Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett meestele NEITSI "KAITSE"

LA TENE erikollektsioon käekett meestele NEITSI "KAITSE" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett meestele NEITSI "KAITSE"
36.60€
Maksudeta: 30.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: meestele NEITSI "KAITSE"

Võimalikud valikud

Toodet on piiratud koguses.

La Tene erikollektsiooni käekett meestele NEITSI "KAITSE" on väeehe, mis hoiab eemale ebaõnne ja kaitseb stressi eest. Tugevdab Aurat ning kaitseb probleemide ja halba soovivate inimeste eest.

Käekett on kokku pandud KiastoliidiOonüksiBronsiidi kristallidest, mida kaunistavad metallist detailid. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene ehetes. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. 

KIASTOLIIT on suurepärane kaitsekristall, mis suudab sind ennekõike kaitsta nähtamatu ja seletamatu negatiivse energia eest, mille osas sul ei pruugi olla oskust, et end ise kaitsta. Sellesama omaduse tõttu on Kiastoliiti väga kasulik enda elus hoida, et see saaks sind kaitsta millegi või kellegi eest, kus sinu intuitsioon ei oska ise tähelepanu osutada, milles võib sulle oht seista, näiteks äraneedmised kui ka halbade hingede eest. Kiastoliit on üks vajalikumaid kaitsekristalle neile, kes tunnevad, et nende elu hoiab "miski" kinni ja neil ei ole seda õnne, mis võiks inimese elus eksisteerida. 

Kiastoliit on imeline kaitsekristall, mis aitab sind kaitsta nii mitmeski aspektis. Kiastoliidile on omapärane tumepruun toon, mille sees on must rist või ristitaoline sümbol. Kiastoliidi teine nimetus on Andalusiit, mille järgi seda ka tuntakse. Andalusiit on selle kristalli teine nimetus sellepärast, et täiesti esmakordselt avastati Kiastoliit Hispaanias Andaluusia piirkonnas ja sealt tuligi selline nimetus sellele ilusale kristallile. Lisaks Hispaaniale kaevandatakse Kiastoliiti Austraalias, USA-s, Venemaal, Brasiilias, Sri Lankal ja näiteks ka Tšiilis. Näiteks enamus La Tene Kiastoliiti pärineb Venemaalt.

Kiastoliit on korraga nii müstiline kui maagiline kristall. Sellel on oskus avada sinu ülemisi meeli selleks, et sa üldse oleksid suuteline midagi müstilist kogema. Kui sa soovid näha nähtamatut, tunda tundmatut, mõista mõistmatut ja selles elus spirituaalselt edasi areneda, siis Kiastoliit aitab sul seda saavutada, avades sulle müstilise ja maagilise maailma ning avades sinu silmad sellele kõigele. 

Hoia Kiastoliidi kristalli enda juures, tegemist on ristikiviga, mis kaitseb selle kandjat negatiivsuse, stressi, pahatahtlikkuse, alandamise, allasurumise, alavääristamise ja tõrjumise eest. See on kristall, mis aitab sul saavutada võimu iseenda ja enda tunnete üle. Kiastoliit õpetab ennast väärtustama ja kehtestama hetkedel, mil sul on vaja seda teha. Kiastoliit on üdini spirituaalse kallakuga kristall, mis aitab sul õppida ka kõige raskematest olukordades. Näha päikesekiirt tumedate pilvede vahelt, mida sul on vaja näha selleks, et edasi liikuda. 

KIASTOLIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Kiastoliit on tugevatoimeline kaitsekristall. See on väga vajalik ja hea kristall, kui sa soovid end vastupidavamaks muuta. Selle kristalli kasutusele võtmisega suudad sa tulla paremini toime sellistes olukordades, kus keegi soovib sulle füüsiliselt või vaimselt liiga teha. Kiastoliit loob sinu ümber korraliku kaitsekilbi, millest on raske läbi pääseda. Kui keegi soovib sind kuidagiviisi rünnata, siis Kiastoliit tekitab ründajas ärevaid emotsioone, mis võivad panna teda oma kavatsusstest loobuma. See aga ei tähenda seda, et Kiastoliit suudab kurja täielikult ära hoida. See aitab sul väga suurtest probleemidest eemal olla ja annab sulle õnne, et sa suudaksid ise selle halva inimesega hakkama saada. 

- Kiastoliit kaitseb seljataga tegutsevate inimeste eest, aidates kaitsta sind nende kahjulike plaanide ja ärasõnumise eest. See on üks tugevamaid enesekaitsekristalle nähtamatu jõu või inimeste eest, kes teadlikult sind nõrgestada sooviad. Kiastoliit aitab kaitsta sinu hinge manipuleerimise ja mõjutamise eest. 

Kiastoliit kaitseb "Kurja Silma" ehk The Evil Eye eest, mis toob ebaõnne, võtab inimese hinge deemonite ohvriks ja annab väga palju halbu omadusi juurde, sealjuures alkoholismi-, tubaka-, toidu-, arvuti- ning narkootikumide sõltuvuse. Samamoodi annab Kuri Silm edasi robustset käitumist.

