Menüü
Ostukorv

KALLA küünal

KALLA küünal VÄEESEMED
KALLA küünal
10.90€
Maksudeta: 9.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KALLA küünal

Võimalikud valikud

KALLA imeline rituaaliküünal sümboliseerib ilu, võlu ja taassündi. Selle imelise lilleekstraktiga valmistatud küünalt põleta selleks, et luua enda ümber romantiline atmosfäär. Selle küünla põletamisega aktiveerid sa end võtma elu kergemalt ja helgemalt. Suudad keskenduda sellele, mis on hea ning positiivne. Juhul, kui sind saadavad negatiivsed mõtted või sa ei suuda elust rõõmu tunda, siis Kalla rituaaliküünla põletamine aitab sinu meelt muuta ning tuju parandada. Selle lille ekstrakt suurendab positiivset eluvaadet, luues enesetunde, milles on hea olla.

Tegemist on taassündi sümboliseeriva lillega, mis tähendab seda, et kui sa seda rituaaliküünalt põletad, tood sellega enda koduseinte vahele uuenduslikku energiat. See aitab liikuda ühest etapist teise, tuues head õnne, et uued uksed avaneksid sinu elus. Sarnane toime Mookaite kristalliga, mis on seotud uute võimaluste ellutoomisega. Võid hoida Mookaite kristalli Kalla rituaaliküünla kõrval ning soovida enda ellu uut võimalust edasiliikumiseks.

Kalla rituaaliküünal suurendab perekonnaõnne, aitab lahti saada kurbusest, kaotusvalust ja ka üle elada leina. Too see küünal enda koju, kui soovid lahkunule teele saata head soovid ning peresisest valu leevendada. Juhul, kui pereliige on surma saanud, on see parim küünal elujõu taastamiseks ning eluga edasi liikumiseks. Soovitan hoida Angeliidi kristalli Kalla rituaaliküünla kõrval, kui on soov edastada kadunud lähedasele sõnum teispoolsusesse. Seda võid teha ka siis, kui sa tunned juba pikemat aega surnud hingega sidet ehk, kui ta rändab sinu mõtetesse või unenägudesse. Sellisel juhul on kontakt teie vahel olemas ning tal võib olla sulle midagi suuremat edasi öelda.

Kalla rituaaliküünalt põleta armastusekristallide keskel, kus on Rodokrosiiti või Rodoniiti, kui soovid ühendust saada enda Kaksikleegiga või Hingesugulasega. Kui oled vallaline, siis joonista noaga küünlale enda nimi ning soovi enda ellu armastuseõnne. Põleta küünal lõpuni, keskendudes igal korral sellele, et soovid leida enda ellu parimat endaga kokkusobivat kaaslast.

Juhul, kui sa oled suhtes, siis saad manifesteerida endale selle küünla põletamisega Kaksikleegiga või Hingesugulasega suuremat telepaatiat, kontakti, paremat läbisaamist ning üksteise mõistmist. Kui küünla süütad, siis keskendu kõigele sellele ning saada enda soovid teele. Kui sul on armastuseõnne suurendamiseks või suhte heaolu jaoks loodud eraldi kristallikomplekt, siis hoia küünalt selle kristallikomplekti keskel. Sinna sobivad ideaalselt Serafiniit, mis on Kaksikleekide peamiseks kristalliks, kui ka teised imeilusad romantikakristallid nagu näiteks Granaat, Rodokrosiit jne.

Kingi Kalla rituaaliküünal enda lähedasele, kellele soovid ellu palju helgust ja kergust!

Küünlad on ühed iidsemad väeesemed, mida rituaalides ja maagiates kasutatud on. Küünla leek aitab sinu mõtted ja soovid teele saata!

Küünalde artikli kohta saad lugeda SIIT.

Leiad kõik meie e-poe valikus olevad küünlad SIIT.

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST

Lisainfo
Lisainfo Väike küünal ca 40 h, keskmine küünal ca 60 h. NB! KÜÜNLA VÄRVUS VÕIB VÄHESEL MÄÄRAL ERINEDA PILDIL OLEVAST.
RODOKROSIIT poleeritud
Enim müüdud
RODOKROSIIT avab hinge rõõmule ja laseb tunda häid emotsioone, mis elu annab. On seotud armastusega, armastuse andmisega ja v..
4.40€
Maksudeta:3.67€
RODONIIT poleeritud
Enim müüdud
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lähedusest...
4.70€
Maksudeta:3.92€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
3.23€ 3.80€
Maksudeta:2.69€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
5.60€
Maksudeta:4.67€
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
4.70€
Maksudeta:3.92€
ARMASTUSESOOVIDE küünal aitab sinu ellu kutsuda armastust, manifesteerida armastusesoove ja neid teele saata. See küünal loob sinu ümber ja ..
10.90€
Maksudeta:9.08€
VAARIKAS on imeilus ja imemaitsev mari, mis on täis tervendavaid vitamiine ja positiivset energiat. Vaarikas on armastuse andja, mis tervend..
10.90€
Maksudeta:9.08€
ÕUNAD on kogu inimkonna ajaloo jooksul olnud väga suure au sees. Õunad sümboliseerivad armastust ja armastuse leidmist. Õunu peetakse ig..
10.90€
Maksudeta:9.08€
MÄND on taim, mida kasutatakse külluseenergia avamiseks, täiendamiseks ning võimendamiseks. Mändi kasutatakse ka kaitsvaks elemendi..
10.90€
Maksudeta:9.08€
BOSWELLIA PUU on üks peamisi taimi, millest tehakse viirukeid, õlisid, salve, selle puu puru põletatakse, et selle maagilisi om..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.