Menüü
Ostukorv

PIPARMÜNT eeterlik õli

PIPARMÜNT eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
PIPARMÜNT eeterlik õli
9.60€
Maksudeta: 7.87€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PIPARMÜNT eeterlik õli

PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada, tervendada, täiustada ja selle energia liikuma panna. Piparmünt kutsub armastust selle inimese ellu, kes seda kasutab ühel või teisel viisil. Piparmünt aitab kasvatada erineval tasandil olevaid armastuseenergiaid. Näiteks aitab Piparmünt iseennast armastada või seda tunnet kasvatada enda lähedaste, kaaslase, maailma, looduse või loomade suhtes. Kui sa tunned, et sa võiksid rohkem armastada ja üldse elu rohkem nautida, siis kindlasti võta kasutusele Piparmünt.

Piparmünt on lisaks armastusenergia kasvatamisele suurepärane intuitsiooni tööle käivitaja ja aktiveerija. Piparmünt aitab meeled avada ja visioonide nägemise vallandada. See on puhastava toimega taim, mis suudab meeltes olevad eksiteele viivad sõnumid, nägemused ja teadmised eemaldada. Piparmünt avab silmad ja taju selles suunas, kus asuvad tegelikud vastused. Piparmündi eeterlikku õli on kasulik vahetult enne magamaminekut kasutada, kuna see avab ka unenägude nägemiseks vajalikud kanalid.

Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilisele tervenemisele ja spirituaalse kasvu kiirendamisele. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Piparmündi eeterlik õli. Piparmündi eeterlik õli on üks multifunktsionaalsemaid eeterlikke õlisid, mida sa võiksid omada. Piparmündi eeterlikku õli on võimalik kasutada nii paljudel erinevatel viisidel, et see suudab palju tavapäraseid probleeme ära lahendada nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Piparmündi eeterlik õli võiks igaks kümneks juhuks olla sinu kodus olemas.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE- JA AURATERVENDAJA

Piparmündi eeterlikku õli on võimalik kasutada energiate tervendamisel ja taastamisel. Kõige etem on Piparmündi eeterlik õli armastusekristallide, armastusenurga (kodus on see lõuna-, edela- ja lääne-ilmakaares) ja Südametšakra tervendamisel. Põleta eeterlikku õli enda kristallide kõrval või keskel, mis on sinu elus sulle armastust pakkumas. Põleta seda enda kodus, et sinu kodu täituks armastuseenergiaga ja enda lähedal, kui soovid terveneda. Piparmündi eeterlikku õli põleta ajal, mil soovid enda, kodu või kristallide auraväljast vabaks päästa segavaid energiaid. Piparmünt on ideaalne segaduseenergia hävitaja.

PIPARMÜNDI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED:

Hingamisteede tervendaja

Piparmünt on kasulik ajal, mil oled haigestunud hingamisteede haigusesse. Piparmünt aitab kiirendada terveks saamist. Selleks tilguta paar tilka enda padjapüüri sisse, kui magama lähed või põleta enda vahetus läheduses Piparmündi eeterlikku õli õlilambi sees. Kui oled haigestunud, siis tuleb õlilampi suurem kogus õli panna. Esmalt vala õlilambi anum vett täis ja seejärel kõige peale tilguta umbes 15 kuni 20 eeterliku õli tilka. Hinga vähemalt seda auru sisse tund või kaks. Selleks ei pea sa õlilambi kõrval pidevalt olema, kuid pead olema sellega ühes ja samas toas.

Kui sind on tabanud raskekujulisem haigus või viirushaigus, siis lisaks Piparmündi eeterliku õlile võta kasutusele Ingveri eeterlik õli. Ingver aitab sellisel korral sind samuti.

Piparmündi eeterlik õli on väga kasulik ajal, mil sa ei saa korralikult hingata. Sa võid 1-2 tilka eeterlikku õli kokku segada 1 teelusikatäie baasõliga ja määrida seda enda kaela ning lõuapiirkonnale. Kui tunned end halvasti, siis selline eeterliku õli keharituaal aitab samuti hingamisteid tervendada ja üleüldist enesetunnet parandada.

