Menüü
Ostukorv

TAEVALIK HARMOONIA viiruk

TAEVALIK HARMOONIA viiruk VÄEESEMED
TAEVALIK HARMOONIA viiruk
2.90€
Maksudeta: 2.38€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TAEVALIK HARMOONIA viiruk

TAEVALIK HARMOONIA VIIRUK loob sinu ümber ja sees harmoonilise keskkonna, aidates sul lõõgastuda. Sobib suurepäraselt põletamiseks magamistoas või õhtusel ajal, kui soovid nautida hetke enne magamaminekut.

Viirukid on suurepärased energia tervendajad, mida rohkem sa neid põletad, seda kauapüsivamaks jäävad tervendatud energiad. See viiruk sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Kui hakkad seda esmakordselt põletama, siis põleta seda kõigepealt nädal aega järjest, iga päev vähemalt üks viirukipulk. Seda selleks, et viiruki suits saaks sinu ellu tuua harmooniat sellisel kujul, et see ka püsima jääks.

See viiruk sobib hästi koju, kus elavad väikesed lapsed, aidates eemaldada närvilisuse, suurendades positiivsust ja andes juurde kindlustunnet ning tugevust. Viiruki suits toob igaühele head energiat nii ka lastele, kelle jaoks on kodune harmoonia ülimalt oluline.

Soovitan sul põletada Taevaliku Harmoonia viirukit selleks, et vabastada endas ülemaailmset stressi. Eriti Pluuto ajastul, mis kestab kuni 25.07.2025. Kui sa ei ole rahul sellega, mis energiad maailmas liiguvad ja tunned, et need mõjutavad sinu energeetikat negatiivsel tasandil suurejooneliselt, siis selle viiruki taimede kombinatsioon aitab sul sellest üle olla. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo ca 20 tk.
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
SANDLIPUU eeterlik õli aitab immuunsusel tugevneda ja võitleb krooniliste haiguste vastu. Pidurdab keha ja naha vananemist. Soodustab uinumist, s..
16.90€
Maksudeta:13.85€
Seedripuu ehk ladina keeles thuja plicata (tuntud ka kui lääne punane seeder) on suurepäraseks koduenergia ja Auravälja puhastajaks neile, kes so..
21.70€
Maksudeta:17.79€
PATŠULI on NR 1 RAHAÕNNE aktiveerija kõikide viirukisortide seas. Tegemist on universaalse külluseenergia suurendajaga. Eelkõ..
5.80€
Maksudeta:4.75€
SAMYAKIVIIRUK on valmistatud salajase retsepti järgi, milles on kasutatud õitsvaid lilli, eeterlikke õlisid ja taimset vaiku. Tegemist on mõnusal..
4.70€
Maksudeta:3.85€
TAEVALIK TERVENDUS viiruki nimi ütleb juba ära, mis on selle viiruki toime. Tegemist on viirukiseguga, milles on kasutatud väga palj..
2.90€
Maksudeta:2.38€
TAEVALIKU JÕU viirukit kasutatakse universumiga kontakteerumiseks, sellega ühenduse loomiseks ja hea õnne ligi kutsumiseks kogu universumist. Kui ..
2.90€
Maksudeta:2.38€
SPIRITUAALNE TERVENEMINE viirukiga avaneb sul võimalus kogu enda tšakrasüsteemi puhastada, tasakaalustada, tervendada ja aktiveerida. Viiruk aitab kaa..
4.40€
Maksudeta:3.61€
ÕNNISTUSE viirukit põleta, kui soovid enda soovmõtteid universumisse saata. Tegemist on manifestatsiooniks hea viirukiga. Aseta see enda lähedale suit..
2.90€
Maksudeta:2.38€
KAITSE NEEDUSE EEST viirukit põleta, et blokeerida needuse pealepanekut või kui kahtlustad selle olemasolu. Kui tunned, et sinu ümber eksisteerib ebaõ..
2.80€
Maksudeta:2.30€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.