Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon kaelaehe lastele "ROOSA KVARTS DELFIIN"

LA TENE erikollektsioon kaelaehe lastele "ROOSA KVARTS DELFIIN" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kaelaehe lastele "ROOSA KVARTS DELFIIN" LA TENE BRÄND
-40 %
LA TENE erikollektsioon kaelaehe lastele "ROOSA KVARTS DELFIIN" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kaelaehe lastele "ROOSA KVARTS DELFIIN" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kaelaehe lastele "ROOSA KVARTS DELFIIN"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
15.12€
25.20€
Maksudeta: 12.39€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: lastele "ROOSA KVARTS DELFIIN"

Tooted on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsiooni kaelaehe lastele "ROOSA KVARTS DELFIIN" on väeehe, mis kaitseb kriitika eest ja suurendab ka kriitika talumist. Aitab teisi usaldada ja enda tundeid vabamalt väljendada. Aitab luua sõprussuhteid.

Ehe on kokku pandud Roosa Kvartsi kristallist, mida kaunistavad metallist detailid. See ehe on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik LA TENE brändi ehted.

ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.

Roosa kvartson kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse emotsionaalsuse,  aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb sinu Auras korrektuure väga ettevaatlikult.

Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes on see üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean. 

Vana-Egiptuse ja Kreeka elanikud kandsid Roosast Kvartsist valmistatud ehteid selleks, et enda ellu kutsuda lapseõnne ja perekonnaõnne. Sama usutakse ka tänapäeval. Roosat Kvartsi peeti juba sel ajal noorendavaks kristalliks, mis ei lase inimese võlul, ilul ja säral kaduda, aidates hoida stressitaset võimalikult madalal, et keha enneaegselt ei vananeks. 

Keskajal kasutati Roosat Kvartsi meditsiinilistel eesmärkidel ja hakati sellest vee-eliksiiri valmistama. Lisaks eliksiirile hoiti seda kristalli ka erinevate taimejookide sees, millega tervendati keha. Juba siis usuti, et Roosa Kvarts suudab tervendada südamehaiguseid ja emotsionaalsest valust tingitud haigusseisundeid. 

Roosa Kvarts on ülim armastusekristall, milles on olemas kõik see, mida sul on vaja. Armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Kristall, mille võimuses on sind juhatada suhetealaselt õigele teele, näidates sulle seda, kellele sinu süda peaks kuuluma ja kellele mitte. See on kristall, mis aitab sul suhetealaselt õigeid otsuseid langetada. Kristall, mis äratab sinus üles armastuse, ja seda isegi siis, kui see on sinu sees väga sügaval lukus. Südametšakra kristall, mis aitab südant tervendada, sinu hinges olevale kurbusele või pettumusetundele leevendust tuua. Kristall, millel on oskus kinkida sulle taas lootus, usk ja jõud, mis aitab sul jälle armastusse uskuda. Roosa Kvarts sobib igaühele, nii lapsele, noorele, täiskasvanule kui ka kõrges eas hingele. Roosa Kvarts toob sõprust ja muudab elu lihtsalt kaunimaks. 

Roosa Kvarts koos Rohelise Aventuriiniga aitab leida uusi sõpru. Need kristallid on eriti kasulikud neile lastele, kes on läinud esimesse klassi või uude klassi/kooli. Aidates lapsel end teiste seas paremini tunda, suurendades neil võimalust leida teistega head kontakti, luua häid sõprusi, julgustades sõbrunema ja nautima suhtlust teiste lastega. Parim viis on neid kahte kristalli lapsed koolis kaasas kanda.

DELFIINI sümbol juba üksi on võimas, aga kui seda kombineerida mõne kristalliga, siis sellel on topeltvägi. Delfiin ise sümboliseerib vabadust, liikumist, vabalt mõtlemist, emotsionaalset vabadust, piirangute murdmist, elujõulisust, lahkust ja heldust. Peale selle kõige sümboliseerivad Delfiinid tingimusteta armastust ja seda väljendavad nad oma elustiiliga. Delfiinid ei reeda kunagi oma kaaslast ja seda annab edasi ka see sümbol - perekonna kaitset ja armastust.