Valuvaigisti

Piparmündi eeterlik õli on looduslik ja alternatiivne valuvaigisti. Valuvaigistavad toimed toimivad Piparmündi eeterliku õli puhul eriti siis, kui on lihasvalu. Selleks, et see saaks valu vaigistada määri umbes 5 tilka eeterlikku õli otse valutavale kohale. Lase sellel olla umbes minut aega ja seejärel määri väikeses koguses peale baasõli (soovituslikult Jojobaõliga) ja lase sellel seista valutaval kohal seni kuni õlid on naha sisse imbunud. Kõigepealt võid tunda külmutavat efekti ja seejärel valust vabanevat tunnet.

Energiataseme tõstja ja uinutaja samaaegselt

Piparmündi eeterliku õli puhul olen täheldanud, et see tõstab nii energiataset kui ka mõjub samaaegselt rahustava uinutina. Piparmündi eeterlik õli ei tee sind laisaks ja ei uinuta sind nii, et sa peaksid kohe selle kasutamise järgi magama minema. Kui sa soovid end liigutada, siis see tõstab sinu energiataset, aidates sind liikuma panna ja samas, kui sa soovid uinuda, siis see laseb sul seda teha. Piparmünt annab keha kontrolli sinu kätte ning sa suudad enda keha rohkem endale sobilikult toimima panna. Seega kasuta ja põleta õlilambis Piparmündi eeterlikku õli siis, kui soovid energiat saada ja ka siis, kui soovid uinuda. Piparmündi eeterlik õli aitab vabastada üleliigset stressienergiat, mis sinu sees on ja aitab sul ennast üleüldiselt paremini tunda, see on ka põhjus miks ma soovitan Piparmündi eeterlikku õli omada. Kui sa tunned, et soovid parandada enda enesetunnet, siis kasuta seda. See teeb imesid, minule see mõjub igatahes suurepäraselt.

Liigse isu vähendaja

Kui sa vahel tunned, et sööd liialt palju või lased enda ebatervislikel isudel enda üle võimu omada, siis võta kasutusele Piparmündi eeterlik õli. Põleta seda õli õlilambis köögis või söögilaua peal. Väga kasulik on seda näiteks teha ajal, mil on suurem tähistamine ja toidulaud on väga rikkalik. Piparmündi eeterliku õli sisse hingamine võib sinu isusid maandada ja sinu tähelepanu juhatada pigem nendele toitudele, mida sul vaja on, mitte mida sa arvad, et sul vaja on. Piparmündi eeterlik õli aitab ego-põhise toitumise vaigistada ja esile tuua intuitiivse toitumismeele.

Lihaspinge maandaja

Kui sa tunned end ebamugavalt ja sinu lihased on liialt pinges, siis määri koos baasõliga mõned tilgad eeterlikku õli pinges kohale. Masseeri senikaua kuniks õlid on naha sisse imbunud ja lihaspinge on maha vaibunud. Lihaspinge võib tekkida suure füüsilise koormuse tagajärjel või vaimse stressi olemasolul.

Hingeõhu värskendaja ja antibakteriaalse toimega

Piparmündi eeterlikku õli on teadaolevalt üle tuhande aasta kasutatud ja seda juba väga kaua aega hingeõhu värskendajana või selle antibakteriaalsete toimete tõttu. Piparmündi eeterlikku õli võid otse hambapastale tilgutada ja sellega hambaid pesta. Sellisel juhul kasuta Piparmündi eeterlikku õli vaid 1 tilgana ja seda esmakordselt väga suure ettevaatlikkusega. Kui see peaks sulle ebamugavust tekitama, siis lõpeta selle kasutamine koheselt. Kuna mina ei ole arst, vaid alternatiivteraapia edastaja, siis kõik peab toimuma enda vastutusel. Minule Piparmündi eeterlik õli sobib ja meeldib. See kas ka sinule, selle saad ise järgi katsetada.

Piparmünt on antibakteriaalse toimega, nii nagu seda on ka kõik teised eeterlikud õlid. Piparmündi eeterlikku õli saab kasutada kahjulike bakterite hävitamisel. Kui kasutada seda enda kehal, siis see teeb seda, kui põletada seda õli õlilambis, siis see hävitab neid baktereid, mis ringi liiguvad sinu koduõhus.

