Menüü
Ostukorv

SAMMALAHHAAT auguga

SAMMALAHHAAT auguga EHTED
SAMMALAHHAAT auguga EHTED
SAMMALAHHAAT auguga EHTED
SAMMALAHHAAT auguga EHTED
SAMMALAHHAAT auguga
7.50€
Maksudeta: 6.15€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SAMMALAHHAAT auguga

Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

SAMMALAHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on enamjaolt seotud küllusega, tervisega ja taimemaagiaga. Sammalahhaat võib olla tumerohelisest toonist kuni valgeni, millel on rohekad täpid sees. Seega võib Sammalahhaat väga erinev välja näha. Sammalahhaadi peamisteks energiaks on muuta sinu Aura küllusele vastuvõtlikuks. See on kristall, mis aitab sinu ellu pääseda headel võimalustel ja inimestel. Sammalahhaat toob materiaalset ja emotsionaalset küllust.

Sammalahhaat on ka aednike või taimekasvatajate number üks kristall. Sammalahhaat sobib kõigile neile, kes armastavad taimi, kasvatavad neid või valmistavad alternatiivseid jooke ja taimesegusid tervendamiseks. 

Sammalahhaadi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Sammalahhaati on peetud juba sajandeid üheks tõhusamaks tervenduskristalliks, mida on kasutatud ükskõik millisest terviseprobleemist välja tulemiseks. Sammalahhaat tugevdab immuunsust ja aitab tervenemisprotsessi kiirendada. Mina soovitaksin Sammalahhaati kanda siis, kui kõike muud on proovitud, aga tervis ei lähe ikkagi paremaks. Ka siis, kui soovitakse üleüldist tervist kaitsta suuremate terviserikete eest.

- Kandke Sammalahhaati, kui töö on seotud taimetega, lilledega, aiandusega, metsaga või üleüldiselt loodusega, ning kui sissetulek sõltub just loodusandidest. Sammalahhaat toob läbi taimede head tööõnne ja küllust. Kandke ka siis, kui soovite enda kasvatatud taimetega sügavamat sidet luua või taimi ning alternatiivmeditsiini paremini tundma õppida.

- Kandke Sammalahhaati siis, kui valmistate erinevaid taimerituaale või kui rituaalides kasutatakse taimi. Sammalahhaadi kandmine aitab rituaali tehes oma mõtted koos taimega teele saata ja võimendab rituaali mõju.

- Sammalahhaat toob loteriiõnne ja muudab sind nii-öelda "õnneseeneks". Sammalahhaadil on oskus sinu Aurasse küllust ligi tõmbavat energiat luua, mis aitab juhuslikul õnnel sinu ellu pääseda. Samas aitab see kristall materiaalsust rohkem väärtustada ja mõista, et ahnus on ebatervislik. 

- Sammalahhaat on ka üks küllusekristallidest, mis tõmbab ligi head õnne ja materiaalseid kordaminekuid. Et Sammalahhaat toimiks külluslikul eesmärgil, siis soovitan samaaegselt kanda ka mõnda teist materiaalsel eesmärgil töötavat kristalli. Sammalahhaat sobib kokku kõikide teiste küllusekristallidega, nagu näiteks KrüsopraasiTsitriini või Püriidiga.

- Kanna Sammalahhaati koos GranaadiRoosa Kvartsi või Kuntsiidiga, et need kristallid saaksid sinu ellu armastust kutsuda. Sammalahhaat oskab vabastada blokaade, mis ei lase armastuseõnnel sinu Auras eksisteerida. Kui kanda seda koos mõne armastust ligitõmbava kristalliga, siis aitab Sammalahhaat armastuseõnnel sinu Aurasse tekkida.

- Lisaks toob Sammalahhaat spirituaalset tasakaalu, aidates lahti saada põhjendamatust muretsemisest ja närvilisusest.

- Sammalahhaat on kristall, mis aitab pidurdada survet, mis tuleb teiste inimeste, lähedaste või kogu ühiskonna poolt. Sammalahhaat aitab sul olla see, kes sa oled, ise otsuseid vastu võtta, ise otsustada, mis on mis ja kuidas võiks asjad sinu elus toimuda. Sammalahhaat ei lase sul end survestada. 

- Sammalahhaat on kristall, mis aitab sul loodusega kontakti leida, aidates sul taimi armastama hakata, loomades ilu näha ja loodust väärtustada. Kui sa kannad Sammalahhaadi kristalli, siis see aitab sul looduse vastu paremaks muutuda, õpetada sind loodust säästma. Sammalahhaat toetab ka veganlust. 

