Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett meestele KALAD "HINGELINE ÕNN ja KAITSE"

LA TENE erikollektsioon käekett meestele KALAD "HINGELINE ÕNN ja KAITSE" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett meestele KALAD "HINGELINE ÕNN ja KAITSE"
36.90€
Maksudeta: 30.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: meestele KALAD "HINGELINE ÕNN ja KAITSE"

Võimalikud valikud

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsiooni käekett meestele KALAD "HINGELINE ÕNN ja KAITSE" on väeehe, mis avab armastama ja õpetab armastust jagama ning vastu võtma. Toob hingelist õnne ja armastust, muutes hingeelu tasakaalukamaks.

Käekett on kokku pandud Larimari ja Lasuriidi kristallidest, mida kaunistavad metallist detailid. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. 

LARIMAR on kristall, mis toob sinu ellu armastust! Larimaril on väga väärtuslik jõud, mis aitab elu korda seada. See aitab hinge tasakaalustada, rahustada ja stressi leevendada ning on hingesuguluse- ja armastusekristall.

Larimar on helesinist tooni kristall, mis meenutab selget Kariibimere vett ja on kristall, mis avastati alles 1916 aastal. Küll aga ei asutud seda kristalli uurima ega ka kandma enne mitmeid kümneid aastaid ja kui see taasavastati, siis sellest kristallist sai tõeline fenomen. Larimar on siiamaani väga hinnatud kristall ja sellel on kõrge väärtus. Larimari kutsutakse ka delfiini- või ookeanikristalliks, mida leidub peamiselt vaid Dominikaani Vabariigis Kariibimere ääres. Larimar on enda nime saanud selle taasavastaja tütre nimest ja merest. Teiseks leiukohaks on Larimaril Kanada. Larimar sümboliseerib vabadust, ülimat naiselikkust ja tingimusteta armastust. Larimar on ka minu jaoks kõrge väärtusega ja kannan seda siis, kui tunnen, et on vaja lisajõudu enda spirituaalse energia suurendamiseks. 

Larimari kristallis võib tihtipeale märgata punakas-pruuni tekstuuri, mis tekib Larimari kristalli sisse rauaühendite olemasolul. See teatud määral maandab Larimari kristalli energiaväärtust ja ilma rauaühenditeta Larimarid on hinnalisemad kuna nende helesinine ja valge toon on selgemad. Mida selgem on Larimari värvus, seda kõrgem on ka selle hind. Larimar, milles ei esine isegi valgeid toone on oma hinnalt väga kallis. Larimar on kristall, mille hind maailmas vaid on tõusuteel ja väga palju kahjuks tehakse seda kristalli tehislikult järgi ning müüakse seda Larimari nime all. Et mõista seda, kas sinu Larimar on ehtne või mitte, siis väga selge ja sinist värvi Larimari hind ei saa mitte kunagi olla soodne. Ainukene Larimari valik, mis on madalama hinnaga on siis, kui Larimaris esineb rauaühendeid ja Larimaris on näha punakas-pruuni tekstuuri. 

Larimar on väga tundlik valgusele, mis tähendab seda, et näiteks päikesevalguse käes see kristall muutub heledamaks. See, et Larimar muutub heledamaks, see ei muuda seda kristalli väärtusetumaks, just vastupidiselt see muudab seda veelgi väärtuslikumaks. Annan sulle nõu Larimari hoiustamise osas ja sellepärast toon välja selle valgustundlikkuse. Ole hea ära hoia enda Larimari ehteid päikesevalguse käes, kui sa neid geoodidel laed. Kodus Larimari kristalle või ehteid hoides hoia neid samuti aknast veidi eemal. 

Larimar on ka armastusekristall ja minu jaoks üks tugevamaid, mida ma soovitan väga paljudele, kuna see on võimas ning teeb enda tööd väga kiirelt. Seetõttu on see saanud minu üheks vaieldamatuks lemmikuks.

LARIMARI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):


- Larimar on rahutoojakristall, millel on oskus sinu sees eksiteerivaid energiaid rahustada, tasakaalustada ja sinus sind närviliseks muutvaid energiaid vabastada. Kristall, mis suudab sinu sisemise ja täieliku rahu nimel tööd teha. Mida kauem sa lased Larimaril enda elus eksisteerida, mida pikema aja vältel sa seda kannad, seda edukamalt suudab Larimar sinu ellu rahu tuua. 

