Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt "KAITSEINGLIGA TELEPAATIA LOOJA"

LA TENE kristallikomplekt "KAITSEINGLIGA TELEPAATIA LOOJA" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt "KAITSEINGLIGA TELEPAATIA LOOJA"
12.60€
Maksudeta: 10.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kristallikomplekt "KAITSEINGLIGA TELEPAATIA LOOJA"

Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille tellid võib välja näha pisut erinev sellest, mis pildil. 

LA TENE kristallikomplekt "KAITSEINGLIGA TELEPAATIA LOOJA" loob ühenduse Sinu ja Inglite vahel ning toob rahu, tasakaalu, harmooniat.

Komplekti kuuluvad inglikristallid Angeliit ja Opaliit. Kanna neid endaga kaasas, hoia magamistoas või Inglikristallide seas.

ANGELIIT viib sind ühendusse Inglitega, eriti sinu enda Kaitseingliga. Kui Angeliidi kristall on sinu läheduses, siis see avab kanali, mille kaudu on Inglid võimelised sinuga kontakteeruma. Sellesama omaduse tõttu on kasulik Angeliiti kanda siis, kui sa soovid Inglitepoolset tuge, kaitset, abi ja nendega suhelda.

OPALIIT toob sisemist rahu, leevendab ülereageerimist, suurendab heaolutunnet ja leevendab kurbust. Opaliidil on olemas oskus sind ja Ingleid kontakti viia. Aitab sul paremini mõista märke ja sõnumeid, mis on sulle Inglite poolt saadetud, aidates sul ära defineerida, mida üks või teine number võib sinu elus tähendada.

Kristalle ei ole vaja eelnevalt puhastada ega laadida. Aeg-ajalt puhasta kristallikomplekti Sandlipuuviirukiga või Seedripuu eeterliku õli auruga, et kristallid oleksid aktiivsed. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristallid on pandud koti sisse. Komplektis on keskmise suurusega kristallid.
INGLITE küünal kannab endaga kaasas Inglitega kontakteerumiseks sobilikku energiat ja selle küünla põletamise vägi aitab sul Inglit..
4.90€
Maksudeta:4.08€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
67.60€
Maksudeta:56.33€
SEEDRIPUU on väga paljudele teada meeldiva lõhna ja tervendavate omaduste pärast. Seedripuust on võimalik saada eeterlikku õli, milles peitu..
9.50€
Maksudeta:7.92€
ÜHENDUS INGLITEGA viirukiga avaneb sul võimalus inglitega ühendust saada ja luua tugev telepaatiline side Kaitseingliga. Kui sa soovid inglitele eda..
2.80€
Maksudeta:2.33€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille t..
10.70€
Maksudeta:8.92€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kris..
12.90€
Maksudeta:10.75€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kris..
25.50€
Maksudeta:21.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.