Menüü
Ostukorv

GIRASOL kuul

GIRASOL kuul VÄEESEMED
GIRASOL kuul
42.80€
Maksudeta: 35.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GIRASOL kuul

Võimalikud valikud

GIRASOL on üks Mäekristalli liikidest, mida peamiselt on saada Madagaskarilt ja see teeb juba sellest kristallivormist väärtusliku kristalli. Kõik kristallid, mis pärinevad Madagaskarilt omavad tugevamaid energiaväärtusi, kui kusagilt mujalt maailmast. Madagaskari energia ei ole võrdväärne teiste piirkondadega, kui me räägime spirituaalsusest.

Girasolile on omane piimjas läbikumav toon ja tihtipeale võib selle tavalise Mäekristalliga segamini ajada. Girasol on tekkinud Mäekristalli ja vee ühildumise tagajärjel - maapõues jooksevad veekanalid ning need on Mäekristalli koha pealt läbi käinud. Vesi muudabki Mäekristalli Girasoliks.

Girasoli peamiseks omaduseks on Aurat puhastada, nii nagu seda teeb ka tavaline Mäekristall. Girasolis on väga paljud Mäekristalli omadused olemas, aga sellel on ka oma lisaväärtusi.

Girasol on kristall, mis aitab puhastada inimese kogu Aurasüsteemi, Girasol teeb seda vähe teisiti, kui seda teeb Mäekristall. Girasol aitab ennekõike maandada Auras olevaid pingeid, stressi, ärrituvust, ülereageerimist, närvilisust ja seejärel hakkab see ülejäänud energiatega tegelema. Seega Girasol puhastab kõige enam sinu Aurast stressi.

Kuidas Girasoli kristalli kasutada? Kuna see on ideaalne Aurapuhastaja, siis seda saab väga hästi rakendada koduenergia paremaks muutmisel. Kasuta poleeritud või lihvimata kristalle igal pool terves majapidamises. Aseta lillede peale ja kuhu iganes sinu loovus selle suudab panna. Girasol on kasulik, ja mida rohkem seda sinu kodus on, seda puhtam on sinu kodu energia.

Koduenergiat tuleb puhastada ja kristallid on selleks hea võimalus, Girasol aitab energiatel liikuda. Girasoli võib kõikidesse erinevatesse kristallikomplektidesse lisada, et võimendada nende tööd. Eriti kasulik on Girasol rahu, stressi maandamise ja hea une kristallikomplektides. Girasol on seotud stressi maandamisega ja nendes komplektides aitab see teiste kristallide väel kiiremini sinu Aurasse kanduda.

Aseta Girasol "Prohvetlike unenägude" kristallide komplekti, selle kohta olen teinud ka artikli, mille leiad SIIT. Miks? Girasol aitab unenägudel tulla ja sulle läbi selle prohvetlikke nägemusi anda. Unenäod on inimestele antud selleks, et me saaksime enda elude kohta vihjeid, Girasolil on oskus sinu Kolmanda Silma Tšakrat unenägude nägemisele avada. Girasol avab sinu alateadvuse sulle märke andma nii, et sa ka mäletaksid oma unenägusid. Girasoli võiks olla komplektis rohkem kui üks, seda sellepärast, et see aitab aktiveerida paremale tööle teisi kristalle, mis on samuti seotud unenägude nägemisega.

Sobib äriliste ja tööedukristallide sekka lisamiseks. Sobib ka töölaua peal hoidmiseks, kuna Girasolil on oskus loomingulisi ideid tuua, mida saab äris või oma ettevõtmises ära kasutada. Sobib neile, kes teevad tööd, mis on seotud nende loomingulise andega.

Girasol on kasulik asetada lastetuppa või lapse juurde. Girasol aitab lapse närvilisusest ja üliaktiivsusest lahti saada. Selleks hoia seda lapse toas või võimalikult lapse voodile lähedal.

Girasol aitab hingest vabastada soola liigtarbimise vajaduse, aidates soolast süüa mõistuse piires ja anda hingele seda energiat, mida sa soolast ise otsid, andes julgust tulevikuga silmitsi seista ja probleemidega võidelda. 

Girasol on kristall, mis aitab sul vabaneda enesepettusest, olemast keegi, kes sa tegelikult ei ole, vabastades sinu mõttetegevusest ja käitumisharjumusest need emotsioonid ning harjumused, mis juhivad sind eemale sellest, kes sa tegelikult oled. Girasol on väga hea hinge tervendajakristall, mis aitab sul iseennast üles leida ja lasta endal õiges suunas areneda. Girasol teeb väga suurt tööd selle nimel, et sa julgeksid olla see, kes sa oled. Girasol teeb koostööd samal eesmärgil Tiigrisilmaga. Neid kahte kristalli on kasulik enda elus hoida, et endal spirituaalset arengut soodustada ja selleks, et julgeda olla see, kes sa tegelikult oled. Kanna neid kristalle või valmista nendest endale tervendavat kristallivett.