- Aitab vabastada hinges olevat ärevusetunnet. Ükskõik mis tasandil see ärevus on tekkinud, Larimar aitab sellest vabaneda. Larimar on üks väärtuslikumaid kristalle, mida Maa peal leiab ja mida saab stressi leevendamiseks kasutada. Mida erksam on Larimari toon, seda väärtuslikum ja hinnalisem see on.

- Larimar leevendab põhjendamatuid hirme, mis on tegelikult meile eelmiste elude traumadega kaasa antud. Tavaliselt võtab hirmu kuju endasse vahetult selles elus kogetud trauma. Larimar aitab mõista, miks üks või teine hirm eksisteerib ja aitab sellel järk-järgult hingest kaduda.

- See aitab sul alateadlikult jõuda "õige hingeni", selleks kanna seda kristalli paremal käel. Larimari paremal käel kandmine aitab sind juhtida õiges suunas.

- Larimar on hinnalise väega armastusekristall, milles üksinda on olemas kõik vajalik, mis aitab sinu armastuseellu valgust, tervendust, õnne ja rõõmu tuua. Kristall, mis aitab tegeleda sinu emotsionaalse kehaga ja selle tasakaalustamisega. Larimaris peitub vägi, millel on oskus sinu armastusesoove täide viia. Sellest, millest mõtled ja sellest, mida unistad, seda aitab Larimar sinu ellu tuua - kui see on seotud armastusega. Larimaril on oskus salvestada sinu seest tulnud energiavibratsioone ehk soovmõtteid.  See salvestab need ja aktiveerib armastuseõnnekanali neid sinu ellu toomiseks. Larimari kasutades või kandes anna sellele mõte eksisteerimiseks. Hoia Larimari aeg-ajalt enda käest, sule silmad ja soovi midagi ilusat ning armastavat. Seejärel lase Larimaril oma tööd teha ja end üllatada.

- Larimar on väga kasulik kristall, kui sa oled suhtes. Larimar aitab sul suhtes jõuda palju spirituaalsemasse seisu, kus sa hakkad enda kaaslast paremini mõistma, tema tugevaid külgi enda õpetusteks võtma, tema nõrki külgi kui enda tervendust vajavateks ülesanneteks võtma. Larimar õpetab sulle seda, mida sina pead enda armastatult õppima ja seda, mida sa pead temale õpetama. Larimar aitab suhte tõelist eesmärki mõista ja võtta seda kui suhte teejuhti.

- Larimar aitab sul suhtes olla parem kaaslane. Larimar soosib sinu enda iseloomu parandamist, aidates sul enda hingelisi probleeme, valu, emotsionaalsetest haavadest tekkinud negatiivset käitumist ära blokeerida. Larimar on kristall, mis näiteks ei lase sul enda valu teise inimese peale välja elada, mis juhtub paljudes suhtes ja mis on üks suuremaid suhte lagundajatest. Larimar aitab sul armastada nii, et sa ei seoks enda probleeme suhtesse, vaid aitab sul sisemisi probleeme lahendada nii, et sa oma lähedasele inimesele nendega liiga ei teeks.

- Larimar aitab sul teiste inimestega üles ehitada häid, terveid ja tasakaalukaid suhteid, olgu siis nendeks inimesteks sinu lapsed, kaaslane, sõbrad või lihtsalt tuttavad. Larimar aitab sul paremini teiste inimestega läbi saada ja osata nendega suhelda.

- Larimari kristalli kandmine aitab tugevdada visioone, intuitsiooni, parandada pendlitunnetust ja aitab spirituaalsust koguda.

- Larimar on seotud taassünniga ja uue hinge ellu toomisega. See on kristall, mida on naisel väga kasulik kanda enne lapseootele jäämist. Kui Larimari kannab naine, kellel veel lapsi ei ole või kes on valmis tulevikus emaks saama, siis Larimar aitab sellel lapsel sündida, kes on sellele naisele saatuse poolt ette määratud. Larimar aitab anda elu lapsele, kelle hingel on ema hingega hingedevaheline kokkulepe. 