Sügeluse vastu

Piparmündi eeterlik õli aitab sügelust ära hoida. Selleks sega kokku üks teelusikatäis baasõli 1-2 eeterliku õliga ja masseeri seda mikstuuri sügelevale kohale. Kuna Piparmündi eeterlik õli on antibakteriaalse toimega, siis võid seda kasutada ka nahaärrituste korral.

Juuste tervendaja ja kõõmast vabastaja

Piparmündi eeterlik õli mõjub juustele ja peanahale suurepäraselt. Üleüldse eeterlikud õlid on väga kasulikud juustehoolduse juures ja ma olen läbi aastaid armastanud eeterlikke õlisid juuste pesu juures kasutada. Piparmündi eeterlik õli on suurepärane juustehoolduvahend, kui soovid enda juukseid tugevamaks ja paksemaks muuta. Kellele ei meeldi, kui tema juuksed näevad suurepärased välja? Piparmündi eeterlikku õli on uuritud ja nende uuringute tulemusel on ka tõestatud seda, et Piparmünt aitab juukseid tugevamaks ja paksemaks muuta. Tilguta 5-8 tilka eeterlikku õli enda lemmik šampooni sisse ja pese enda pead selle mikstuuriga. Eeterlikud õlid ei tohi mitte mingil juhul silma sattuda, seega ole ettevaatlik eeterlike õlidega pesemisel.

Lisaks sellele, et Piparmündi eeterlik õli annab eluvaimu sinu juustesse, aitab see ka sinu peanahka puhastada ja sellel puhtana säilida. Piparmündi eeterlik õli aitab mustuse sinu peanahalt eemaldada, aitab kõõmast lahti saada ja selle teket ära hoida.

Eriti kasulik on erinevaid eeterlikke õlisid kasutada juustepesu ajal, kui sul on eriti paksud ja kohevad juuksed nagu näiteks minul. Selliste juuste pesemine on kohati katsumusterohke ja kui eeterlikud õlid aitavad sul kiirelt, lihtsalt ning mugavalt juukseid puhtaks saada, siis miks mitte enda elu lihtsamaks teha. Minu lemmikud eeterlikud õlid juustehoolduse juures lisaks Piparmündile on SalveiRosmariin ja Seedripuu.

Päikesepõletuse vastase toimega

Kui suur päevitaja sa oled? Kui palju sulle meeldib päikese käes aega veeta? Kui ikka korralikult, siis Piparmündi eeterlik õli on just sinu jaoks. Kanna paar tilka Piparmündi õli kokku baasõliga ja kanna see nahale, mis on päikesele nähtaval. Piparmündi eeterlik õli aitab ära hoida päikesepõletust ja kui see juba olemas on, siis see aitab sellest kiiresti terveks saada. Väga kasulik õli suvisel või soojal ajal ja siis, kui lendad soojale maale puhkama.

Piparmündi ja Lavendli eeterlike õlide mikstuur akne vastu

Piparmündi eeterlik õli toimib väga kasulikult aknelise naha puhul. Eriti kasulik on Piparmünt siis, kui seda kasutada koos Lavendliõliga. Sega kokku mõlemat eeterlikku õli 2-3 tilka koos 1-2 teelusika täie baasõliga. Baasõli vali see, mis sinu näonahale ja nahale üleüldiselt sobib. Sega mikstuur kokku ja kanna see aknelisele piirkonnale, väldi silmadesse, ninna ja huulte peale sattumist. Hoia mikstuuri kümme minutit nahal ja seejärel loputa ettevaatlikult sooja veega maha või puhasta niiske rätikuga enda nahk üleliigsest õlist ära. Korda seda tervendusrituaali iga päev kuni hakkad tulemust nägema.

Piparmündi eeterlikul õlil on tegelikult veel lisaks väga palju häid omadusi. See suurepärane kehamassaaži eeterlik õli ja paistetanud jalgade tervendaja.