Girasol aitab lahti lasta üksildusest ja saada vabaks kõrvaleheitmise hirmust. Kui sa tunned, et sa pead end pidevalt tõestama, kellelegi meeldima, sa tunned, et sa ei suuda end siiralt ja ausalt väljendada hirmust, mida teised kõik võiksid selle peale öelda ning mõelda, siis sa võid sellise hirmu all kinni olla. Girasol aitab sellest välja tulla. Lisaks sellele on Girasoli kõrvale kasulik kasutusse võtta Mäekristall ja Hüpersteen, millel on olemas täpselt see sama toime. Kasutades neid kristalle üheskoos on mõju kordades tugevam ja intensiivsem. 

Loe läbi minu artikkel "Hirm üksilduse ja kõrvaleheitmise ees", mille leiad SIIT. Kui sa tunned end minu mõtetes selles artiklis ära, siis need kristallid on sulle väga suureks abilisteks.

KUUL sümboliseerib energiate igavest liikumist, mis muudab selle sümboli väga väärtuslikuks. Kuuli sees olev vägi on pidevas töös, mis tähendab seda, et ka selle kristalli vägi, millest on kuul valmistatud töötab pidevalt. Kuulikujulisi kristalle ei pea nii tihedasti energeetiliselt puhastama kui teisi väeesemeid ja ehteid selle sama energia pärast, mis kuulis eksisteerib. Kuulikujulisi kristalle võid kasutada täpselt nii, kuidas sinu intuitsioon ütleb sulle, kuidas sa neid kasutama pead. Kuulikujulistes kristallides on olemas kõik energiad, mis on selles kristallis, millest kuul on valmistatud. Kuulidega on väga hea soovmõtteid teele saata ja nende sisse soove esitada. Kuulid ammutavad energiad väga kiiresti, kui neid käes hoida ja nendele palveid esitada. Kui sa oled enda ellu uue kristallkuuli toonud, siis sa võiksid iga kord seda tehes uut kuuli korra enda käes hoida, silmad sulgeda ja anda sellele eesmärk eksisteerimiseks. Kuule hoia täpselt selles kohas oma kodus, kus sa soovid neid hoida või kus selle kuuli kristalli vägi kõige paremini saaks oma tööd teha.

GIRASOL JA KUUL

Girasoli kuul kannab endas igavest puhastavat ja energiaid tervendavat väge. See on alternatiiv Mäekristall geoodile. Girasoli kuuliga on võimalik külgetõmbeenergiat aktiviseerida. Hoia meditatsiooni ajal seda enda käes, sule silmad ja keskendu südamesoovidele. Tee seda iga kord, kui kuufaasid soosivad sinu soovide täitumist. Loe lähemalt horoskoobist, mille leiad SIIT.

Enda elutee mõistmine, hingeline ja spirituaalne areng

Girasol on kristall, mis aitab edukalt hingel areneda, mõista seda, kuhu tuleb elus liikuda ja mida tuleb veel ära õppida ning endas muutuda. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sind õige kursi peale suunata ja sind spirituaalselt arendada, siis Girasol on just see õige kristall.

Girasol on näiteks kristall, mis aitab sul enda eelmistest eludest õppimata jäänud ülesannetest, õppetundidest ja oskustest saada aru, mida sa veel peaksid ära tegema, aidates sul juba selles elus edasi areneda ja enda õppimata kohustusi lõpuni viia.

Girasoli hoia enda kodus või enda lähedal, et see saaks toimida. Väga hea oleks, kui sa looksid endale oma isiklikku spirituaalset arengut soodustava kristallikomplekti, kuhu sa kogud ajapikka kokku kõik kristallid, mis aitaksid sul vaimselt kasvada. Selleks võta enda foto, aseta see tühja karbi põhja ja hakka sinna spirituaalse arengu jaoks kristalle koguma. Aseta sellesse karpi aeg-ajalt kristalle ja just neid, millega sul tekib side ning mille jõudu on sul vaja enda elueesmärgi täitmiseks. Üheks kristalliks võiks selles karbis olla kindlasti Girasol. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Girasol on väga kasulik diabeedi ehk suhkruhaiguse tervendamiseks. Aitab pidurdada selle terviseprobleemi ägenemist ja aitab järk-järgult seda taandada. Eriti kasulik on see siis, kui antakse vastalt ka teisi alternatiivseid teraapiaid nagu näiteks muudetakse toitumisharjumusi.

- Aitab lahti saada pidevast väsimuse ja kurnatuse tundest, taasaelustab sinu energiavarusid. Taaselustab nii emotsionaalset energiat kui ka füüsilist energiat.

- Tugevdab immuunsust ja ainevahetust.

KROONTŠAKRA JA KURGUTŠAKRA

Girasol töötab nende kahe Tšakraga kõige enam, aidates neid taasaelustada ja aktiveerida. 

SODIAAK 

Girasol mõjutab üldiselt kõiki sodiaake võrselt, kuid kõige enam teeb see tööd KALJUKITSEGA. Giraosl on Kaljukitse intuitsiooni- ja spirituaalsusekristall, aidates Kaljukitsel enda saatust mõista ning õigel ja valel sisetundel vahet teha.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Girasoli võid laadida Mäekristall geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviiruki või Palo Santoga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.