Menüü
Ostukorv

ANTOFÜLLIIT obelisk

ANTOFÜLLIIT obelisk VÄEESEMED
ANTOFÜLLIIT obelisk VÄEESEMED
ANTOFÜLLIIT obelisk VÄEESEMED
ANTOFÜLLIIT obelisk VÄEESEMED
ANTOFÜLLIIT obelisk
31.00€
Maksudeta: 25.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ANTOFÜLLIIT obelisk

ANTOFÜLLIIT vabastab hinges peituva kurbuse, probleemi või sügavale juurdunud hirmu, tuues sügavatele probleemidele ja blokaadidele valgust.

Antofülliidil on väga müstiline väljanägemine, meenutab kosmost oma peaaegu et musta värvuse tõttu ja tervet tähtede süsteemi salapäraste valguskiirte pärast, mida see kristall päikesevalguse käes endast välja peegeldama hakkab. Antofülliidi põhiliseks omaduseks on kosmosega kontakti saada ja Astraalrännakutesse inimhinge viimine.

Antofülliit on selline kristall, mis aitab väga kiirelt sul jõuda sellisesse paika enda elus, kus saatus on soovinud sul jõuda. Seega saab seda kasutada iseenda eluülesande leidmiseks ja mõistmiseks. Antofülliit üleüldse on "kiirendaja" kristall, mis tähendab seda, et kui see on sinu lähedal, siis see aitab sinu elutempot igas aspektis tõsta.

Minu lemmik viis Antofülliiti kasutada on siiski maagiate elluviimisel ja pikaajaliste rituaalide energia hoidmiseks. Antofülliiti saab kombineerida erinevatesse rituaalidesse selleks, et see aitaks maagilistel sõnadel rituaalis olevate esemete külge talletuda senikauaks, kuni rituaali eesmärk on täitunud.

Antofülliiti võib hoida astraal-rännaku kristallidega koos või selgeltnägemise/intuitsiooni kristallide komplektis, mida hoitakse voodi all enda spirituaalse arengu suurendamiseks. Antofülliit kaitseb astraal-rännaku ajal sinu vaimset keha selle eest, et see negatiivseid mõjutusi ei saaks läbi astraali. Antofülliit on siinkohal väga sarnase toimega nagu on ka Kiastoliit, aga Antofülliit aitab kaitsta konkreetsete tumedate jõudude eest, mis otsivad endale hinge ohvreid. Kiastoliit kaitseb madalamal tasemel olevate energeetikate eest.

Neil, kellel on antud oskus telepaatiliselt kuulda inimesi ja ka tulevikku, nendel aitab Antofülliit seda annet kaitsta.

Antofülliit on valgustaja kristall, mis aitab ka kõige sügavamale ja blokaadide all olevale probleemile valgust tuua. Antofülliidiga saab vabastada hinges peituva kurbuse, probleemi või sügavale juurdunud hirmu, mida blokeeritakse ning ei teadvustata enda jaoks enam ammu. Selleks on vaja Antofülliiti senikaua kanda kaasas, kui probleem tuleb päevavalgele ja inimene ise suudab selle enda seest vabastada.

Antofülliit Sobib kokku Hüpersteeniga, et võimendada sügavamasse Astraaliminekut.

OBELISK

Obelisk on iidse Egiptuse sümbol, mis sümboliseerib nelinurkset torni, millel on omakorda otsas püramiidi kujutav tipp. Obeliske ehitati selleks, et kaitsta selle ümbruses olevaid objekte/hingesid kahjulike energiate eest. Obelisk saatis negatiivse energia välja ehk ülespoole meie elamispiirkonnast ehk taevasse/kosmosesse.

Obeliske tehti selleks, et takistada tormidel lõhkumast piirkonnas olevaid objekte ja takistada ka raskete tormide tekkimist.

Obeliske valmistati erinevate templite juurde, tavaliselt tehti neid paaris ja hoiti teine teisel pool sissepääsu. Seda kõike tehti selleks, et kaitsta templit halva, kahjuliku ja laastava väe eest. Olgu selleks väeks siis ainult vaimne või füüsiline jõud.

Neid torne hakati valmistama päikesejumala Ra auks. Egiptlased uskusid, et Obeliskidel on võime päikesekiiri juhtida templi peale, mis omakorda aitasid sealsetel hingedel energiat ammutada ja taassündida. Lühidalt öeldes kasutati Obeliske energia taastamiseks, võimendamiseks ja kaitsmiseks. Obeliske tehti siis ja tehakse ka tänapäevani ühest konkreetsest kivimist/kristallist korraga ehk see valmistatakse ühes tükis.

Emotsionaalsest kinnisideelisusest vabanemiseks

Antofülliit on väga kasulik kristall emotsionaalsest kinnisideelisusest vabanemiseks. See kristall ei lase sul kinni hoida millestki või kellestki, mis ei tee sulle head. Antofülliit vabastab sind, kui sinu soovmõtlemine teeb sulle endale liiga.  Kui need ei ole illusioonid, siis Antofülliid aitab sul leida tee, kuidas enda unistust realiseerida.

