Menüü
Ostukorv

MARIAMI JASPIS pendel

MARIAMI JASPIS pendel VÄEESEMED
MARIAMI JASPIS pendel VÄEESEMED
MARIAMI JASPIS pendel VÄEESEMED
MARIAMI JASPIS pendel VÄEESEMED
MARIAMI JASPIS pendel
18.60€
Maksudeta: 15.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MARIAMI JASPIS pendel

MARIAMI JASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on väga konkreetne vägi ja jõud. Mariami Jaspis kristallina toob selle kandjale väga palju head ärilist ja tööalast õnne, seega on Mariami Jaspisest valmistatud pendel ka väga hea tööalaste küsimuste küsimise pendel.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

PROHVETLIKKUS

Mariami Jaspise pendel sobib vaid sellele, kellel tekib seda kristalli vaadates sellega side. 

- Tööalased küsimused, edutamine, ärilised küsimused ja kõik, mis on seotud materiaalsusega.

RAVITSEMINE

Mariami Jaspisega saab aktiveerida Kroontšakrat. Sellega saab vaadata sellel Tšakral olevaid energia blokaade. Kui asetada pendel Tšakrale ja seal on blokaad, siis see hakkab ebaselgelt vibreerima. Kui on terve, siis teeb ringe ja kui on haigusi, mis võivad ka füüsilisse kehasse ilmuda, siis hakkab edasi-tagasi pendeldama.

- Mariami Jaspisega üldiselt vaadatakse vastuseid nahahaiguste kohta ja üritatakse teada saada, kus on see põhjus ja allikas pärit. Aitab küsida allergilisi aineid, mis naha peal on reageerinud ja mõista, mida süüa, mida mitte.

Sellega saab esitada näiteks selliseid küsimusi: "Kas piimatooted on need, mis tekitavad minu keha peal allergilisi reaktsioone?" ja nii edasi.

- Hingamisteed, neerude töö, seedimine, maohappelisus, reflukshaigus. Mariami Jaspist on hea kanda peale rasket operatsiooni, eriti mis on seotud reproduktsiooniorganitega. Mariami Jaspis aitab kehal kiiremini taastuda ja just nendele organitele jõudu juurde anda. 

- Mariami Jaspis on väga hea stressi tervendaja ja kristall neile, kellel on parasjagu väga stressirohke ning pingeline periood käsil. Mariami Jaspis aitab näha ja tunda sul, et alati on väljapääs ning alati saab asju paremaks muuta.

PÄIKESEPÕIMIK

Mariami Jaspis tervendab kolmandat Tšakrat, milleks on Päikesepõimik. Mariami Jaspis aitab avada selle kohal paikneva külluse kanali ja hea õnne magneti. Kui soovid Päikesepõimikut tervendada, siis ma soovitan seda kristalli võimalikult Päikesepõimiku kohal kanda ehk pika paela või kee otsas.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Mariami Jaspist laetakse Tsitriin geoodil või Muskoviidi geoodilisel tükil, mõlemad võivad samuti korraga olla. Puhastatakse KaneeliPatšuli või Aaloe viirukiga.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE 

Energiakristallideks sobivad väga hästi TsitriinTiigrisilmKarneool ja Tangeriin Aura Kvarts.

SODIAAK

JÄÄRA jaoks on Mariami Jaspis üks õnnekristallidest, mis aitab edukust, head õnne ja rikkuseenergia liikumist parandada. See on kristall, mis on Jäära üks õnnekristallidest. Kui sa oled Jäära tähtkujuna sündinud, siis kanna Mariami Jaspist endaga kaasas ajal, mil soovid enda õnnevõimalusi suurendada ja enda ellu veelgi rohkem päikesepaistet tuua. Kuna Mariami Jaspise puhul on tegemist ärialast ja materiaalset õnnetoova kristalliga, siis on kasulik igal Jääral seda kristalli enda külluselaekas või kontoriruumis hoida. 

LÕVILE toob Mariami Jaspis edu.

KALADE ellu toob Mariami Jaspis head õnne ja muudab neid positiivsemaks. Mariami Jaspis ei lase Kaladel õnnetu olla, vaid pigem muudab neid enesekindlamaks.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Mariami Jaspist võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kopaaliviirukiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pendel on ca 4 cm pikk
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.