Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett meestele VEEVALAJA "RAHAÕNN"

La Tene erikollektsioon käekett meestele VEEVALAJA "RAHAÕNN"
La Tene erikollektsioon käekett meestele VEEVALAJA "RAHAÕNN"
29.90€
Maksudeta: 24.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VEEVALAJA "RAHAÕNN"

Võimalikud valikud

La Tene erikollektsiooni käekett meestele VEEVALAJA "RAHAÕNN" on kokku pandud Sammalahhaadi, BronsiidiLaava ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mis toob küllust, tööalast edu ja õnne, aidates leida sobilikku eriala või eneseteostamise võimalusi.

Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. 

SAMMALAHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on enamjaolt seotud küllusega, tervisega ja taime maagiaga. Sammalahhaat võib olla tumerohelisest toonist kuni valgeni, millel on rohekad täpid sees. Seega Sammalahhaat võib väga erinev välja näha ja seetõttu on see käekett samuti kirju. Sammalahhaadi peamisteks energiateks on sinu Aurat küllusele vastuvõtlikuks muuta. See on kristall, mis aitab sinu ellu headel võimalustel ja inimestel pääseda. Sammalahhaat toob materiaalset ja emotsionaalset küllust.

SAMMALAHHAADI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):


- Sobib alternatiivmeditsiini õppijatele ja neile, kes soovivad end looduslähedasemaks muuta. Sammalahhaat aitab sul endal ära tunnetada, milliseid taimi sinu keha vajab ja millised taimsed saadused sind tervendada aitavad.

- Sammalahhaat on rahvakeeli "aednike kristall" sellepärast, et Sammalahhaadil on oskus inimese ja taime vahele luua telepaatiline side. Sammalahhaati kandes ja samal ajal oma taimede või lillede eest hoolitsedes aitab see sinu enda mõtetel nende taimedeni jõuda. Kui soovid kasvatada ravimtaimi, siis Sammalahhaat aitab nendesse veelgi tugevama väe viia läbi sinu enda armastuse.

- Kui sa tegeled taimede müügiga või ravimtaimede kasvatamisega, siis Sammalahhaat on sinu tööedu kristall. 

- Sammalahhaat on küllusliku väega kristall, millel on oskus sinu ellu häid võimalusi ligi tõmmata. Sammalahhaat aitab sul leida tasuvat töökohta, erialaliselt edukas olla ja tuua ärilist edu. Veelgi võimsamalt töötab Sammalahhaat käe peal siis, kui sa seda kannad koos teiste küllust ligi tõmbavate kristallidega samal käel.

- Aitab keskenduda materiaalsetele eesmärkidele, aidates tööd paremini teha nii, et tüdimus peale ei tuleks ja energia säiliks lõpuni.

- Sammalahhaat toob loteriiõnne ja muudab sind niiöelda "õnneseeneks". Sammalahhaadil on oskus sinu Aurasse küllust ligi tõmbavat energiat luua, mis aitab juhuslikul õnnel sinu ellu pääseda. Samas aitab see kristall materiaalsust rohkem väärtustada ja mõista, et ahnus on ebatervislik. 

- Kanna Sammalahhaadi kristalli koos KrüsopraasiRohelise AventuriiniMalahhiidi või Tsitriiniga koos, et need tooksid sinu ellu küllust materiaalses mõttes. 

- Kanna Sammalahhaati koos GranaadiRoosa Kvartsi või Kuntsiidiga, et need kristallid saaksid sinu ellu armastust kutsuda. Sammalahhaat oskab vabastada blokaade, mis ei lase armastuseõnnel sinu Auras eksisteerida. Kui kanda seda koos mõne armastust ligitõmbava kristalliga, siis aitab Sammalahhaat armastuseõnnel tekkida sinu Aurasse.

- Sammalahhaat on kristall, mis aitab pidurdada survet, mis tuleb teiste inimeste, lähedaste või kogu ühiskonna poolt. Sammalahhaat aitab sul olla see, kes sa oled, ise otsuseid vastu võtta, ise otsustada mis on mis ja kuidas kõik võiks sinu elus toimuda. Sammalahhaat ei lase sul end survestada. 

- Sammalahhaat on kristall, mis aitab sul loodusega kontakti leida, aidates sul taimi armastama hakata, loomades ilu näha ja loodust väärtustada. Kui sa kannad Sammalahhaadi kristalli, siis see aitab sul looduse vastu paremaks muutuda, sind loodust säästlikumaks muuta. Sammalahhaat toetab ka veganlust. 

Meestel on kasulik Sammalahhaati kanda selleks, et suurendada enda materiaalse edu ja külluse väge. Sammalahhaat suurendab külluslikke võimalusi ja aitab võimalustel mehe ellu tulla. Hea kanda ka üleüldise tervise tugevdamiseks ja erinevate haiguste tervendamiseks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sammalahhaati on hea kanda üleüldise tervise tugevdamiseks ja erinevate haiguste tervendamiseks

- metabolismi kiirendada ehk seedimisega seotud probleeme tervendada, kui on probleeme toidutalumatusega. Sammalahhaat aitab tervendada allergiaid, mis on seotud teatud toiduainete mittetaluvusega.

- Leevendab ilmast tekkinud tujukõikumisi ja halba enesetunnet. Eriti kasulik neile, kelle vererõhk kõigub, kui ilm muutub.

- Sammalahhaat tekitab isu vee järele ja seega on soovitav kanda neil, kes ei joo piisavalt vett või ei suuda seda teha. Väga paljudel inimestel on probleem vee tarbimisega ja see on üks väheseid kristalle, mis aitab suurendada vee tarbimist.  

- Kanna Sammalahhaati, et see aitaks sinu intuitsiooni iseenda füüsilise keha suhtes tugevdada. 

- Kanna Sammalahhaadi kristalli enda Auras, kui sa soovid pidevatest külmetustest lahti saada ja immuunsust tugevdada.

SÜDAMETŠAKRA

Sammalahhaat on tugevalt seotud Südametšakraga ehk neljanda Tšakraga, mis asub inimese kehas otse südame kohal. Sammalahhaat on tugevatoimeline negatiivsete emotsioonide vabastaja, millega on võimalik tervendada Südametšakras olevaid haavu ja negatiivsust.

Ebaterve Südametšakraga inimene ei suuda armastust vastu võtta. Selline Tšakra ei lase armastust tunda, see võtab ära usalduse ja loob tugeva blokaadi lähedase suhte loomiseks. Sammalahhaat aitab sellises seisundis Tšakrat tervendada.

Et saada endale Sammalahhaadi jõudu, võid teha poleeritud kristallist vee-eliksiiri, kanda talismani südame kohal või kanda/kasutada Sammalahhaati meditatsiooni ajal.       

SODIAAK 

Sammalahhaat võiks olla ka iga VEEVALAJA elus, sest toob talle küllust, edu tööalaselt ja õnne, aidates leida sobilikku eriala või eneseteostamise võimalusi.

ASTROLOOGIA

Sammalahhaat on üheks tugevamaks küllusekristalliks kõikidele neile, kes on sündinud AHVIAASTAL, tuues neile küllust ja jõukust ning häid materiaalseid võimalusi.

Sammalahhaati võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Basiilikuviiruki või eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 6 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.