Antofülliidi poleeritud kristalli soovitan sellisel juhul hoida musta värvi koti sees koos oma fotoga ja lisada sinna sisse lavendlitaime puru. Antofülliit teeb nii sulle kaugtervenemist ja aitab seega järk-järgult vabastada sind valedest suhtumistest ja soovmõtetest, mis sulle tegelikult liiga teevad. See on hea viis enesetervendamiseks ja eluga edasi liikumiseks. Soovitan seda rituaalikotti hoida koos vähemalt aasta aega, hiljem vii kristall ja lavendlipuru loodusele kingituseks, pilt ja kott võivad alles jääda. Rituaalide puhul on kasulik pidada märkmikku, et tulevikus teada, mida on teatud rituaalidega vaja teha. Seda selleks, et olulised tegevused ei ununeks. 

Loe Tene artiklit emotsionaalsest kinnisideelisuset vabanemisest SIIT.

Kodukaitse kristallikomplekt

Antofülliit sobib kodukaitse kristallikomplekti siis, kui sinu kodus on kodukäijad ja nad häirivad sind. Kui sul on kodus keegi, kes segab laste und või hirmutab sind. Need on kodukäijad, kes jätavad endast maha füüsilisi märke, liigutavad asju ning tekitavad hallutsinatsioone. Kodukäijatest aitab lahti saada Antofülliit.

Loe kodukaitse kristallikomplekti kohta lähemalt edasi SIIT.

Hingetootem-ronk

Antofülliit sobib neile, kelle hingetootem on ronk ehk kes tunnevad temaga sidet. Kui sa tunned nii, siis soovitan sul kindlasti esimesel võimalusel alustada Antofülliidi kandmist.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Antofülliit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata.

Antofülliidi ripatsi kandmisel aitab see lahti saada ärevustundest, närvilisusest, aitab sul end vaos hoida või oma negatiivseid emotsioone mitte välja näidata, Antofüllit kogub negatiivsuse endasse ja seejärel tuleks seda ka peale kandmist puhastada.

SODIAAK

Antofülliit mõjub kõige kiiremini neile, kes on sündinud KALADE tähemärgi all. Antofülliit avab kiirelt enda energia just Kalade esindajale, aidates Kalal enda visioonitööd edukamaks muuta. Antofülliit toob Kalale ettenägelikkust, prohvetlikke visioone ja unenägusid. Antofülliiti on kasulik nendel Kaladel kanda, kes soovivad end intuitiivsemaks ja ettenägelikumaks muuta. 

Antofülliiti võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo ca 8,5x2x1,5 cm.
ANTOFÜLLIIT vabastab hinges peituva kurbuse, probleemi või sügavale juurdunud hirmu, tuues sügavatele probleemidele ja blokaadidele valgust.Antof..
12.90€
Maksudeta:10.75€
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
10.40€
Maksudeta:8.67€
ANTOFÜLLIIT vabastab hinges peituva kurbuse, probleemi või sügavale juurdunud hirmu, tuues sügavatele probleemidele ja blokaadidele valgust.Antof..
12.90€
Maksudeta:10.75€
ANTOFÜLLIIT vabastab hinges peituva kurbuse, probleemi või sügavale juurdunud hirmu, tuues sügavatele probleemidele ja blokaadidele valgust.Antof..
6.00€
Maksudeta:5.00€
HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab ennekõike kaitsta ohtude eest, mida sa ei suuda enda elus ise tuvastada j..
9.00€
Maksudeta:7.50€
ARBUUSTURMALIIN sümboliseerib ülimat armastuseenergiat ja kui ma räägin ülimast, siis soovin seda ektra rõhutada. Tegemist on kristalliga, mis on..
22.30€
Maksudeta:18.58€
ANGEL MIST viiruk on valmistatud salajase retsepti järgi, milles on kasutatud erinevaid taimi, mis aitavad saavutada kontakti Inglitega. Kui sinu jaok..
5.80€
Maksudeta:4.83€
CELESTIAL viiruk aitab ühendust saada vaimsete teejuhtidega, Inglitega, hingedega, kosmosega, minna astraalrännakusse, rännata eelmistesse el..
5.80€
Maksudeta:4.83€
DRAAKONI VERI viiruk on valmistatud Draakoni verepuust.Tegemist on väga kauni ja suureks kasvava puuga, meenutades oma välimuselt Baobabi puud. D..
4.20€
Maksudeta:3.50€
KOLMANDA SILMA TŠAKRA viiruk koosneb ühest kõige võimekamast taimest, mis aktiveerib Kolmandat Silma ja on oluline ülemistele Tšakratele - sellek..
4.10€
Maksudeta:3.42€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.