Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett KAALUD "ARMASTUSEÕNN"

LA TENE erikollektsioon käekett KAALUD "ARMASTUSEÕNN" EHTED
LA TENE erikollektsioon käekett KAALUD "ARMASTUSEÕNN"
39.90€
Maksudeta: 32.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KAALUD "ARMASTUSEÕNN"

Võimalikud valikud

LA TENE erikollektsiooni käekett KAALUD "ARMASTUSEÕNN" on kokku pandud Lepidoliidi ja Roosa Kvartsi kristallidest, mida kaunistavad värvitud Hematiidi pärlid. See käekett aktiveerib Sinu elus armastuseõnne ning kutsub ligi romantilist ja positiivset suhteenergiat. Õpetab hindama ennast ja oma kaaslast.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

LEPIDOLIIT on väga kauni välimusega kristall, millele on iseloomulikuks helelilla toon. Lepidoliit on kirju kristall, mille seest võib läbi joosta tuhmvalge kuni tumelilla värvus. Lepidoliit on väga rahustava toimega kristall, mille peamiseks leiupaigaks on Tšehhi, Madagaskar ja Aafrika. Lepidoliit on kasulik sellisel hetkel, kus sa tunned, et sa oled närviline, sul on vaja mõtteid eemale viia ja sul on vaja puhata. Elus on närvilisi perioode ja Lepdioliit aitab sellisel ajal hakkama saada.

Lepidoliidi kristall aitab mediteerida ja meditatsiooni seisundit luua. Kui sa kannad Lepidoliiti endaga kaasas, siis see õpetab sul rahulik olema. See aitab ka väga kiires elutempos sisemist rahu hoida ja alati tasakaalukas olla.

LEPIDOLIIDI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Lepidoliit on väga rahustava energiaga kristall. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu pinget ja stressi maandada, siis Lepidoliit võib just see õige abiline sinu jaoks olla. Lepidoliit aitab sul päevajooksul kogunud närvilisusest vabaks saada. Kui sa hakkad end närvilisena tundma, siis Lepidoliit annab endast kõik, et seesama energia kaoks kiiremas korras sinu hingest ära.

- Kanna Lepidoliiti siis, kui sa soovid oma käsi muuta energiatele tundlikumaks. Lepidoliit aitab neid, kes tegelevad massaažiga, tervendamisega, energiate tunnetamisega või ennustamisega. Lepidoliit aitab tervendajal paremini tunnetada teiste inimese problemaatilisi piirkondi ja ennustamisel läbi pendli või mõne teise ennustamisvahendi täpsemaid vastuseid saada.

- Lepidoliidi käekett on eriti kasulik neile, kes soovivad kristalliteraapiat teha. Lepidoliit aitab sul alateadlikult õppida neid ise käsitlema ja tunnetama, millist kristalli sinu patsient vajab.

- Kristall, mis õpetab sind elu armastama ja austama. Lepidoliit aitab teiste inimestega kontakti saada ja näha inimestes pigem head kui halba. Selline kristallipoolne energia on kasulik neile, kelle töö on seotud inimeste aitamise ja nõustamisega. Lepidoliit aitab sul olla erapooletu, mõistev, tolerantne ja kaastundlik.

- Lepidoliit õpetab sul iseennast austama ja armastama. Lepidoliit aitab sul mõista, et sa pead enda eest hoolitsema, kui sa soovid olla terve ja elujõuline.

- Lepidoliit aitab lahti saada iseloomujoonest, mis vajab millegi loomisel ja tegemisel teiste heakskiitu. Meie ümber on palju inimesi, kelle jaoks läheb väga korda teiste inimeste arvamus ja nõusolek. See viitab madalale enesehinnangule ja nõrgale otsustamisoskusele. Lepidoliiti kanna ja kasuta selleks, et muutuda iseseisvaks otsustajaks ning mõtlejaks. Lepidoliit töötab eriti hästi siis, kui seda kasutada koos Tiigrisilmaga, mis aitab samal ajal, kui Lepidoliit iseloomu muudab, tõsta enesekindlust.

