Menüü
Ostukorv

SIDRUNHEIN ja KORIANDER rituaali- & maagiaküünal

SIDRUNHEIN ja KORIANDER rituaali- & maagiaküünal VÄEESEMED
SIDRUNHEIN ja KORIANDER rituaali- & maagiaküünal
8.90€
Maksudeta: 7.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SIDRUNHEIN ja KORIANDER rituaali- & maagiaküünal

Võimalikud valikud


SIDRUNHEINAL ja KORIANDRIL on väga palju ühiseid omadusi, mida saab erinevates maagiates ära rakendada. See maagiaküünal sobib peamiselt ennustamise, jõukuserituaalide, selgeltnägemise- ja armastuserituaalide jaoks.


Sidrunheina ja Koriandri küünlaid saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu:

- Hoidke seda küünalt laua peal, kui tegelete ennustamisega. Olgu selleks siis ennustamiseks kaartide, pendli või kasvõi kristalliennustuskotiga. Sidrunhein ja Koriander avavad vastavad portaalid, läbi mille on võimalik täpsemaid vastuseid saada ning kiiremini meditatsiooni minna.

- Sidrunheina ja Koriandri küünalt on kasulik põletada alati NOORE KUU ajal või siis, kui kosmilised energiad soosivad külluseenergiate kasvu. Sellel küünlal on külluslikke energiaid aktiveeriv toime ja kui sa soovid enda ellu maist õnne, siis igal Noorel Kuul on kasulik seda küünalt põletada. Kuufaaside kalendri leiad SIIT.

- Selle maagiaküünlaga on võimalik aktiveerida ja puhastada külluse- ja armastusekristalle. Kodus lase sellel põleda Noore kuu või Täiskuu loomise ajal kodu Kagupoolses toas või kristallide kõrval. See on hea selleks, et see maagiaküünal aitab nendel kristallidel paremini tööd teha sinuga ja sinu koduga.

- Seda maagiaküünalt kasutatakse väga paljudes erinevates külluse- ja armastusemaagiates, seega võib seda kasutada, kui maagias on vajalik rohelist küünalt. Sidrunheina ja Koriandri maagiaküünla kasutamine võimendab selliseid maagiaid ja aitab neil kiiremini täituda.

- Maagiaküünalt võib põletada pulmas või abieluaastapäeval, kuna see suudab luua romantikat ja kestvat armastusetunnet. Sellisel juhul võib hoida seda armastusekristallide keskel.

- Kasutage erinevates maagiates, kus on ära mainitud Sidrunheina ja Koriandri tähtsus.

Täispikka artiklit küünalde kohta saad lugeda SIIT.

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Leiad kõik meie e-poe valikus olevad küünlad SIIT.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h ja suur küünal ca 85h TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.