- Larimar aitab sind, kui sul on erinevad foobiad. Kui sa oled inimene, kes kardab väga palju erinevaid asju ja seda täiesti põhjendamatult, sa ei suuda oma hirmusid kontrolliga ning neid ise enda seest vabastada, siis Larimar aitab sul seda teha

- Hea väeese kandmiseks neile, kes kipuvad negatiivselt mõtlema või kardavad enda elus suuri samme teha. Larimar aitab hirmudest vabaneda, uskuda paremasse tulevikku, tekitada lootusetunnet ja suunata sind pigem tegutsema kui passiivne olema. Larimar aitab teha esimesi raskeid samme tundmatuse poole. 

- Kanna seda kristalli koos teiste armastusekristallidega, nagu näiteks Roosa Kvarts, väga hästi sobib kokku Morganiidiga või näiteks Topaasiga. Seda selleks, et tuua armastust ligi igas võtmes, nii suhtes kui ka uut suhet tuua või ka sõprusarmastust tugevdada.

- Kanna Larimari koos Shiva Lingamiga. Shiva Lingam näitab teed sulle selle inimese poole, kellega sa võiksid õnnelikuks saada, kes on sinu eluteele ettemääratud ja kes armastaks sind vastu. Larimar on uue armastuse leidmise kristall ja see avab Shiva Lingamis hea õnne energia selle armastuse ellutoomise jaoks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist

Tervendamise eesmärgi kandke larimari kristalli, ehteid või valmistage sellest endale vee-eliksiiri.

- Larimar on Kurgutšakra kristall ja seega aitab see lahendada kurgupiirkonnas eksiteerivaid tervisemuresid. Kui sul on pidevad kaelavalud, kaela sees olevad lümfid on tundlikud või sul on kurguprobleemid, siis Larimar aitab neid tervendada. Larimar on kasulik ravitsemisekristall näiteks kurgumandlite tervendamisel. Kui sa haigestud pidevalt kurguhaigustesse, siis Larimar aitab nendest taastuda ja tervendust sulle jaga nii, et selline pidev haigestumine ära lõppeks.

- Kristall, mis aitab alternatiivsetel tervendusteraapiatel ja ravitsemistel kiiremini ning tõhusamalt toimida. Kui sa oled endale eritoitumise või konkreetse teraapia ette võtnud millegi tervendamise jaoks, siis sellel ajal on Larimari kasulik endaga kanda. Larimar aitab aktiveerida sinu keha tervenema, see on põhjus miks see aitab kaasa erinevate alternatiivteraapiate läbiviimisele. 

- Kasulik kristall erinevat sorti nahahaiguste tervendamisel. Kui sul on probleeme aknega, kuiva nahaga, allergiliste reaktsioonidega, mis naha peal välja löövad, siis Larimari kandmine on seda kõike tervendav.

- Larimar aitab sotsiaalsetest probleemidest vabaks saada. Näiteks, kui sind painavad hirmud, mis on seotud terrorismi, inimeste enda poolt tekitatud ohtlike olukordade, õnnetuste ja probleemide tekke ees, siis Larimar aitab sinus neid hirme tervendada. Larmari ei lase sul põhjendamatult karda midagi, mida sa kardad, et sinuga võiks juhtuda, aidates sinu intuitsioonil sind ette hoiatada vaid nende ohtude eest, mis sinu eluteele on reaalselt tulemas. Seega Larimar aitab blokeerida hirme, mis ei ole seotud intuitsiooni häälega.

-Larimar on kristall, mis aitab stressist tekkinud haigustel terveneda ja blokeerida sellest tekkinud füüsilisi haigussümptomeid. Kui stress muudab sinu enesetunde halvaks, loob sulle füüsilisi haigussümptomeid, kuid haigust ennast ei eksisteeri, siis Larimar aitab selle ära lõpetada.

KURGUTŠAKRA

Larimar on Kurgutšakra kristall, mis aitab kõige enam siis, kui seda kanda talismanina kaelas, kui soovitakse selgemaks muuta iseenda tundeid või oskust suhelda. Larimar aitab suhelda nii, et sa suudaksid kõik enda hingelt välja rääkida. Larimar on Saatusekaaslase- ning Hingesugulase-kristall, millel on oskus tabada seda õiget hinge, kellega meil on eelnevalt juba kokku lepitud, et selles elus tuleb meil nii-öelda tegemist.