- Kristall, mida kasutatakse unenägude meenutamisel ja meelde jätmisel. Kui sul on soov oma unenägusid lahti seletada ja nende seest vajalikku informatsiooni üles leida, siis Lepidoliit on sulle väga kasulikuks kristalliks. Teised analoogsete toimetega kristallid on Larimar ja Barüüt.

- Lepidoliit aitab õppida kristallidega tervendama, aitab õppida massaaži ja erinevaid alternatiivseid tervendusviise. Lepidoliit aitab ennustada läbi pendli, kaartide või kristallide. Lepidoliit aitab neid võtteid täpsemaks muuta ja sinu energiatunnetamist parandada.

- See on kristall neile, kes teavad, et nad ei suuda kriitikat väga hästi taluda ja närvisüsteem on tema nõrgim koht. Sobib ka neile, kes on ülitundlikud arvutitest kiirgava elektromagnetvõngete suhtes. Kanna seda arvutiga töötamise ajal.

- Lepidoliit on väga rahustava energiaga kristall. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu pinget ja stressi maandada, siis Lepidoliit võib olla su jaoks just see õige abiline.

- Sellel kristallil on oskus viia sind ühendusse kõrgemate energiatega ja "võimudega" Seda kõike spirituaalses mõttes. Aitab sinu hingel kuulata, mis energiatel sulle öelda on ja õpetab sind oma intuitsiooni kuulama. Lepidoliit aitab mediteerida ja tasakaalukas olla.

- Lepidoliit on ärilise edu- ja materiaalse õnne kristall neile, kes tegelevad taimekasvatusega. Samamoodi toob see materiaalset õnne neile, kes tegelevad alternatiivsete teraapiatega ja öko-teemalise äriga.

- Kristall, mis aitab sul asju ja olukordi rahulikult võtta. Lepidoliit on igapäevaseks kandmiseks, et ennast tasakaalukamaks muuta.

- Kanna Lepidoliidi kristalli koos Kuntsiidiga, kui sa tegeled inimeste aitamisega. Nende kahe kristalli vägi aitab sul enda armastust suurendada, et inimeste aitamine ei oleks sulle koormav.

- Kanna Lepidoliidi kristalli koos Mookaitega, kui sul on raske rasedus või sul on raseduse katkemisoht. Nende kahe kristalli kombinatsioonist tekkiv vägi aitab naist kaitsta komplikatsioonide eest, mis võivad raseduse ajal tekkida. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud 
massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Lepidoliidist ei tohi kindlasti vee-eliksiiri teha, sest see hakkab veega kokkupuutes lagunema.

Kõige enam aitab Lepidoliit tervendada unehäireid ja parandada unekvaliteeti. Tegemist on kristalliga, mis aitab parandada und ja tervendada unehäireid. Lepidoliiti tuleks tugevate unehäirete puhul järjepidevalt kanda, et see saaks Auras korrektuure teha.

Hoia Lepidoliiti oma padja all või padjapüüri sees, et see aitaks parandada sinu und. Lepidoliit aitab maandada sinu sees olevat pinget ja toimib väga hästi siis, kui seda kasutada koos Lavendli eeterliku õliga.

- Aitab lahti saada paanikahoogudest ja närvivapustustest. On kasulik neile, kelle elus esineb selliseid probleeme sagedasti ja kes kaotavad aeg-ajalt enesevalitsuse.

- Stress, depressioon, vihapursked, viha, agressiivne käitumine, raske rasedus.

- Aitab vabastada õudusunenägudest ja luupainajatest. Lepidoliit mitte ei kaitse nende eest, vaid aitab taastada sinu Kroontšakra energiakanalit. Soovitan luupainajate kohta lähemalt lugeda, et mõista, mis need on. Nende kohta saad lugeda SIIT.