PIPARMÜNDI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Piparmündi eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Piparmündi eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Piparmündi eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Piparmündi tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Piparmündi eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Piparmündi eeterlik õli on väga tugevatoimeline ja seda ei ole kasulik näonahale korraga väga palju panna, see võib silmad kipitama panna.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

SÜDAMETŠAKRA TERVENDAJA

Südametšakra asub täpselt sinu rinna kohal ja seal, kus on sinu süda. Südametšakra on Tšakrasüsteemis see kanal, mis vastutab sinu emotsionaalse seisu üle. Südametšakra hoiab kinni emotsionaalset valu, kurbust, tundeid ja palju teisi olulisi emotsioone. Südametšakrat on vaja tervendada, kuna sellesse kogunud valu, mida elus on kogetud jääb sinna kinni ja blokeerib selle Tšakra töö ära. Südametšakra, mis ei tee korrapäraselt tööd, ei lase inimesel tunda armastust enda elus, ei lase armastust väljendada, vastu võtta ja blokeerib ära õnne sellel teemal. Armastus on väga olulisel kohal inimeste hingedes, seega on vaja selle Tšakra nimel palju pingutada, et see korrapäraselt töötaks. Tervendatud Südametšakraga inimene tunneb armastust igal pool enda elus.

Südametšakrat on võimalik tervendada Piparmündi eeterliku õliga ja lisaks kristallidega, mis on Südametšakra tervendajad. Piparmündi eeterliku õli Südametšakra tervendavad omadused saad sa kätte siis, kui sa näiteks segad supilusikatäis kookose õli kokku 10 tilga eeterliku õliga ja määrid seda tervele Südametšakrale (jäta meelde, et see võib jahedat tunnet tekitada). Tee seda kord nädalas, et turgutada enda Südametšakrat. Selline rituaal on päris tugev tervendav mõju sellele Tšakrale. Lisaks sellele põleta Piparmündi eeterlikku õli õlilambis ja hinga seda sisse.

Südametšakra tervendamiseks tee endale teekuur, mis kestab vähemalt 10 päeva. Joo iga päev kolm tassi piparmünditeed täpselt nii mitu päeva järjest ja seejärel võid oodata, et Südametšakras hakkaksid muudatused toimima. Tee joomine mõjub aeglasemalt, sellepärast tuleb seda ka rohkem teha, kui eeterliku õli kasutamise puhul.

Südametšakrat aitab korrastada Roheline Aventuriin ja Fuksiit väga edukalt. Neid kristalle tasub kanda pikaajaliselt, kui soovid Südametšakras olevaid blokaade vabaks päästa. Tšakrate tervendamise puhul on oluline kasutada erinevaid taktikaid, taimi ja kristalle, et tulemus saaks tekkida.

Piparmündi tervendavate omaduste kohta leiad veel lisaks lugemist SIIT.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Piparmündi 100% eeterilik õli (Mentha piperita) 10 ml, päritolumaa India. Piparmündi eeterlik õli tekstuur on läbipaistev. Piparmündil on väga tugev lõhn ja see on kerge konsistentsiga. Tegemist on La Tene omatootega.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu
PIPARMÜNT on taim, mis sümboliseerib jõukust, kaitset, unistamist, unenägude nägemist ja väga palju spirituaalsust. Piparmü..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SALVEI eeterlik õli
Enim müüdud
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
BERGAMOT eeterlik õli on saadud selle viljakoorest. Bergamot kuulub tsitruseliste perekonda ja seega on see sugulane laimi, apelsini, s..
9.90€
Maksudeta:8.11€
Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilise tervenemise ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasut..
9.90€
Maksudeta:8.11€
Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilise tervenemise ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasut..
8.30€
Maksudeta:6.80€
SALVEI eeterlik õli
Enim müüdud
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
ROSMARIIN on taim, millel on mitu palet ja mitmeid erinevaid häid omadusi. Rosmariini kasutatakse koduseks alternatiivseks raviks erinevate probl..
8.50€
Maksudeta:6.97€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
3.60€
Maksudeta:2.95€
VEREKIVI poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Verekivi on kirju kristall, seega tellitud toode võib pisut erineda pildil olevast.VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ..
1.50€
Maksudeta:1.23€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
2.50€
Maksudeta:2.05€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.