Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "TIIGRISILM"

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "TIIGRISILM" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "TIIGRISILM"
21.20€
Maksudeta: 17.38€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kõrvarõngad "TIIGRISILM"
Toodet on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "TIIGRISILM" muudavad Sind edukaks, õnnelikuks, rikkaks ja jõukaks. Toob tööedu ja üleüldist õnne igas eluvaldkonnas.

Kõrvarõngad on kokku pandud Tiigrisilmast, mida kaunistavad roodiumist ja metallist detailid. Kõrvarõngad on loodud naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu on kõik LA TENE ehted ja kristallid. See annab sulle võimaluse kogeda selle imeilusa kristalli spirituaalset väge, sest see vägi on olemas vaid looduse enda poolt loodud kristallides.

TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm on üks Jaspise liikidest ja sellel on omakorda veel mitmeid erinevaid liike - Punane TiigrisilmTiigriraud ja Kullisilm, mida tuntakse kui Sinise Tiigrisilmana. Tiigrisilma leidub peamiselt Lõuna-AafrikasBrasiilias ja Austraalias.

Tiigrisilmast valmistatakse väga palju ehteid, kuna see on selline kristall, mida kandes jõuab selle vägi imeväel inimese Aurasse. On olemas teatud kristallid, mis hakkavad väga kiirelt inimese Auras tööle ja Tiigrisilm on kindlapeale üks nendest. Kui sulle meeldib Tiigrisilm, siis järelikult on sul selle väge vaja, see kehtib kõikide kristallide kohta.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

TIIGRISILMA maagiline mõju kõrvarõngastena:

Kui Tiigrisilma kanda kõrvarõngastena, siis selle vägi mõjutab kõige rohkem Kolmandat Silma, osaliselt ka Kroontšakrat ja Kurgutšakrat. Nende tšakrate juures toob Tiigrisilm sulle tugevat kaitset teiste inimeste ja halbade hingede eest ning isegi vahest ma ütlen, et ka sinu enda negatiivsete mõtete eest.

- Tiigrisilm on parim enesekindlust, tugevust ja julgust süstiv kristall. Tiigrisilm kasvatab sinu enesekindlust, aidates sul muutuda võimekamaks ja suurendades sinu jõudu erinevatele keerulistele situatsioonidele vastu seista. Kandes seda kristalli suurendab see sinu sisemist jõudu, muutes sind julgemaks suhtlejaks, andes sulle julguse enda soovide nimel võidelda ja enda eest seista, kui seda vaja on. Kui sa soovid olla hingelt tugevam, siis kanna seda kindlasti, kuniks oled selle energia saavutanud. Kandes Tiigrisilma, siis see aitab sul enda sees tasapisi korrektuure teha. Suunates enda kristalliväe sinu Aurvälja, mis muudab sind selliseks nagu seda on Tiigrisilm.

- Tiigrisilm omab väge, mis suudab inimese võimsaks muuta. Tiigrisilm süstib motivatsiooni ja inspireerib tegutsema. Tiigrisilm suurendab julgust, pealehakkamist ja oskust elus hakkama saada. Kui sa otsid oma ellu lisatuge, mis aitaks sul alati olla motiveeritud, hakkaja ja toimekas, siis Tiigrisilm aitab sul selliseks muutuda. Tiigrisilma soovitan ma sul tuua enda ellu ajal, mil vajad lisajõudu. 

- Tiigrisilm on kristall, mis aitab sul olla iseenda vastu aus. Tiigrisilmal on olemas vägi, mis aitab sul leida enda isiksuse üles, vabastada sind võltsahelatest ja eemaldades sinus oskamatuse olla julge, enesekindel ning selline, kes ei oska enda tõekspidamiste eest seista. Tiigrisilm on väga kasulik kristall spirituaalse arengu jaoks ja enda isiksuse välja toomisel. Kanna Tiigrisilma, kui sa soovid leida üles tee, mis aitaks sul spirituaalselt kasvada ja olla see, kes sa tegelikult oled.

- Tiigrisilm aitab sul saavutada enesele seatud eesmärke ja ambitsioone. Eriliseks abiliseks saab Tiigrisilm siis, kui sa oled liialt enesekriitiline ning pidevalt teed enda tegusid ja mõtteid maha. Tiigrisilm aitab sul valitud teel püsida kuni eesmärgi kätte saamiseni.

- Tiigrisilm tõstab "positiivset ego", aidates kaitsta teiste inimeste negatiivsete mõjude eest. 

- Tiigrisilm on kristall, millel on oskus sind positiivselt mõtlema suunata, suurendades sinus õigluse tunnetust ja vabastades liialt kriitilise meele, mis kutsub halba Karmat ligi. Tiigrisilm aitab halval Karmal vabaneda, mis on juba külge kogutud. Tiigrisilm kaitseb sind selliste tegude eest, mis võiksid sulle endale liiga teha. See aitab olla õiglane iseenda ja teiste suhtes, aidates blokeerida liiga tegemist. Tiigrisilma on väga kasulik endaga kaasas kanda, et see saaks sind pidevalt õigel rajal hoida.

- Kandke Tiigrisilma kõrvarõngaid, kui teil on soov muuta end ambitsioonikamaks ja ettevõtlikumaks.

- Aitab neid, keda soovitakse pidevalt mõjutada (ka lähedaste inimeste poolt, nagu näiteks ema-isa), aidates leida enesekindluse välja öelda, mis sulle elus tähtis on ja mis sulle ei sobi. Tiigrisilm aitab isikupäral välja kujuneda ja takistades kellegi segamist sinu saatuse teed muutmast.

- Tugevdab isiksust ja aitab teistel inimestel märgata sinu enesekindlust. 

- Sobib väga hästi neile, kelle töö on inimestega suhelda ja pidevalt ka probleemide lahendamine, aidates enesekindlalt alati väljendada end nii, et sa iseendale haiget ei teeks ja teised mõistaksid sinu positsiooni.

- Kaitseb õnnetuste eest, mis on seotud metalliga või liiklusega. Kandke, kui olete pidevas liikumises!

- Tugevdab Aura välja, on soovitatav kanda koos selgeltnägemise või intuitsiooni kristallidega, aidates takistada energia lekete tekkimist. Energia lekked tekivad, kui me arendame ennast intuitiivselt või muutume spirituaalseks, siis on alati vaja Aurat kaitsta.

- Suurendab elujanu, elukirge ja positiivset suhtumist, kui hirmud on eemaldatud.

- Uskumuste põhjal kandsid naised Tiigrisilma, kui nad sünnitasid vaid tüdrukuid. Järelikult oli selle naiseenergias puudu meesenergiast ja Tiigrisilm just toobki seda.

- Tiigrisilm on õnnetalisman neile, kes tegelevad jalgpalliga. Tiigrisilm toob head õnne kõikidele jalgpalli mängides ja suurendab võidu tõenäosust. Andes lastele head energiat selle alaga alustamisel. Samas aitab see suurendada füüsilist jõudu, vastupidavust, julgustab mänguplatsil mängima ja vastaseid ületama. Tiigrisilm kaitseb suuremate vigastuste ja füüsiliste õnnetuste eest. Aidates kehal terve püsida ja blokeerides ära vigastusi, mis ei lase edasi mängida. Dalmaatisa Japise kristall annab profiliiga mängijatele lisaenergiat ja õnne.

- Tiigrisilm ja Bronsiit on kaks kristalli, mis aitavad egoga meis endis silmitsi seista. Need kaks kristalli aitavad hingel esile kerkida ja egol maha vaibuda. Kanna ja kasuta neid kahte kristalli korraga, kui soovid ego suurust vähendada ja lasta hingel enda kehas avaneda. Tiigrisilm ja Bronsiit aitavad valedest käitumisharjumustest vabaks sind päästa, aidates ka illusioonidest vabaneda, mida ego on loonud. Ego artikli leiad SIIT.

Kui pidevalt kanda Tiigrisilma endaga kaasas kas kõrvarõngastena või mõne teise ehtena, siis pikema aja jooksul aitab lõpuks saavutada sul tugeva enesekindluse ja positiivse isepäisuse, mis keelab ära teiste mõjutuse. Tiigrisilm loob tugeva Aura kaitse kilbi sinu ümber.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Tiigrisilma soovitan kanda või tervendaval eesmärgil kasutada neil, kellel on probleeme vereringega või verega. Tiigrisilm äratab vereringe üles, et see töötaks korralikult, ja suunab vere kehas korrapäraselt liikuma. Tiigrisilm kiirendab vere liikumist, mis omakorda kiirendab nii füüsilises kui ka vaimses mõttes erinevate protsesside liikumiskiirust. 

- Tiigrisilm tõstab vererõhku neil, kellel on loomupäraselt madal vererõhk. See aga omakorda aitab sellise omapäraga inimesel end tunda paremini, energilisemalt, elujõulisemalt ja aktiivsemalt. Neil, kellel on väga kõrge vererõhk, nemad võiksid Tiigrisilma kandmisel tunnetada, kas see mõjub vererõhule hästi või mitte ja vastavalt siis sellele seda kristalli kanda või mitte.

- Sellel kristallil on oskus taastada reproduktsiooniorganeid, nende tööd parandada ja sellega viljakust tõsta. Kõige parem on Tiigrisilma sellisel eesmärgil kasutada kristalliteraapia tegemisel. Selles asetada Juurtšakra piirkonnale Tiigrisilma meditatsioonikristallid või emma soovikivi, et need kristallid saaksid aktiveerida reproduktsiooniorganite korrapärase töötamise. Loomulikult aitab kaasa ka Tiigrisilma pendliga Juurtšakra kohal tervendamine ehk hoida seda pendlit problemaatilise piirkonna kohal.

- Tiigrisilm on seotud Päikesega, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus asendada Päikesest tulenevat energiat, mis on valaik meie kehale ja hingele. Tiigrisilm suudab pidurdada depressiooni ja kevad- või sügisväsimust, mis Päikese puudumise tõttu võib tekkida. Tiigrisilma on kasulik kanda sellel poolel aastal, mil Päikest on vähe. Päikese vajalikkusest ja selle tervendavatest omadustest leiad lugemist minu ühest artiklist SIIT.