Meestel on kasulik Sammalahhaati kanda selleks, et suurendada enda materiaalse edu ja külluse väge. Sammalahhaat suurendab külluslikke võimalusi ja aitab neil mehe ellu tulla. 

- Sammalahhaat on hea kristall neile, kes õpivad tantsima. Sammalahhaat aitab kiirendada tantsusammude õppimist ja aitab tuua head õnne võistlustantsus.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sammalahhaati on hea kanda üleüldise tervise tugevdamiseks ja erinevate haiguste tervendamiseks.

- See kristall aitab metabolismi kiirendada ehk seedimisega seotud probleeme tervendada, kui on probleeme toidutalumatusega. Sammalahhaat aitab tervendada allergiaid, mis on seotud teatud toiduainete mittetaluvusega.

- Leevendab ilmast tekkinud tujukõikumisi ja halba enesetunnet. Eriti kasulik neile, kelle vererõhk kõigub, kui ilm muutub.

- Sammalahhaat tekitab isu vee järele ja seega on soovitav kanda neil, kes ei joo piisavalt vett või ei suuda seda teha. Väga paljudel inimestel on probleem vee tarbimisega ja see on üks väheseid kristalle, mis aitab suurendada vee tarbimist.  

- Kanna Sammalahhaati, et see aitaks sinu intuitsiooni iseenda füüsilise keha suhtes tugevdada. 

- Kanna Sammalahhaadi kristalli enda Auras, kui sa soovid pidevatest külmetustest lahti saada ja immuunsust tugevdada.

SÜDAMETŠAKRA

Sammalahhaat on tugevalt seotud Südametšakraga ehk neljanda Tšakraga, mis asub inimese kehas otse südame kohal. Sammalahhaat on tugevatoimeline negatiivsete emotsioonide vabastaja, millega on võimalik tervendada Südametšakras olevaid haavu ja negatiivsust.

Ebaterve Südametšakraga inimene ei suuda armastust vastu võtta. Selline Tšakra ei lase armastust tunda, see võtab ära usalduse ja loob tugeva blokaadi lähedase suhte loomiseks. Sammalahhaat aitab sellises seisundis Tšakrat tervendada.

Et saada endale Sammalahhaadi jõudu, võid teha poleeritud kristallist vee-eliksiiri, kanda talismani südame kohal või kanda/kasutada Sammalahhaati meditatsiooni ajal.       

SODIAAK 

Sammalahhaat on SÕNNI jaoks külluse- ja tervendusekristall. Sammalahhaat toob Sõnni ellu edukust, materiaalset küllust, jõukust ja head tööõnne. Lisaks sellele toetab Sammalahhaat Sõnni tervist ja aitab tal püsida tervena.

Sammalahhaat võiks olla ka iga VEEVALAJA elus, sest toob talle küllust, edu tööalaselt ja õnne, aidates leida sobilikku eriala või eneseteostamise võimalusi.

Sammalahhaat toob KALJUKITSELE küllust, tööalast edu ja õnne, aidates tal leida sobilik eriala või eneseteostamise võimalus.

Sammalahhaat on sünni järgi õnnetoovaks kristalliks Sõnn-Kaksikule. Sammalahhaat on kristall, mis aitab Sõnn-Kaksiku ellu tuua küllust, head õnne, jõukust, tervist ja vaimset vastupidavust. Sammalahhaat aitab Sõnn-Kaksiku energiaid tasakaalustada, aidates välja tuua tema tugevused ja tervendada tema nõrkusi. Näiteks aitab Sammalahhaat Sõnn-Kaksiku ellu tuua oskust enda energiaid õigesti ära rakendada ja see aitab lahti saada ka närvilisusest, mis üleminekul sündides nii või teisiti kaasa tuleb. Sammalahhaati soovitan ma kanda siis, kui soovid selle väge koheselt enda ellu saada.

ASTROLOOGIA

Sammalahhaat on üheks tugevamaks küllusekristalliks kõikidele neile, kes on sündinud AHVIAASTAL, tuues neile küllust ja jõukust ning häid materiaalseid võimalusi.

Sammalahhaati võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Basiilikuviiruki või eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
9.60€
Maksudeta:7.87€
SAMMALAHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on enamjaolt seotud küllusega, tervisega ja taime maagiaga. Sammalahhaat võib olla tumerohel..
31.00€
Maksudeta:25.41€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
75.00€
Maksudeta:61.48€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed,..
17.70€
Maksudeta:14.51€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
7.10€
Maksudeta:5.82€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
6.40€
Maksudeta:5.25€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
1.60€
Maksudeta:1.31€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni kri..
6.40€
Maksudeta:5.25€
Mookaite on väga kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle..
3.80€
Maksudeta:3.11€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.