Menüü
Ostukorv

KAKAO viiruk

KAKAO viiruk VÄEESEMED
KAKAO viiruk
6.30€
Maksudeta: 5.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KAKAO viiruk

KAKAO viiruk on suurepärane kodupuhastaja ja eelkõige sinu meelte tervendaja. Kakao viirukiga on võimalik ärilist-, tööalast- ja rahaõnne ligi kutsuda. Esmalt puhastab see toksilise energia, mis ei soodusta ärilist õitsengut või rahavoolu liikumist, seejärel kui puhastusprotsess on tehtud, aktiveerib rahavoolu ja külluse energiad.

Kui kasutad kakao viirukit rahavoolu aktiveerimiseks, siis veendu, et sul oleksid olemas Malahhiit, Roheline Aventuriin, Tsitriin, Oranž Kaltsiit, Püriit, Kalkopüriit, Epidoot, Vesuvianiit, Roheline Jaspis ja teised külluse kristallid. Hoia neid kristalle enda kodus ja põleta Kakao viirukit aeg-ajalt nende läheduses. Seda selleks, et aktiveerida rahavoolu liikumine.

Kakao viiruk mitte ainult ei too sinu ellu rahaõnne, vaid suurendab ka sinu energiataset. Seda nii füüsilisest kui ka vaimses mõttes. Sa ei pea kartma, et see tekitaks unehäireid. Vastupidi. See viib sind õigel ajal aktiivsesse olekusse ja samas lülitab sind välja kui sul on puhata vaja. Seega saad nautida kakao viirukit ilma, et sa peaksid muret tundma, kas see sulle halvasti mõjub. Ükski kristall ja väeese, mille soetad LA TENE poodidest ei mõju sulle halvasti. Ühel kindlal põhjusel. Ma hoian neid väeesemeid armastusega enne kui need sinuni jõuavad!

Kakao viiruk aktiveerib loomingulisuse, pannes tööle Sinu kunstilised meeled, parema muusikataju ning inspireerides seda kõike looma. Põleta kakao viirukit Ookeani Jaspise, Oceloti Jaspise ja Piltjaspise kõrval ning aktiveeri sellega enda kuntsilised oskused. Kasuta kindlasti kõiki kolme kristalli ja kakao viirukit näiteks loometoas.

Kui sul on vaja endas selgusele jõuda, analüüsida ja sa ei soovi energiat sellele, et õigete otsusteni jõuda, aega liigselt kulutada, siis kindlasti sea kakao viiruk tööle. See aitab sind selle kõige juures! 

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.iru

Lisainfo
Lisainfo Pakis ca 20 tk.
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud 2023 RAHAÕNNEKRISTALL
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
14.50€
Maksudeta:12.08€
ROHELINE AVENTURIIN poleeritud
Enim müüdud 2023 RAHAÕNNEKRISTALL
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
2.70€
Maksudeta:2.25€
PILTJASPIS poleeritud
Enim müüdud
PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. ..
3.60€
Maksudeta:3.00€
Ookeani Jaspis on väga kirju kristall, seega tellitud kristall võib erineda pildil olevatest.OOKEANI JASPIS aitab meil iseennast rohkem mõista. A..
1.00€
Maksudeta:0.83€
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ..
3.50€
Maksudeta:2.92€
AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. ..
5.30€
Maksudeta:4.42€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
5.90€
Maksudeta:4.92€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
17.90€
Maksudeta:14.92€
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.83€
HEMATIIT sõrmus (tahutud)
2023 KAITSEKRISTALL
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
6.90€
Maksudeta:5.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.