Päikesepõimiku-kristallina on Tiigrisilma võimuses tervendust anda Päikesepõimiku Tšakra kohal eksisteerivatele siseorganitele. Tiigrisilm aitab näiteks tervendada magu, see on eriti kasulik maohappelisuse korral ja siis, kui seedimine ei ole korras. Lisaks sellele on Tiigrisilm kasulik neerude ja sapi funktsioneerimisel.

- Tiigrisilma soovitan ma kanda ajal, kui on kehas luumurd või mõni luu on mõranenud. Tiigrisilm aitab kiirendada luude paranemisprotsessi ja see vähendab vaegusi, mis selliste olukordadega kaasnevad. 

PÄIKESEPÕIMIK

Tiigrisilma peamiseks Tšakraks, mille üle see kristall tervendavat mõju omab, on inimese Auraväljas eksisteeriv kolmas Tšakra ehk Päikesepõimik. Päikesepõimik asub otse sinu naba kohal. Kui sa asetad oma käe otse naba kohale ja vajutad peopesa selle osa peale, siis seal eksisteeribki sinu Päikesepõimik.

Tiigrisilm suudab Päikesepõimiku energiaid parandada, taastada ja võimsamaks muuta. Tiigrisilm süstib Päikesepõimikkuse jõudu, eluenergiat, positiivsust ja õnne.

Päikesepõimikus eksisteerib inimese külluse-, rikkuse- ja jõukuseväli. See aga tähendab seda, et seda kanalit aktiveerides on võimalik inimesel enda ellu seda õnne ligi tuua. 

Tiigrisilm toob materiaalset rikkust neile, kes on oma Päikesepõimiku Tšakra ära tervendanud ja see annab väga suure panuse selle saavutamiseks. Lisaks muudab Tiigrisilm inimese ka õnnelikuks ja elurõõmsaks.

SODIAAK 

Tiigrisilm mõjub kõige enam kolmele päikesemärgile: LÕVIDELE ♌, KAKSIKUTELE ♊ ja SÕNNIDELE ♉. KAKSIKUTELE ja SÕNNIDELE mõjub Tiigrisilm väga hästi nende enesekindluse parandamiseks. Lisaks aitab Tiigrisilm Kaksikutel ja Sõnnidel emotsionaalselt tugevaks saada.

LÕVI ♌ üks peamisi õnnekristalle on Tiigrisilm, mis muudab tema iseloomujooned veelgi positiivsemaks ja tugevamaks ning aitab Lõvil probleemidele lahendusi leida. Tiigrisilm, mis on Lõvile ka väga tugev kaitsekristall, toob temas esile tugevad küljed. Kaitsekristallina tugevdab Tiigrisilm Lõvi Aura kaitsekilpi, eemaldades sealt kogu negatiivse energia. Seeläbi kaitseb Tiigrisilm seda tähtkuju ebaõnne, probleemide ja halbade inimeste eest. Tiigrisilm võiks Lõvi elus eksisteerida terve tema elu vältel. See on kristall toob Lõvile enesekindlust, julgust, pealehakkamist ja positiivset suhtumist. Tiigrisilm toob tööedu ja üleüldist õnne igas valdkonnas, ka armastuses. 

Tiigrisilm annab KALJUKITSELE jõudu, jaksu ja vastupidavust. See on kristall, mis paneb tema rahaenergia liikuma ja toob tööalast edu ning õnne.

NUMEROLOOGIA

Tiigrisilm on õnnetalismaniks kõigile neile, kes on sündinud elutee number 4-ga.

Kõrvarõngaid soovitan kindlasti pidevalt puhastada ja taas energiaga laadida. Selleks on kõige lihtsam viis enda aknalauale moodustada "puhastus alus", kuhu võiksid kuuluda mitmed Geoodid, nagu näiteks Mäekristall ehk Kvarts geood, Tsitriin geood. Lisaks veel poleeritud või lihvimata kristallidena Küaniit, Karneool, Tsitriin, Must Obsidiaan (mis takistab kristalle negatiivseks muutumise eest). Need kristallid aitavad läbi päikese ja kuuvalguse anda kristall ehetele UUT energiat. Puhastada soovitan vähemalt ühe korra kuus kõiki ehteid korraga mõne puhastus rituaali taime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kõrvarõnga kogupikkus ca 3 cm. Kõrvarõnga pärli läbimõõt ca 8 mm.
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
38.40€
Maksudeta:31.48€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene kõrvarõngad "TIIGRISILM" on kokku pandud Tiigrisilmast ja 925 hõbedast. TIIGRISILM&..
23.30€
Maksudeta:19.10€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
119.90€
Maksudeta:98.28€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.LA TENE erikollektsioon ripats "TII..
19.90€
Maksudeta:16.31€
LA TENE erikollektsioon käekett KAKSIKUD "KAITSE" on väeehe, mis muudab halva energia õnneenergiaks. Loob tugeva kaitsva blokaadi Sinu ja ha..
57.70€
Maksudeta:47.29€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.