ROOSA KVARTS JA DELFIIN

- Roosa Kvartsi ja delfiini kombinatsioon lisab elule rohkem väärtust, muutes meele rõõmsaks ja tuues välja elu väärtuse. Avab silmad kõigele heale, mis meie maailmas eksisteerib. Hoia seda kristalli endaga ja kingi lapsele, et ta näeks alati elu võlu.

- Kuna Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse kristall ja sedasama sümboliseerib ka Delfiin, siis need kaks võimsat väge loovad tugeva armastusetalismani - Roosa Kvartsi Delfiin aitab selle kandjale tuua head perekonna-, armastuse- ja sõpruseõnne.

- Aitab lahti saada hirmust, mis on seotud hülgamisega või kompleksidest, mis on seotud madala enesehinnanguga.

- Tervendab Südametšakrat, aidates vabaks lasta emotsionaalseid pingeid ja enesele seatud piiranguid.

- Õnnetalisman sõpruse, tutvuste ja heade kogemuste jaoks.

- Delfiin koos Roosa Kvartsiga aitab hingest vabaks lasta andeid, mis on eelmistest eludest kaasa antud ja mis on loomingulised, nagu näiteks laulmine või kunst.

- Roosa Kvarts on kasulik kristall tütarlastele, kes soovivad sõprust luua ja endale tõelist sõpra leida. Kasulik kristall lapsele, kes ei julge teiste lastega suhelda.

Delfiini kinkimine annab kinkija poolt edasi armastust!

Mina ise usun, et Delfiini sümboolika sobib kõige enam kandmiseks lastele, kuna nendel on kõige rohkem vaja Delfiini vabadust ning perekonna armastusetunnet tunda.

Loomakeste talismane võib peale kaelas kandmise ka riputada unenäopüüdjate külge, jaki või mõne teise eseme külge. Loomakeste talismanid sobivad ennekõike lastele kandmiseks, kuna loomade sümbolid tugevdavad kristallide toimet ja kaitset. Seega on nendes olemas eriline vägi koos kaitseomadustega.
- Roosa Kvarts on igas mõttes võimas armastusekristall, selle universaalsuse tõttu on see suurepärane hinge ja emotsioonide tervendaja. Roosa Kvarts on näiteks väga kasulik inimesele, kes ei oska elu nautida, sellest rõõmu tunda ja elu väikeste asjade üle õnnelik olla. Samuti neile, kes ei suuda armastusest rõõmu tunda, kuna neile pole seda keegi kunagi pakkunud. Roosa Kvarts aitab asendada selle lünga hinges, mis on tundnud ja tunneb siiani puudust armastusest, mis on antud talle kellegi poolt isiklikult. Roosa Kvarts aitab leevendada armastuse puudumist ja täita seda tühimikku armastusega. Näiteks, kui minevikus on olnud palju kellegi poolt tõrjumist ja elu on üldse väga raske olnud, siis Roosa Kvarts aitab sellest välja tulla. Roosa Kvarts aitab teadvustada seda, kui oluline on lasta armastusetundel tekkida ja kui oluline on selle nautimine. Roosa Kvarts aitab tervendada neid hingelisi haavu, mis on selles elus tekkinud või mis on võetud kaasa eelnevatest eludest. Ainuke viis elus armastust tunda on see, kui inimene õpib iseennast armastama. Seda aitab Roosa Kvarts teha, lubades ennekõike iseendal armastust tunda. 
Tehniline
Mõõdud Kristall ca 2,6x1,6x1 cm. Kaelaehe on reguleeritava paelaga.
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
14.70€ 21.00€
Maksudeta:12.05€
ROOSA KVARTS on ülim armastusekristall, mis aitab sul olla parem, romantilisem ja heatahtlikum inimene. Kristall, mis suurendab igal erineval tas..
9.45€ 13.50€
Maksudeta:7.75€
ROOSA KVARTS ripats (kuld 585)
AINUEKSEMPLAR -30 %
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
238.70€ 341.00€
Maksudeta:195.66€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe lastele "UNAKIIT KILPKONN" on kokku pandud Unak..
10.62€ 17.70€
Maksudeta:8.70€
Tooteid on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe lastele "MÄEKRISTALL KONN" on väeehe, mis toob ..
11.28€ 18.80€
Maksudeta:9.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.