Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "SKORPION"

La Tene kristallikomplekt "SKORPION" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "SKORPION"
9.90€
Maksudeta: 8.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "SKORPION"

La Tene kristallikomplekt "SKORPION" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Skorpioni päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid. Mahagon-Obsidiaan, Unakiit ja Botswana Ahhaat kõik kolm toovad Skorpionile ellu küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust. Nende ühine kooslus loob sellise toime. Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.

Neid kristalle soovitan Skorpionil enda lähedal hoida, sünnikristallide laekas hoida või kinkida neid Skorpionile, kellele soovid palju õnne edasi anda.

Skorpion on kaheksas tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Marsi ja Pluuto vägi. Skorpionile annab Marss tema aktiivsuse ja Pluuto tema ülitundlikkuse. Skorpioni tähemärgi alguseks loetakse 23. oktoobrit ja selle lõpuks 21. novembrit.

Mahagon-Obsidiaan on Skorpionile äärmiselt kasulik kristall. See kaitseb valede valikute tegemise eest, suurendab tema intuitsiooni, parandab iseloomujooni ja aitab kaasa stressi leevendamisele. See on üleüldine tervenduskristall Skorpionile, aidates esile tuua positiivsust ja optimistlikku ellusuhtumist. Suurendab eluenergiat ja isilikku jõudu.

Unakiit on Skorpioni unistuste elluviimise kristall. Suurendades head õnne, oskust unistada ja süstides temasse motivatsiooni ning inspiratsiooni. Unakiit on lisaks armastusekristall ja sellega on võimalik parandada lähisuhteid, kutsuda ellu uut suhet, armastust ja suhetealast head õnne. Unakiit parandab suhteid Skorpionil ka tema pereliikmetega. 

Botswana Ahhaat on Skorpioni jaoks ärilise õnne, edu, külluse, rikkuse, materiaalse õnne ja tööedu kristalliks. See aitab materiaalseid unistusi täide viia, suurendades Skorpioni isiklikku õnne. Lisaks sellele on Botswana Ahhaat tugevatoimeline kaitsekristall, mis aitab elust eemale hoida negatiivsust, stressi, halbu inimesi.

Soovitan neid kristalle Skorpionil ka ehtena kanda, et tuua enda ellu veelgi rohkem edu ja õnne. Puhastada aeg-ajalt Nag Champa viirukiga, et kristallide energia saaks olla võimalikult aktiivne.

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Skorpion enda ellu soovib!

Loe täispikka Skorpioni artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Skorpioni iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes. Kristallid on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava infoga.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.