55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

ELIKSIIRIPUDEL GRANAAT, ROOSA KVARTS ja MÄEKRISTALL "ARMASTUS"

  • 93.00€

Toote detailid

  • Mudel: ELIKSIIRIPUDEL "ARMASTUS"
  • Saadavus: Laos


ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallidega energiat juurde. Iga kristall on oma unikaalse energiaga, mis suunavad veele kogu oma väe.


GRANAAT, ROOSA KVARTS ja MÄEKRISTALL loovad armastuse trio. Nende kristallide ühendatud vägi suunab vee sisse või mõne teise joogi sisse (näiteks taimetee) enda väe. See eliksiiripudel aitab laadida sinu meelepärast jooki, suunates sellesse armastavat jõudu. Granaat suurendab sinu elukirge, äratab üles romantilise poole, loob armastusemagnetit sinu Auravälja ja annab võimaluse sul armastust tunda. Mäekristall puhastab sinu Auravälja ja selles oleva energiavälja, aidates kaasa armastuseenergia kasvamisele. Roosa Kvarts sümboliseerib tingimusteta armastust, aidates sul armastust vastu võtta, seda jagada, tunda ja kogeda. Roosa Kvarts on ka armastust ligi tõmbava toimega. 


Ennekõike aitab see veepudel sul oma kristallieliksiiri alati mugavalt kaasas kanda. Eliksiiripudel võta kaasa trenni, minnes autoga sõitma, töö juurde või joo kristallieliksiiri oma kodus. Sellega on väga mugav ka reisida. Kuna eliksiiripudel on valmistatud klaasist, aitab see sul ka loodust säästa - saad seda korduvalt veega täita ja ei pea soetama poest plastpudeleid, mis on loodusele laastavamad, kui täita oma veepudelit üha uuesti.


Eliksiiripudelit on lihtne kasutada. Vesi võiks pudeli sees seista vähemalt 20 minutit, enne kui hakkad seda jooma, et kristallide energia jõuaks vee sisse kanduda. 


Eliksiiripudelit on imelihtne puhastada, kuna selle klaasist osa võib pesta ka nõudepesumasinas, ülejäänud osi soovitan käsitsi pesta, lastes neile külma vett peale voolata.


Klaasist pudeli maht on 500 ml, kõrgus 23 cm.

Tehniline
Mõõdud Pudeli maht 500 ml, kõrgus 23 cm. Kristallid ei ole vahetatavad.

Sildid: ELIKSIIRIPUDEL, Muud kaubad, eliksiiripudel granaat, roosa kvarts ja mäekristall, pudel, vee-eliksiir, joogipudel, armastus, kristallieliksiir, janu, energia, vedelikupuudus, chipskristallid, chipsid, elukirg, tingimuseta armastus

  • Visa
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja