Menüü
Ostukorv

KULLISILM kuul

KULLISILM kuul VÄEESEMED
KULLISILM kuul VÄEESEMED
KULLISILM kuul VÄEESEMED
KULLISILM kuul VÄEESEMED
KULLISILM kuul
187.50€
Maksudeta: 156.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KULLISILM kuul

Võimalikud valikud

KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjusefüüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab enesekindlustisiklikku jõudu ja aitab lahti saada väga paljudest hirmudest.

Kullisilm ehk Sinine Tiigrisilm on üks Tiigrisilma vormidest. Kullisilma kaevandatakse peamiselt Namiibiast ja Brasiiliast, nii nagu ka enamus kristalle, kuna Brasiiliast on terve maailma kohta leitud kõige enam kristalle. Värvuselt võib Kullisilm olla täiesti must ja valguse käes võib näha selgeid tumesiniseid triipe. 

Kullisilm annab jõudu juurde erinevate projektide ja tööülesannete täitmiseks. Kullisilm toob tahtejõudu ja suurendab energiat, mida on vaja ühe või teise ülesande täitmiseks. 

Kui me räägime Kullisilmast  kui suhtekristallist, siis seda hoitakse koos armastusekristallidega vaid siis, kui suhe on hakanud lagunema ja tõepoolest soovitakse suhet koos hoida. Kullisilma kingitakse naiselt mehele, kui naine soovib suhet tugevdada ning samuti ka vastupidi.

KUUL

Kuul sümboliseerib energiate igavest liikumist, mis muudab selle sümboli väga väärtuslikuks. Kuuli sees olev vägi on pidevas töös, mis tähendab seda, et ka selle kristalli vägi, millest on kuul valmistatud töötab pidevalt. Kuulikujulisi kristalle ei pea nii tihedasti energeetiliselt puhastama kui teisi väeesemeid ja ehteid selle sama energia pärast, mis kuulis eksisteerib. Kuulikujulisi kristalle võid kasutada täpselt nii, kuidas sinu intuitsioon ütleb sulle, kuidas sa neid kasutama pead. Kuulikujulistes kristallides on olemas kõik energiad, mis on selles kristallis, millest kuul on valmistatud. Kuulidega on väga hea soovmõtteid teele saata ja nende sisse soove esitada. Kuulid ammutavad energiad väga kiiresti, kui neid käes hoida ja nendele palveid esitada. Kui sa oled enda ellu uue kristallkuuli toonud, siis sa võiksid iga kord seda tehes uut kuuli korra enda käes hoida, silmad sulgeda ja anda sellele eesmärk eksisteerimiseks. Kuule hoia täpselt selles kohas oma kodus, kus sa soovid neid hoida või kus selle kuuli kristalli vägi kõige paremini saaks oma tööd teha. 

KULLISILM JA KUUL

Kullisilma kuul on väga intensiivse energiaga väeese, kuna Kullisilm ise kristalli poolest on juba väga tugeva toimega ja kuuli sümbol muudab selle veelgi tugevamaks. Kullisilma kuul on ideaalne väeese kaitsekristallide seas hoidmiseks, kodu välisukse juurde asetamaks, et see ebaõnne eemale kodust saaks hoida või auto salongis hoides, et see saaks autoõnnetusi eemale hoida. Kullisilma kuuliga mediteeri, kui soovid prohvetlikke ja hoiatavaid visioone näha. 

Hea õnn ja küllus

Kullisilma soovitan endaga kaasas kanda hetkel, mil soovid õnnestuda ja hoida enda ümber head õnne ja külluslikke energiaid. Kullisilm on seotud kaitsega, hea õnne ja intuitsiooniga. Need kolm omadust muudavad selle kristalli suurepäraseks abiliseks hetkel, mil on sul vaja teha õigeid otsuseid ning hoida end võimalikult vastupidavana. Kullisilm suurendab sinu isiklikku jõudu ja võimekust.

Universaalne kaitsekristall

Kullisilm suurendab enesekindlust, isiklikku jõudu ja aitab lahti saada väga paljudest hirmudest. Näiteks kasutatakse Kullisilma pimedusekartuse ja vargusekartuse tervendamiseks. Kullisilm on väga kaitsev kristall ja on üks kristallidest, mis võiks kaitsta sinu kodu ebaõnne ja varaste eest. Kullisilma parim asukoht kodus on loomulikult välisukse juures ja kui seal juba on kaitsekomplekt, mis on kristallidest valmistatud, siis Kullisilma võib nende juurde lisada. Kullisilm konkreetselt kaitseb varaste, huligaanide ja vandaalide eest. 

Peale selle, et Kullisilm kaitseb kodu, soovitan ma seda hoida ka töölaual tööedukristallina, kuna Kullisilm annab jõudu erinevate projektide ja tööülesannete täitmiseks. Kullisilm toob tahtejõudu ja suurendab energiat, mida on vaja ühe või teise ülesande täitmiseks. 

Kullisilma kantakse kaasas reisimise ajal, eriti siis, kui reisitakse lennukiga. Kullisilm kaitseb lennuõnnetuste eest ja aitab vähendada lendamishirmu.

Kodukaitse kristallikomplekt

Kullisilm on kodukaitse kristallikomplekti üks peamisi kristalle, mis peab kindlasti selles olema. Kullisilm on universaalne kodu, sinu hinge ja perekonna elu kaitsja kristall. Kullisilm suudab ära hoida ootamatuid õnnetusi, lahendamatuid probleeme, perekonna sidemete purunemist ja see kaitseb nähtamatude jõudude eest. Seda kristalli võiks olla sellest komplektis mitmeid.

Kodukaitse kristallikomplekti kohta saad põhjalikumalt edasi lugeda SIIT.

Hoia Kullisilma oma autos

Kullisilm on tugevatoimeline kaitsekristall, mida saab kasutada väga mitmel erineval viisil. Üheks võimaluseks on hoida seda oma autos, et hoiduda õnnetustesse sattumisest. Kullisilm on üks Tiigrisilma liikidest, mis tähendab seda, et see kristall suudab ohtu ära hoida. Kullisilma hoia autos selleks, et sinu tähelepanu oleks auto juhtimise ajal teel, liikluses ja sinu teel olevatel inimestel. Kui sa soovid ära hoida ootamatuid kokkupõrkeid ja õnnetusi, mis võivad tekkida tähelepanu puudumisest, siis kindlasti kasuta seda kristalli. Kullisilma võid hoida koos teiste kristallidega, mida oled autosse eelnevalt kaitse eesmärgil viinud. 

Feng Shui

Feng Shui järgi omab Kullisilm vee elementi, mis on kasulik kodu Põhjapoolses piirkonnas. Põhi sümboliseerib karjääri, edu, tööd ja inimese isiklike saavutusi. Kullisilma hoitakse lillede juures, kui soovitakse seda energiat tasakaalustada ja head õnne majja tuua. Kullisilm sobib väga hästi kokku kodu Põhja piirkonnas Ahvileivapuuga.

Muudab sind austusväärseks ja blokeerib sinu suunas tuleva ebaviisakuse

Kullisilm muudab sind tugevamaks, julgemaks ja enesekindlamaks. Tegemist on kristalliga, mis aitab teistel sinu osas autoriteeti hoida, aidates sul olla nende silmis keegi, keda peaks ja võiks austada. Kui sa tunned, et sind ei austata kas kodus, suhtlusringkonnas või tööalaselt, siis Kullisilm aitab sind. Kullisilm tekitab aukartust, kuid mitte halvas mõttes. See pigem õpetab teistele inimestele sinu suhtes piire hoidma, blokeerides ära alandamise, tagakiusamise ja suurendades tõsiseltvõtmist ning austust. Kanna seda tööl kaasas, et saada tagasi austus,  mis on kaduma läinud. Hoia seda kodus Lääne-ilmakaares, kui näiteks sinu lapsed ei kohtle sind enam austusega. Kullisilm suurendab võrdset kohtlemist, blokeerides ära üleolemist üksteise suhtes.

Kui me räägime Kullisilmast kui suhtekristallist, siis seda hoitakse koos armastusekristallidega vaid siis, kui tõepoolest soovitakse suhet koos hoida ja see on hakanud lagunema. Kullisilma kingitakse naiselt mehele, kui naine soovib suhet tugevdada, samuti ka vastupidi.

Kullisilm aitab sul saavutada enda elus rahulolu. Kui sa tunned, et sa ei ole rahul sellega, mis sul on, või sa ei oska enda elus väärtustada väga olulisi pisikesi asju, siis Kullisilm avab sinu silmad. Kullisilm aitab sul tunda rahulolu kõigest sellest, mis on sinu elus hea, pannes sind tundma tänulikkust. Lisaks aitab Kullisilm tekitada sinu ellu ka rahulolu soodustavaid sündmusi ja elemente. Hoia seda kristalli enda kodus, et see saaks sinu ellu seda tuua või kanna seda kristalli ehtena, et see saaks sinu silmi avada. 

Salakavalus ja ärakasutamine

Kullisilm aitab näiteks sul läbi näha seda inimest, kellel on soov sind enda jaoks ära rakendada/kasutada. Kullisilm kaitseb sind salakavaluse ja ärakasutamise eest. See avab sinu silmad ennem, kui lased endale liiga teha. Kullisilm julgustab ka sul enda eest seisma.  

