Menüü
Ostukorv

LEPIDOLIIT kuul

LEPIDOLIIT kuul VÄEESEMED
LEPIDOLIIT kuul
108.50€
Maksudeta: 90.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LEPIDOLIIT kuul
LEPIDOLIIT on väga kauni välimusega kristall, millele on iseloomulikuks helelilla toon. Lepidoliit on kirju kristall, mille seest võib läbi joosta tuhmvalge kuni tumelilla värvus. Lepidoliit on väga rahustava toimega kristall, mille peamiseks leiupaigaks on Tšehhi, Madagaskar ja Aafrika. Lepidoliit on kasulik sellisel hetkel, kus sa tunned, et sa oled närviline, sul on vaja mõtteid eemale viia ja sul on vaja puhata. Elus on närvilisi perioode ja Lepidoliit aitab sellisel ajal hakkama saada.

Lepidoliit on kristall, millel on rahulik kuma. Kristall, mis loob rahu seal, kus see eksisteerib. Rahuandvaid kristalle on alati kasulik hoida enda lähedal ja kodus. Lepidoliit  pole ainult kasulik kodukristall, see on kasulik ka meditatsiooniruumide ja seansiruumide jaoks. Soovitan hoida Lepidoliiti nendel äripindadel, mis tegelevad kehahoolitsuse, teraapia ja lõõgastumisega. Lepidoliit aitab lõõgastuda ning kehal terveneda nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. Lepidoliiti on kasulik hoida ka magamistoas, kuna see aitab unekvaliteeti parandada.

KUUL

Kuul sümboliseerib energiate igavest liikumist, mis muudab selle sümboli väga väärtuslikuks. Kuuli sees olev vägi on pidevas töös, mis tähendab seda, et ka selle kristalli vägi, millest on kuul valmistatud töötab pidevalt. Kuulikujulisi kristalle ei pea nii tihedasti energeetiliselt puhastama kui teisi väeesemeid ja ehteid selle sama energia pärast, mis kuulis eksisteerib. Kuulikujulisi kristalle võid kasutada täpselt nii, kuidas sinu intuitsioon ütleb sulle, kuidas sa neid kasutama pead. Kuulikujulistes kristallides on olemas kõik energiad, mis on selles kristallis, millest kuul on valmistatud. Kuulidega on väga hea soovmõtteid teele saata ja nende sisse soove esitada. Kuulid ammutavad energiad väga kiiresti, kui neid käes hoida ja nendele palveid esitada. Kui sa oled enda ellu uue kristallkuuli toonud, siis sa võiksid iga kord seda tehes uut kuuli korra enda käes hoida, silmad sulgeda ja anda sellele eesmärk eksisteerimiseks. Kuule hoia täpselt selles kohas oma kodus, kus sa soovid neid hoida või kus selle kuuli kristalli vägi kõige paremini saaks oma tööd teha. 

LEPIDOLIIT JA KUUL

Lepidoliidi kuul on rahusümbol. Lepidoliidi kuuli on kasulik hoida kodus Edela-ilmakaares, kus asub perekonna heaolu- ja suhetekanali nurk. Kui Lepidoliiti selles ilmakaares hoida, siis see toob elamisse rahu, tasakaalu ja harmooniat. Selles ilmakaares avaldub Lepidoliidis kõige rahustavamad energiad.

Lepidoliidi kuuli saab kasutada oma palvete edastamiseks. Hoia seda kuuli käes perioodil, kus tunned, et vajad rahu ja tasakaalu. Lepidoliit aitab ärevaid perioode maha vaigistada.

See on kui stressikuul. Hoia seda käes, kui soovid enda sisemisi pingeid maandada ja enda mõtetes rahu teha. Lepidoliidi kuul on väga kasulik väeese ja see võiks igas elamises oma kohta omada. Lepidoliidi kuuli kingi kellelegi, kellele sa soovid head. 