- Kiastoliit kaitseb neid, kes näevad öösiti luupainajaid. Kui sa näed luupainajat, siis see on märk selle kohta, et sinu Aura on selle perioodil väga nõrk, ja kui Aura on nõrk, siis on võimalik sinu hinge ka kurjuse poolt röövida. Röövivad energiadeemonid ehk halvad hinged, kes on liikvel või halvad hinged, kes on saadetud sinu poole läbi needmise.

- Kanna Kiastoliidist talismani töö juures, kui tunned, et sul on vaja pidevalt kellegagi vaielda või ennast kellegi suhtes kehtestada. Sobib nendele, kes peavad ka oma töös palju vaidlema, selgitama, nagu näiteks kohtunikud, juristid, jne.

- Kiastoliit aitab vabastada hirmu ebaõnne eest, aitab eemaldada alateadlikku hirmu õnnetuste eest. Sobib neile, kes pidevalt midagi kardavad. See hirm, mida inimene endale sisestab, see võib siis ka realiseeruda, kuna seda loetakse Auras kui soovi. Seega aitab Kiastoliit hoida eemal õnnetusi, mida inimesed ise endale kutsuvad.

- Talismanina on Kiastoliiti hea kanda ka sellepärast, et vabastada Aurast ebaõnne, needust ja ärasõnumist, mida on keegi teine oma kurjade sõnadega sulle peale lugenud. Kui sa tead täpselt, kellega tegemist on, siis iga kord, kui sa paned selle Kiastoliidi endale kaela, mõtle selle inimese peale ja ütle enda mõtetes: "Need sõnad vabanegu, mis on mulle peale kurjaga loetud ning mida ma ei vääri". Me saame sõnumist maha võtta vaid siis, kui me pole seda karmaatiliselt ära teeninud ehk on see on olnud alusetu kurjus.

- Kiastoliit aitab olla rahulik väga ärevates situatsioonidest ja loob nii-öelda "kaine suhtumise" ka väga ohtlikes olukordades.

- Kiastoliit on tööedu- ja õnnetoovaks kristalliks neile, kelle erialaks on puidutöö, kivitöö või näiteks metallitöö. Kiastoliit toob õnne neile, kes loovad nendest kolmest elemendist, mida maajumalanna Gaia on meile andnud. Kiastoliit aitab sellel alal töötavale inimesele tuua ka ärilist õnne ja häid ideid uute asjade välja mõtlemiseks. Eriti kasulik on loomulikult Kiastoliit neile, kes tegelevad puutööga, kuna Kiastoliit ise kannab endaga kaasas puuelementi.

- Kiastoliit aitab sind väga rasketel olukordadel, kus sul on keeruline otsuseid langetada ja olukorda reaalselt hinnata. Kiastoliit aitab ka kõige negatiivsemas olukorras märgata, miks see on sinu teele saadetud, mis on sul sellest õppida, kuidas seda ära lahendada ja mis oleks see kõige õigem tegu, mida sa tegema peaksid.

- Ebaõnne aitab Auraväljast vabastada selline kristall nagu Kiastoliit. Tegemist on kaitsekristalliga, mida kandes või enda elus hoides, annad sa endale võimaluse saada vabaks nähtamatust, seletamatust, arusaamatust ning endale ebaselgest halvast energiast. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul võidelda halva energiaga, millele sa ise ei suuda lahendust leida, et see ära tervendada. Näiteks, kui sa võitled emotsioonide, tunnete, mingi enesetunde või teemaga, mida sa ei suuda ära lahendada, siis anna see ülesanne Kiastoliidi kristallile. Hoia seda enda elus, et see saaks lahti murda midagi, mis tundub olevat võimatu.

- Tegemist on kristalliga, mis aitab ära hoida ebaõnne, stressi tekitavaid olukordi, viha ja raevu. Kiastoliit on üks tugevamaid enesekaitse kristalle, millel on oskus eemale hoida ebaõnne, mida sa ise ei oska ette tunnetada ega ka ette näha. See aitab eemale hoida halba õnne sellistest kanalitest, mille peale sa ise ei tulekski.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kiastoliit aitab taastada keha füüsilist energiavaru, muutes keha tugevaks, aidates sul olla aktiivne ja täis jõudu. Eriliselt kasulik on Kiastoliit neile, kes soovivad end tugevamaks treenida või kelle töö vajab väga suurt füüsilist jõudu. Kiastoliit aitab tugev olla, nõrkustundest vabaks saada ja muudab inimese üleüldiselt vastupidavamaks.

- Kristall, mis sobib väga hästi vaimsete tervisemurede tervendamiseks: depressioonist väljatulemiseks, pidevate nukrate ja kurbade mõtete eemale hoidmiseks ning üleüldise stressi maandamiseks.

