Menüü
Ostukorv

KIIVI rituaali-aroomiõli

KIIVI rituaali-aroomiõli ÕLID
KIIVI rituaali-aroomiõli
5.70€
Maksudeta: 4.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KIIVI rituaali-aroomiõli

Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.

KIIVI rituaali-aroomiõli aitab vabaks saada stressist tekkinud migreenist ja üleüldse mõjub see suurepäraselt peavalude vähendamisele. Sama suudab teha Lavendli eeterliku õli ning soovitan sul kasutada neid mõlemat. Lavendel aitab maandada füüsilistel põhjustel tekkinud peavalu ning Kiivi rituaali-aroomiõli näiteks energiavampiirluse tõttu tekkinud peavalu.

RITUAALI-AROOMIÕLID on valmistatud erinevatest õlidest, mis hoiavad eeterliku õli aroomi intensiivsema ja püsivamana. 100% eeterlike õlide ja rituaali-aroomiõlide erinevus on see, et eeterlikud õlid on mahedamad ja lagunevad aurustumise teel kergemini, rituaali-aroomiõlid püsivad kauem, on kestvamad ja intensiivsemad. Tänu intensiivsusele on neid suurepärane kasutada rituaalides, kuna need on energeetiliselt tugevamad. Eeterlikud õlid tervendavad füüsiliselt kiiremini ja efektiivsemalt, kuid mõjuvad ka spirituaalselt väga hästi. Aroomi-rituaaliõli ja eeterlikku õli koos kasutades on võimalik saavutada veelgi efektiivsem tulemus ja soovitan seda kindlasti teha. Niiviisi tervendad nii enda hinge kui ka füüsilist keha ja seda kordades intensiivsemalt ning seetõttu saabub ka tervenemine kiiremini. Soovitan kasutada neid rituaali-aroomiõlisid ja eeterlikke õlisid, mille mõjuomadused köidavad sind intuitiivselt. Tilguta neid õlilambi anumas olevasse vette ja auruta küünlasoojuses.

Tead seda tunned, kui suhtled kellegagi ja sul hakkab hiljem sellest halb ning pea valutama? Teretulemast - see ongi energiavampiirlus. See on märk selle kohta, et see inimene absoluutselt ei sobi sinu energiavälja ja ta on väga valedel põhjustel sinu elus. Sinu Tšakrasüsteem, eesotsas Kolmas Silm, aitab sul seda mõista. Kui seda koged, siis kindlasti aita end. See on hea märk selle kohta, kellega suhtlemine lõpetada. Soovitan sul kindlasti kanda ka Tiigriraua kristalli, et kaitsta end selliste inimeste eest, kes on sinuga suhtes või suhtlemas omakasupüüdlikel eesmärkidel. Sul tuleb end selliste inimeste eest kaitsta!

Lisaks sellele, et Kiivi kaitseb sind negatiivse energia eest, aitab see suurendanda ka sinu külluseenergiat. Mis on hea, kuna sellega on sul võimalik saavutada enda elus harmoonia. See aitab aktiveerida rahavoolu energiat, muudab sind positiivseks ja optimistlikuks. Suurepärane rituaaliõli iseenda motiveerimiseks ja töökeskkonna energia parandamiseks. Kiivi toidab nii kodueenergiat kui ka töökeskkonna energiat küllusliku väega, mis tõmbab ligi võimalusi enda elukvaliteedi edendamiseks. Kasuta seda regulaarselt, et hoida üleval head õnne. Sarnaselt toimivad ka Patšuli ja Aaloe ning kui neid koos kasutada, siis võimeneb veelgi rohkem positiivne energia.

Kui soovid enda tuju tõsta või üleüldiselt perekonna heaolu ning omavahelist läbisaamist parandada, siis on Kiivi aroomiõli samuti kasutamiseks hea. See aktiveerib kõik Feng Shui energiad omavahel liikuma, seetõttu on sul hea seda kodu keskpaigas või Põhja-ilmakaares, kus asub tööenergia küllusekanal, koos veega õlilambis aurutada. Kui sa kodukontoris töötad, siis on eriti hea kui töötaksid Põhja-ilmakaares. Seal tulevad parimad ideed, mõtted, inspiratsioon ja seal on võimalik suurendanda ka analüüsimisvõimekust. Kui selles ilmakaares asub mõni teine tuba, kus tööd ei tehta, siis Põhja-ilmakaar on ka meditatsiooniks parim. Eriti kui soovid tööalast intuitsiooni tugevdada või saada inspiratsiooni mõne projekti käivitamiseks.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Aroomiõlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.