Õpetab armastama ja hindama ennast ja elu

Lepidoliit õpetab sul iseennast austama ja armastama. Lepidoliit aitab sul mõista, et sa pead enda eest hoolitsema, kui sa soovid olla terve ja elujõuline.  Kristall, mis õpetab sind elu armastama ja austama. Lepidoliit aitab teiste inimestega kontakti saada ja näha inimestes pigem head kui halba. Selline kristallipoolne energia on kasulik neile, kelle töö on seotud inimeste aitamise ja nõustamisega. Lepidoliit aitab sul olla erapooletu, mõistev, tolerantne ja kaastundlik.

Lepidoliit aitab lahti saada iseloomujoonest, mis vajab millegi loomisel ja tegemisel teiste heakskiitu. Meie ümber on palju inimesi, kelle jaoks läheb väga korda teiste inimeste arvamus ja nõusolek. See viitab madalale enesehinnangule ja nõrgale otsustamisoskusele. Lepidoliiti kanna ja kasuta selleks, et muutuda iseseisvaks otsustajaks ning mõtlejaks. Lepidoliit töötab eriti hästi siis, kui seda kasutada koos Tiigrisilmaga, mis aitab samal ajal, kui Lepidoliit iseloomu muudab, tõsta enesekindlust. 

Rahustav atmosfäär ja enesetervendamine

Lepidoliit on väga rahustava energiaga kristall. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu pinget ja stressi maandada, siis Lepidoliit võib just see õige abiline sinu jaoks olla. Lepidoliit aitab sul päevajooksul kogunud närvilisusest vabaks saada. Kui sa hakkad end närvilisena tundma, siis Lepidoliit annab endast kõik, et seesama energia kaoks kiiremas korras sinu hingest ära. Kristall, mis aitab sul asju ja olukordi rahulikult võtta.

Lepidoliiti hoia õlilambi kõrval, kui põletad Lavendli või Salvei eeterlikku õli. Lepidoliit on rahustava toimega ja seda on ka need eeterlikud õlid. Kristalle ja eeterlikke õlisid koos kasutades on võimalik nendelt mõlemalt saada maksimaalne tulemus. Loo  neist kaunis väljapanek ja naudi rahustavat keskkonda. Veelgi rahustavamaks atmosfääri loomiseks sea nende kõrvale suitsema ka Lavendliviiruk.

Lepidoliit suudab tervendada sinu hinge väga sügavalt ja see suudab isegi eelmiste elude energiat tervendada. Selleks kasutatakse Lepidoliiti koos Preseli või Kivistunud Puiduga.

Kristall, mida kasutatakse unenägude meenutamisel ja meelde jätmisel. Kui sul on soov oma unenägusid lahti seletada ja nende seest vajalikku informatsiooni üles leida, siis Lepidoliit on sulle väga kasulikuks kristalliks. Teised analoogsete toimetega kristallid on Larimar ja Barüüt.

Lepidoliit aitab õppida kristallidega tervendama, aitab õppida massaaži ja erinevaid alternatiivseid tervendusviise. Lepidoliit aitab ennustada läbi pendli, kaartide või kristallide. Lepidoliit aitab neid võtteid täpsemaks muuta ja sinu energiatunnetamist parandada.

Ingliteportaal ja Inglitepoolne kaitse

Lepidoliiti hoia enda kodus seal, kus sul juba on mõned Inglikristallid. Lepidoliit on kristall, mis suudab Inglitega ühendust luua ja muuta keskkonna, kus see kristall on, Inglitele avatuks. Tegelikult on aga nii, et ükskõik kuhu sa Lepidoliidi asetad, seal see Ingliteportaali avab. Kui sa soovid, et sind ümbritseksid Inglid, kes sind kaitseksid ja juhataksid, siis tee seda kindlasti. Lepidoliiti hoia käes ajal, mil soovid, et sind kaitstaks. Lepidoliit on ideaale kristall Inglitealtari jaoks.