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Silmanägemist, aidates sellel teravamaks muutuda ja aitab erinevaid silmadega seotud haigusi ravitseda. Väga heaks talismaniks neile, kes on silmaoperatsioonil käinud või lähevad sellele, aidates paraneda ja kaitsta õnnetuste eest. 

- Kullisilm tugevdab analüüsivõimet ja kaitseb Alzheimeri haiguse eest. 

- Kullisilm tervendab kaela, kaelalülisid ja aitab lahti saada lümfivaludest, mis on kaela piirkonnas. Kui kael valutab või kaelaga on mõni õnnetus juhtunud, siis tuleks Kullisilma võimalikult kõrgel kurgu lähedal kanda.

KURGUTŠAKRA

Kullisilm on tugevalt seotud Kurgutšakraga ja Kullisilm aitab sellelt Tšakralt eemaldada tõsisemad blokaadid, mis ei lase ülemistel Tšakratel terveneda. Eriti kasulik on Kullisilma tervendus neile, kes soovivad enda intuitsiooni arendada, aga tunnevad, et üks tõeline sisemine probleem on neil selle saavutamiseks.

KOLMAS SILM

Kullisilm aitab Kolmandat Silma tugevamaks muuta. See on oluline, kui sa soovid olla intuitiivne ja näha öiseid visioone unenägudes. Kullisilma kasutades aitab see Kolmanda Silma Tšakral aktiivsemaks muutuda. 

SODIAAK

Kullisilma talisman on AMBURITELE, aidates nende Aurale tekitada tugeva kaitse salakavaluse eest.

Kullisilm on kasulik KAALUDELE, aidates nende intuitsiooni teravaks ja selgeks muuta. See on visioonide kristall, mis toob Kaaludele head sisemist vaistu ja oskust enda elu võimalikult hästi elada. See aitab mõista, mis toob õnne ja mis mitte. 

Nendel Kaaludel, kes on sündinud 1. - 3. oktoobril, aitab Kullisilm õigel ja valel vahet teha. Lisaks aitab Kullisilm Kaaludel intuitiivsemaks muutuda, aidates suurendada oskust ise enda elus toimuvat ette tajuda ja mõista seda, kuhu tuleks liikuda.

Kullisilm on kasulik armastusekristall JÄÄRA meestele, aidates neil endale kaaslast leida, armastuses õnne tuua ja isegi hingesugulast üles leida.

ASTROLOOGIA

Kullisilm annab igaühele, kes on Tiigriaastal sündinud, jõudu, enesekindlust, vastupidavust, kaitset, tarkust, intuitsiooni ja enda teekonna ülesleidmist. Tiigriaastal sündinul võiks Kullisilm olemas olla, seda võiks aeg-ajalt kanda või enda kodus hoida. Kui Kullisilma ei soovita kanda, siis oleks hea, kui tükike Kullisilma kristalli oleks foto lähedal, et kristalli vägi saaks foto kaudu oma jõudu edasi anda.

Kullisilm on nende õnnetalisman, kes on sündinud 1950 - 1951 Metallitiigri aastal.

NUMEROLOOGIA

Kullisilm on õnnekristall neile, kelle elutee numbriks on 7. Kullisilm aitab blokeerida negatiivseid mõtteid, aitab stressi maandada ja kaitsta emotsionaalsete probleemide eest. Kullisilm aitab elutee number 7 kandval inimesel tunda end hästi ja üksilduse tundest vabaks saada, mida see elutee number võib põhjustada. Lisaks kõigele sellele toob Kullisilm õnne, küllust ja rikkust selle inimese ellu. Kullisilm aitab elutee number 7 kandval inimesel üles leida sobiliku eriala, millest leiaks ta enda õnne. Kullisilm toob isiklikku edu. Kullisilm aitab eemale hoida elutee number 7 kandja elust neid inimesi, kes takistavad tema arengut ja kes toovad talle ebaõnne. Soovitan elutee number 7 kandjal Kullisilma enda elus hoida, kanda seda või hoida seda sünnikristallide laekas.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Kullisilma võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Toode ei sisalda kuuli hoidjat.
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
30.40€
Maksudeta:25.33€
KULLISILM poleeritud
Enim müüdud -20 %
KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab..
1.60€ 2.00€
Maksudeta:1.33€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
69.00€
Maksudeta:57.50€
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks parim..
27.70€
Maksudeta:23.08€
PHOSPOSIDERIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pastelne..
8.32€ 10.40€
Maksudeta:6.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.