Menüü
Ostukorv

MAHAGON-OBSIDIAAN pendel

MAHAGON-OBSIDIAAN pendel VÄEESEMED
MAHAGON-OBSIDIAAN pendel
18.60€
Maksudeta: 15.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MAHAGON-OBSIDIAAN pendel

MAHAGON-OBSIDIAAN kaitseb vaenlaste, salakavalate inimeste ja ebaõnne eest. Aitab Sind väga raskel eluperioodil ja aitab oma otsustes kindel olla.

Mahagon-Obsidiaan on üks Obsidiaani liikidest, mille koostisosades leidub ka Magnetilist Hematiiti, mis teeb sellest võimsa kristalliteraapia kristalli. Obsidiaanilised omakorda on vulkaanilised kristallid ja Mahagon-Obsidiaan on peamiselt pärit vulkaanilistest piirkondadest nagu JaapanMehhikos või Lõuna-Ameerika. Mingil määral kaevandatakse Mahagon Obsidiaani ka USA-s. Mahagon-Obsidiaanile omaseks väljanägemiseks on punakas pruun värvus, mille seest jookseb erinevas mustris musti laike. Punakas pruun osa on tekkinud kõrge raua sisalduse tõttu.

Mahagon-Obsidiaan on tule-elemendi kristall, millel on oskus sind kaitsta annab sulle jõudu vaenlastega võidelda ja enda eest seista.

Mahagon-Obsidiaan aitab sul näha iseenda negatiivseid, halbu ja kahjulike külgi selleks, et neid aktsepteerida ning parandama hakata. Selleks, et see kristall niiviisi töötaks, tuleb selle lähedal olla, kas siis ehtena kanda või kristallina endaga kaasas.


Aitab üle elada mõne väga raske eluperioodi ja leevendab kaotusvalu. Selleks hoidke seda kristalli enda juures senimaani, kuni te tunnete, et emotsionaalne tasakaal on tagasi tulnud, seejärel tänage kristalli ja viige see kas enda hoovi taimede sekka või metsa. Kristallid, mis aitavad väga rasketel eluperioodidel, saavad energiast tühjaks ning need tuleb loodusesse puhkama viia.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

Astraalrännak

Mahagon-Obsidiaan kaitseb Astraalrännaku ajal kohtavate deemonite eest ja nende halva mõjutuse eest. Astraali ajal on Aura avatud, kui seda ei ole teiste kristallidega kaitstud ja Mahagon-Obsidiaan hoiab eemale kurjasid hingi selle ajal. Selleks lisa Mahagon-Obsidiaan Astraalrännaku kristallikomplekti või hoia öösiti enda voodi kõrval. 

Ennustamine

Kaitseb ennustamise ajal enda energia kadumise eest ehk ei lase ennustajal energiast tühjaks jääda, kui ta on teisele inimesele abi andnud. Selleks võib Mahagon Obsidiaani hoida ennustuslaual, kaardikotis või pendlikoti sees.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Mahagon-Obsidiaan on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalli. 

- Allergiad, kõrvavalu, aitab menopausi üle elada ja leevendada selle perioodi sümptomeid. Aidates hormoonidel tasakaalus olla ja peatades tugeva väsimuse tunde. 

- Seda kristalli kantakse selleks, et kehast mürkaineid välja juhtida.

- Tervendab naha lööbeid, toidu allergiaid ja leevendab toidu suhtes ülitundlikust.

- Mahagon-Obsidiaan on kasulik liigesevalude ja seljavalude korral. Eriti kasulik on see kristall meeste tervisele ja just selliste probleemide korra.

JUURTŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA

Mahagon-Obsidiaan aitab tervendada neid kahte Tšakrat. Mahagon-Obsidiaan aitab tervisel taastuda, kui tervises on väga palju erinevaid füüsilisi probleeme. See on märk selle kohta, et esimesed kaks Tšakrat on väga kahjustunud ja need ei suuda sinu kehas tööd teha. Sellisel juhul hakkab inimese kehasse ilmnema füüsilisi haiguseid ja üldiselt ka järjest mitmeid erinevaid haiguseid korraga.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Mahagon-Obsidiaan kõige enam SKORPIONEID ja AMBUREID. Kõige enam tasakaalu, tervist ja kaitset toob see nende tähemärgi meestele.
Lisaks sellele kaitseb see kristall Skorpioneid valede valikute tegemise eest, suurendab tema intuitsiooni, parandab iseloomujooni ja aitab kaasa stressi leevendamisele. See on üleüldine tervenduskristall Skorpionile, aidates esile tuua positiivsust ja optimistlikku ellusuhtumist. Suurendab eluenergiat ja isiklikku jõudu.

NUMEROLOOGIA

Mahagon-Obsidiaan on kaitsvaks talismaniks neile, kelle elutee number on 1. Elutee number 1 kohta saad lugeda SIIT ja enda elutee numbri välja arvutamise kohta saad lugeda SIIT.

Mahagon-Obsidiaan tervendab Juurtšakra probleeme ja on konkreetselt seotud viljakuse probleemide tervendamisega või enesekindluse tõstmisega. Selleks kandke Mahagon-Obsidiaani ehtena või asetage otse enda madratsi alla Juurtšakra piirkonda. 

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Mahagon-Obsidiaani kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal või Hematiit geoodil ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega. Pendleid tuleb taastada selleks, et need annaksid õigeid vastuseid ja see on ka põhjus, miks neil võiksid olemas olla energia kristallid.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Lisainfo
Lisainfo Kristall ca 4,5x1,5 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.