Sellel kristallil on oskus viia sind ühendusse kõrgemate energiatega ja "võimudega" Seda kõike spirituaalses mõttes. Aitab sinu hingel kuulata, mis energiatel sulle öelda on ja õpetab sind oma intuitsiooni kuulama. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud 
massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Lepidoliidist ei tohi kindlasti vee-eliksiiri teha, sest see hakkab veega kokkupuutes lagunema.

Kõige enam aitab Lepidoliit tervendada unehäireid ja parandada unekvaliteeti. Tegemist on kristalliga, mis aitab parandada und ja tervendada unehäireid. Lepidoliiti tuleks tugevate unehäirete puhul järjepidevalt kanda, et see saaks Auras korrektuure teha.

Hoia Lepidoliiti oma padja all, et see aitaks parandada sinu und. Lepidoliit aitab maandada sinu sees olevat pinget ja toimib väga hästi siis, kui seda kasutada koos Lavendli eeterliku õliga.

- Aitab lahti saada paanikahoogudest ja närvivapustustest. On kasulik neile, kelle elus esineb selliseid probleeme sagedasti ja kes kaotavad aeg-ajalt enesevalitsuse.

- Stress, depressioon, vihapursked, viha, agressiivne käitumine, raske rasedus.

- Aitab vabastada õudusunenägudest ja luupainajatest. Lepidoliit mitte ei kaitse nende eest, vaid aitab taastada sinu Kroontšakra energiakanalit. Soovitan luupainajate kohta lähemalt lugeda, et mõista, mis need on. Nende kohta saad lugeda SIIT.

- Lepidoliit on väga kasulik naistele, kellel on tekkimas menopaus või see on juba käes. Lepidoliit aitab vähendada sellega kaasnevaid sümptomeid. Lepidoliit aitab vähendada meeleolumuutuseid, enesetunde kõikumisi ja aitab vähendada väsimustunnet. Kui soovid endale veelgi intensiivsemat tervendust pakkuda, siis võta menopausi ajal kasutusele Ingveri ja Salvei eeterlikud õlid. Nende õlide sissehingamine võib samuti tervendavalt mõjuda. 

SÜDAMETŠAKRA

Kui Südametšakra on nõrk, siis Lepidoliit hakkab seda Tšakrat muutma tugevamaks ja tervemaks. Lepidoliit aitab vabastada valu, mille on põhjustanud minevikutraumad. Lepidoliit aitab vabaks saada kiusavatest ja jälitavatest emotsioonidest.

KROONTŠAKRA

Lepidoliit tervendab Kroontšakrat ja muudab selle aktiivseks. Lepidoliit aitab näha minevikutraumasid, probleeme ja läbielamisi hoopis teise pilgu läbi. Lepidoliit aitab mõista, mida need on õpetanud ja aitab mineviku negatiivseid kogemusi positiivselt näha. Lepidoliit aitab mõista, miks üks või teine asi on sinu ellu tulnud ja mida head need on endaga kaasa toonud.

SODIAAK

KAALUDE jaoks on Lepidoliit armastusekristall, mis aktiveerib nende elus armastuseõnne ning kutsub ligi romantilist ja positiivset suhteenergiat. Lepidoliidiga on võimalik Kaaludel enda suhteenergia viia teisele tasandile. Lepidoliiti tasub Kaaludel kanda siis, kui ollakse vallaline ja otsitakse endale kaaslast. Lepidoliit suurendab ka abieluõnne ja suhteõnne. Lisaks sellele on see stressi maandav ja kaitseingliga kontakti loov kristall. Seega Kaaludel on väga palju sellelt kristallilt saada.

ASTROLOOGIA

Hiina astroloogilise aasta järgi on Lepidoliit õnne- ja heaolukristalliks neile, kes on sündinud TIIGRIAASTAL. Kõige enam nendele, kes on sündinud Maatiigri aastal 1998-1999.

Lepidoliiti 
võid laadida Ametüst geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT

Tehniline
Mõõdud Kuuli läbimõõt on ca 40 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.