Larimar aitab sul Hingesugulasega kokku saada ning õpetab tingimusteta armastama ja oma armastusesoove teele saatma nii, et need käiksid kokku Karma seaduse ja külgetõmbeseadusega. Kanna tükike Larimari igapäevaselt endaga, kui sa oled Hingesugulase otsinguil.

Lisaks sellele aitab Larimar ka mõista, mis meil kellegagi pooleli on ja mis on meie ühine karma. See aitab väga hästi, kuna see aitab sul mõista, mida sa kellegagi tegema peaksid ja kas sa peaksid andestama ning ootama, et teine pool muutuks või peaksid edasi liikuma. Larimar toimib nii, kui seda endaga kaasas kanda.

SODIAAK

Larimari kristall annab kõige enam spirituaalsust ja intuitsiooni LÕVIDELE ning KALADELE. Larimar on see kristall, mis avab Kalasid armastama, õpetab armastust jagama ja vastu võtma. Larimar toob armastuse õnne neile Kaladele, kes on juba suhtes.

Lõvidele õpetab Larimar oma intuitsiooni kuulama ning tegema vahet õigel ja valel nii armastuses kui ka tegelikult igas eluvaldkonnas. Larimar toob Lõvile hingerahu ja tasakaalu. Toob talle ka õnne armastuses ja aitab hoida suhted soojana.

Larimar on Kalade  tähtkuju kristall, mis aitab Kaladel oma elueesmärki täita, mis on Kaladele antud tema sodiaagimärgi kaudu. Larimar aitab mõista Kaladel seda, mis ülesanne tal kellegiga on, kes tema eluteele on saadetud, olgu selleks inimeseks väga lähedane või mõni inimene, kes on korraks tema ellu tulnud. Kristall, mis aitab teistesse inimestesse armastusega suhtuda ja neid tervendada täiesti tingimusteta. Lisaks sellele aitab Larimar Kaladele hingelist õnne tuua, muutes Kalade hingeelu tasakaalukamaks. Larimar aitab Kaladel teiste inimestega hästi läbi saada ja parandada Kalade suhteid. 

Kaladel on kasulik Larimari ehtena kanda, seda kristalli ühel või teisel kujul enda kodus hoida või sünnikristallide laeka olemasolu korral see sinna teiste kristallide sekka lisada, et Larimar saaks terve elu oma abistavat väge Kalade Aurakehas hoida. Selle laeka loomise ja vajalikkuse kohta saad lugeda SIIT.

Loe selle kohta, mida olen ma kirjutanud sellest, mis on Kalade elueesmärk. Selle artikli leiad SIIT.

Larimar on kristall, mis aitab õhu elemendi sodiaagil õppida enda intuitsiooni kuulama nii, et ta ei laseks enda loogilisel mõtlemisel segadust põhjustada, aidates õppida enda intuitsiooni kuulama hoolimata sellest, mida loogiline meel ütleb.

Larimar on õnne kristall kõikidele Ambur-Kaljukitsedele. Larimar on väga rahustava toimega, mis oskab ka kõige sügavamat stressi hingest vabastada ja selle asendada heaolu tundega. Larimar toob selgeid visioone ja oskust mõista, milline elutee on kõige õigem. Lisaks sellele toob Larimar Ambur-Kaljukitsele ka armastuses õnne. 

Larimari kristalli soovitan ma laadida Mäekristalli või Tselestiit geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Larimari pärl on ca 6 mm. Lasuriidi pärl on ca 8,5-6 mm.
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni k..
23.30€
Maksudeta:19.10€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni k..
20.30€
Maksudeta:16.64€
LARIMAR on kristall, mis toob sinu ellu armastust! Larimaril on väga väärtuslik jõud, mis aitab elu korda seada. See aitab hinge tasaka..
36.70€
Maksudeta:30.08€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni kri..
52.00€
Maksudeta:42.62€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni k..
9.70€
Maksudeta:7.95€
Pilt on illustratiivne.LA TENE kristallikomplekt "KALAD 2024. AASTAKS" on loodud Kalade tähtkujus sündinutele, et tuua neile ..
13.80€
Maksudeta:11.31€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.