Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "AUTOKAITSE"

La Tene kristallikomplekt "AUTOKAITSE" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "AUTOKAITSE"
26.60€
Maksudeta: 22.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "AUTOKAITSE"

La Tene kristallikomplekt "AUTOKAITSE" on mõeldud sinu auto kaitsemiseks erinevate õnnetuste eest, nagu näiteks plekimõlkimised, avariid, mootoririkked ja muud probleemid. Lisaks auto kaitsmisele tekitab see kaitsekilbi ka autos olevate sõitjate üle. Komplekt on kokku pandud viiest erinevast ja kõige tähtsamast autokaitsekristallist, hiljem võid komplekti kristalle veel juurde lisada. Kristallid on pandud koti sisse koos kristalle kirjeldava jutuga.

KOMPLEKTI KUULUVAD

-
TIIGRISILM kaitseb autot liiklusõnnetustesse sattumise eest, väga suure kiiruse juures teelt välja kaldumise eest ja kaitseb auto keret erinevate löökide eest.

- AHHAAT on see kristall, mis kaitseb autos olevaid inimesi, õnnetustesse sattumise eest või annab jõudu juurde selleks, et õnnetuse korral aitab sellest väiksemate vigastustega välja tulla. Lisaks kaitseb Ahhaat autot varastamise eest.

- KULLISILM on üks Tiigrisilma liikidest, mille lisaomaduseks on kaitsta autot erinevate loodustegurite eest, nagu näiteks talvekülmast tekkinud autorikked või auto tee äärde jäämise eest. Kullisilm kaitseb ka lindude esiklaasi lendamise eest.

- MUST AHHAAT on väga võimas kaitsekristall autole, millel on oskus kaitsta ükskõik millise füüsilise probleemi, vägivalla ja õnnetuse eest.

- MUST TURMALIIN on selles komplektis üks vajalikumaid kristalle, kuna sellele on oskus kaitsta metallielementi ehk autot erinevate õnnetuste eest.

Soovitan hiljem lisada komplekti ka HÜPERSTEENI juhul, kui juht armastab kiirust. Hüpersteen kaitseb väga suurel kiirusel tekkivate ohtude eest ja ka trahvide saamise eest. Hüpersteen juhib inimest olema hoolikam ja tegelikult aitab kiirusejanust lahti saada.

Lisaks nendele kristallidele võiks komplekti lisada ka PIETERSIITI, mis aitab kaitsta loomade teele tulemise eest ja loomadega seotud autoavariide eest.

Autokaitse kristallikomplekti hoitakse võimalikult lähedale juhiistmele ja võetakse aeg-ajalt autost ära, et seda energeetiliselt puhastada. Autokaitse kristallikomplekti võiksid iga kuu või kahe tagant puhastada, aga jälgi siis kuufaase. Selle jaoks on kõige õigem aeg Täiskuu loomine või Noore Kuu loomine.

Seda konkreetset Autokaitsekomplekti puhastatakse Salvei rituaalitaime suitsuga.


Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.