- Kiastoliit aitab peatada hallutsinatsioonide ja valenägemuste nägemise ning aitab vaimselt terveneda. Lisaks sellel on Kiastoliit suurepärane luupainajate blokeerida, lõpetades ära unes hirmsate ja õudsate asjade nägemise.

- Kiastoliit vabastab vaimsel ja füüsilisel tasandil Auraväljast haiguseid, mis on tekkinud needuse pealepanekust, ärasõnumisest või suguvõsa liinis liikuvast ebaõnnest. Kui on kahtlus, et selline asi võib eksisteerida, siis kanda Kiastoliiti kindlasti pikemat aega, et see saaks Auraväljast nii tõsist probleemi vabastada.

- Kõige olulisem Kiastoliidi tervendamise omadus on siiski energiate maandamine. Kiastoliit oskab väga hästi pingeid maandada ja vabastada kehast stressikogumikke, mis tekitavad erinevaid probleeme nagu näiteks Tšakrate kinnijäämist.

- Kiastoliit aitab vaimset ja füüsilist poolt inimesel tervendada ning neid tasakaalu viia. Kiastoliit aitab terveks teha vaimseid probleeme, mis mõjutavad keha füüsiliselt. Näiteks aitab Kiastoliit alateadvuses eksisteerival pingel kehasse valuna mitte jõuda, aidates sellega tegelikult väga paljudel oma tervisemuredest lahti saada. 

JUURTŠAKRA JA KROONTŠAKRA

Kiastoliit on üleüldse oma energiate poolest üks haruldane ja unikaalne kristall. Veelgi unikaalsemaks muudab Kiastoliidi see, et see mõjutab kahte nii erineval tasandil Tšakrat. JUURTŠAKRA on peamises Tšakrasüsteemis esimene Tšakra ja KROONTŠAKRA viimane ning selliseid kristalle on vähe, mis suudavad korraga nii erinevaid Tšakraid tervendada, tasakaalustada või võimendada.

Juurtšakrale mõjub Kiastoliit nii, et see aitab sellel korrapäraselt toimida. Näiteks aitab Kiastoliit agressiivsust, närvilisust, füüsilist pinget ja füüsilist jõuetust ära hoida. Kiastoliit tervendab Juurtšakrat vägagi füüsilisel tasandil.

Kroontšakrale mõjub Kiastoliit väga kasulikult, aidates lahti saada luupainajatest ja valenägemustest, mis on väga suureks probleemiks neil, kes soovivad spirituaalselt areneda. Lisaks aitab Kiastoliit unes ohutult astraalrännakuid läbida. Lisaks kõigele sellele aitab Kiastoliit depressiooni ja hallutsinatsioone ära hoida, mis võivad tekkida spirituaalse arengu käigus, kus arenetakse valedel viisidel. 

SODIAAK

Kaaludest järgmisena töötab Kiastoliit kõige efektiivsemalt nendega, kes on päikesemärgilt NEITSID ♍. Neitsite jaoks on Kiastoliit ideaalne intuitsiooni tugevdamise kristall. Kiastoliit aitab Neitsil mõista enda sisetunnet ja õigel ning valel vahet teha. Spirituaalse arengu jaoks on Kiastoliit Neitsile väga vajalik. Kiastoliit kaitseb Neitsit ka stressi eest ning hoiab teda eemal ebaõnnest. Kaitsekristall tugevdab tema Aura kaitsekilpi ning kaitseb Neitsit ka halbade inimeste ja probleemide eest.

KAALUDEL aitab Kiastoliit lisaks mõista veel seda, mis nad enda elus tegema peavad ja seda ükskõik, millises situatsioonis olles. Kiastoliit on väga spirituaalne kristall, mis aitab näha hetkel käimasolevate probleemide tagamaid, nende jaoks lahendusi leida ja see on kristall, mis aitab Kaaludel näha enda maailma palju selgemalt. Kiastoliit aitab Kaaludel täita seda elueesmärki, mille on tähtkuju Kaaludele kinkinud. Kiastoliit aitab ka kõige raskemad ülesanded Kaaludel ära lahendada ja läbi elu poolt saadetud katsumuste lõpuks ka õnneni jõuda.

Loe lähemalt ka Kaalude elueesmärgi kohta SIIT, minu ühest artiklist Kaalude kohta.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Kiastoliiti sobib kõige enam laadida Püriit geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Palo Santo puu suitsuga puhastada.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Kiastoliit ca 1x1x0,5 cm. Bronsiidi ja Oonüksi pärlid ca 8 mm.
BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa v..
7.20€
Maksudeta:5.90€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene meeste käekett "BRONSIIT" nugget on loodud vaid na..
20.40€ 24.00€
Maksudeta:16.72€
KIASTOLIIT on suurepärane kaitsekristall, mis suudab sind ennekõike kaitsta nähtamatu ja seletamatu negatiivse energia eest, mille osas sul ei pr..
23.60€
Maksudeta:19.34€
LA TENE kristallikomplekt "NEITSI" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Neitsi päikesemärgi all sündinu ühed ..
19.90€
Maksudeta:16.31€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.