55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

RUBIIN pendel

  • 29.80€

Toote detailid

  • Mudel: RUBIIN pendel
  • Saadavus: Laos


RUBIINI pendliga on võimalik vaadata, kas Südametšakra töötab korrapäraselt või mitte. Lisaks sellele suudab Rubiini pendel Südametšakrat taaselustada, aktiveerida ja tervendada. Terve Südametšakra puhul suudab Rubiini pendel aktiveerida Südametšakra kohal eksisteeriva Tüümusetšakra.


Üleüldiselt soovitan ma Rubiini pendlit kasutada siiski sellistel teemadel või Südametšakra tervendamisel.


Rubiini pendel sobib eriti hästi naistele või meestele, kes on juba kõrgemas eas. Rubiini kasutamine kõrgemas eas aitab pikendada eluiga, taastada elujõudu, energiat ja turgutada üleüldse kõiki meeli. See aga ei tähenda seda, et Rubiini pendlit ei tohiks kasutada nooremad inimesed.


PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamisvahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

PROHVETLIKKUS

Rubiini pendliga on võimalik ennustada kõikidel erinevatel teemadel, mis puudutab suhteid, tundeid, armastust, perekonda ja sõprust. Kui sul on enda suhte kohta küsimusi, siis esita neid sellele pendlile. Kui soovid teada saada, millal armastus saabub sinu ellu, siis küsi seda samuti sellelt pendlilt. Kui aga sind huvitab enda laste tervis, siis Rubiini pendel suudab ka sellistele küsimustele vastuseid pakkuda.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Energiakristallideks on Rubiini pendlil Roosa Sammalahhaat. See kristall aitab suurendada selle pendli väge. Pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Rubiini pendlit oleks hea laadida Apofülliit geoodil. Puhastada võib seda Roosiviirukiga või Roosa Geraniumi eeterliku õliga.

Kui sa soovid teada saada, kuidas pendlit täpselt kasutada, mida sa peaksid selle juures silmas pidama, kuidas seda laadida, puhastada ja aktiveerida, siis loe minu kirjutatud täispikka artiklit pendlite kohta SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pendel on ca 3,5 cm pikk.

Sildid: RUBIIN, Väeesemed, pendel, rubiin pendel, pendeldamine, ennustamine, elujõud, eluiga, minevik, olevik, tulevik, suhted, tunded, laste tervis, südametšakra, tüümusetšakra

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja