloomujooned. Selle kohta, miks Neitsit enda elus hoida, saad lugeda SIIT.

ASTROLOOGIA 

Serpentiin Jaad on õnne kristalliks neile, kes on sündinud Mao-aastal. Serpentiin Jaad toetab Madu, aitab ja kaitseb teda, tugevdades tugevaid iseloomuomadusi ja tasakaalustades nõrku külgi. Serpentiin Jaad toob kõikidele Madudele õnne.

Serpentiin Jaadi võid laadida Mäekristall geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 5 cm.
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
6.50€
Maksudeta:5.33€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett "ISEENDA TEEKONNA MÕISTJA" koosneb vaid naturaal..
22.70€
Maksudeta:18.61€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
14.90€
Maksudeta:12.21€
Jõehobu värvus võib varieeruda helerohelisest tumeroheliseni, kuna Serpentiin Jaad on kirju kristall.SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, mill..
19.70€
Maksudeta:16.15€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
14.30€
Maksudeta:11.72€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
9.90€
Maksudeta:8.11€
La Tene erikollektsiooni käekett LÕVI "HARMOONIA" on kokku pandud Tiigrisilma ja Pärlikarbi kristallidest, mida kaunistavad hõbe 925 pä..
36.60€
Maksudeta:30.00€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
18.50€
Maksudeta:15.16€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
67.60€
Maksudeta:55.41€
Selles ehtes võib esineda ka Ševroon Ametüsti.AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioon..
14.70€
Maksudeta:12.05€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.