- Lepidoliit on väga kasulik naistele, kellel on tekkimas menopaus või see on juba käes. Lepidoliit aitab vähendada sellega kaasnevaid sümptomeid. Lepidoliit aitab vähendada meeleolumuutuseid, enesetunde kõikumisi ja aitab vähendada väsimustunnet. Kui soovid endale veelgi intensiivsemat tervendust pakkuda, siis võta menopausi ajal kasutusele Ingveri ja Salvei eeterlikud õlid. Nende õlide sissehingamine võib samuti tervendavalt mõjuda. 

SÜDAMETŠAKRA

Kui Südametšakra on nõrk, siis Lepidoliit hakkab seda Tšakrat muutma tugevamaks ja tervemaks. Lepidoliit aitab vabastada valu, mille on põhjustanud minevikutraumad. Lepidoliit aitab vabaks saada kiusavatest ja jälitavatest emotsioonidest.

KROONTŠAKRA

Lepidoliit tervendab Kroontšakrat ja muudab selle aktiivseks. Lepidoliit aitab näha minevikutraumasid, probleeme ja läbielamisi hoopis teise pilgu läbi. Lepidoliit aitab mõista, mida need on õpetanud ja aitab mineviku negatiivseid kogemusi positiivselt näha. Lepidoliit aitab mõista, miks üks või teine asi on sinu ellu tulnud ja mida head need on endaga kaasa toonud.

SODIAAK

KAALUDE jaoks on Lepidoliit armastusekristall, mis aktiveerib nende elus armastuseõnne ning kutsub ligi romantilist ja positiivset suhteenergiat. Lepidoliidiga on võimalik Kaaludel enda suhteenergia viia teisele tasandile. Lepidoliiti tasub Kaaludel kanda siis, kui ollakse vallaline ja otsitakse endale kaaslast. Lepidoliit suurendab ka abieluõnne ja suhteõnne. Lisaks sellele on see stressi maandav ja kaitseingliga kontakti loov kristall. Seega Kaaludel on väga palju sellelt kristallilt saada.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui käekett on mõnel teisel eesmärgil kantud.

ASTROLOOGIA

Hiina astroloogilise aasta järgi on Lepidoliit õnne- ja heaolukristalliks neile, kes on sündinud TIIGRIAASTAL. Kõige enam nendele, kes on sündinud Maatiigri aastal 1998-1999.

Lepidoliiti 
võid laadida Ametüst geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 4 mm.
LEPIDOLIIT auguga trapets
AINUEKSEMPLAR
LEPIDOLIIT julgustab olema iseseisev ja vastutama oma elu eest. Väga rahustava energiaga kristall, mis maandab nii&..
85.30€
Maksudeta:69.92€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooteid piiratud koguses.LA TENE kõrvarõngad "LEPIDOLIIT" on kokku pandud Lepidoliidi pärlist ..
22.90€
Maksudeta:18.77€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett "LEPIDOLIIT" on valmistatud naturaalsetest ..
33.60€
Maksudeta:27.54€
LEPIDOLIIT julgustab olema iseseisev ja vastutama oma elu eest. Väga rahustava energiaga kristall, mis maandab nii&..
108.50€
Maksudeta:88.93€
KAALUD on seitsmes tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Veenuse vägi. Veenus on see, mis annab Kaaludele romantilisuse, läheduse ja heakskiit..
12.40€
Maksudeta:10.16€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MAGUS VANILJE JA NAG CHAMPA viiruk aitab aktiveerida armastuseõnne energiaid. Vanilje on armastusetaim, mis loob romantikat, aitab parandada suhteid, ..
4.50€
Maksudeta:3.69€
MUST YERBA SANTA rituaalitõrvik on kordades tugevam kui klassikaline Yerba Santa rituaalitaim. Lisaks Yerba Santa kasulikele omadustele aitab see ülim..
17.10€
Maksudeta:14.02€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
26.00€
Maksudeta:21.31€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud ..
1.45€
Maksudeta:1.19€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.