Menüü
Ostukorv

JASMIIN viiruk

JASMIIN viiruk VÄEESEMED
JASMIIN viiruk
4.20€
Maksudeta: 3.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: JASMIIN viiruk

JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast energiat. Selle sama energiaga aitab Jasmiin luua enda ümber väga romantilise atmosfääri. Peale romantiliste toimete aitab Jasmiin ka rahustada meeli nii, et see mõjuks hästi sinu tajumisele, sensitiivsusele ning visiooni tööle.

JASMIINIVIIRUK

Jasmiiniviirukit põleta näiteks armastusekristallide, armastuse jaoks mõeldud kristall-ehete kõrval ja armastusenurgas, mis asub kodu Lõunapoolses toas. Jasmiiniviiruk aitab puhastada energiaid, mis ei mõju armastusele kasulikult. Olgu selleks energiaks siis riidu tekitav energia või lihtsalt seisev energia, mis takistab olla õnnelik. Kristalle on kasulik puhastada Jasmiiniga, et armastusekristallid suudaksid tööd teha ja et need suudaksid vabaks lasta energiaid, mille on kinni püüdnud. 

Kui kristalle ei puhastata, siis need lakkavad töötamast ja hakkavad purunema/värvi muutma/tagasi andma halba energiat, mille nad esmalt sinu seest või kodu Aurast.

- Jasmiiniviiruk aitab anda tervendavat energiat kõikidele kristallidele, mille eesmärgiks on saada ühendust Inglitemaailmaga, tugevdada ja arendada intuitsiooni, tuua visioone, kutsuda esile prohvetlikke unenägusid või viia sind kurssi sinu eelmiste eludega. Jasmiiniviiruki põletamine nende kristallide lähedal puhastab ja aktiveerib neid, andes kristallidele töötamiseks jõudu juurde.

- Jasmiiniviirukit põleta siis, kui sa tunned, et sa tahad paremini keskenduda. Sobib töötamise ajal ja on üks ideaalsemaid viirukeid ennustamise ajal kasutamiseks.

Jasmiini lõhn aitab meeltel rahuneda, samas aitab see keskenduda, mõttetööd teha ja visioone kinni püüda. See rahustab täpselt selle energia, mis ei lase sul mentaalseid ning hingelisi tegevusi teha. 

- Põleta Jasmiiniviirukit, kui soovid perekonda rahu tuua. Seda on hea koheselt kasutada, kui õhus on olnud mõni probleem.

- Jasmiiniviirukit põletatakse kodu Põhjapoolses ilmakaares, et vabastada enda kodus olevat halba energiat, mis takistab sul tööl edukas olla. See on kasulik ka selleks, et vabastada seoses töö ja rahaasjadega olevaid muremõtteid. Jasmiin on meeli rahustava toimega ja aitab sul vabaneda ülemõtlemisest ja liigsest muretsemisest. 

- Jasmiin on äärmiselt rahustava toimega, see vaigistab stressis meele ja rahutu iseloomu. Jasmiinisuits muudab sinu meeleolu paremaks, aidates ära likvideerida mõtted, mis põhjustavad pinget. Kui soovid vahel enda mõtted välja lülitada, siis Jasmiinisuits aitab sul seda teha. Lõõgastu Jasmiini saatel ja lase enda hingel puhata. 

- Jasmiiniviiruki põletamine on kasulik, see aitab parandada sinu meeleolu. Jasmiinist tulenev aroom muudab sind leplikumaks, tasakaalukamaks, õnnelikumaks ja romantilisemaks. See on kasulik viiruk suhete tervendamiseks, seda põletades oled sa ise enda kaaslase jaoks avatum, avameelsem ja tolerantsem. Jasmiiniaroom taandab stressienergiat, mis võib suhetesse tuua pingeid ja probleeme. Kui soovid nautida enda kaaslasega kvaliteetaega, siis kindlasi põleta just seda viirukit.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 20 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3 mm.
Lisainfo
Lisainfo ca 13 tk
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast energiat. Selle sama energiaga aitab Jasm..
3.70€
Maksudeta:3.08€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
9.00€
Maksudeta:7.50€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast energiat. Selle sama energiaga aitab Jasm..
3.40€
Maksudeta:2.83€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast energiat. Selle sama energiaga aitab Jasm..
3.30€
Maksudeta:2.75€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast energiat. Selle sama energiaga aitab Jasm..
3.90€
Maksudeta:3.25€
RAHAVIIRUK on salajase retsepti järgi kokku pandud 100% taimne ja looduslik viiruk. Rahaviirukisse on ajurveeda retsepti järgi lisatud viirukitai..
4.60€
Maksudeta:3.83€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast energiat. Selle sama energiaga aitab Jasm..
3.70€
Maksudeta:3.08€
SELENIIT poleeritud
Enim müüdud
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Sel..
5.50€
Maksudeta:4.58€
La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN" koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis on ime..
4.90€
Maksudeta:4.08€
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
4.20€
Maksudeta:3.50€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.