Menüü
Ostukorv

LÕHNHEIN ja SEEDRIPUU viiruk (ca 12 tk pakis)

LÕHNHEIN ja SEEDRIPUU viiruk (ca 12 tk pakis) VÄEESEMED
LÕHNHEIN ja SEEDRIPUU viiruk (ca 12 tk pakis)
7.90€
Maksudeta: 6.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LÕHNHEIN ja SEEDRIPUU viiruk (ca 12 tk pakis)

LÕHNHEIN ja SEEDRIPUU on suurepärane duo ja sobivad kokku nagu valatult. Lõhnhein loob õnne, positiivsust ja head energiat, Seedripuu puhastab negatiivset energiat ja annab positiivse sprituaalse energia jaoks soodsa pinna. Need taimed ja omadused teevad sellest viirukist multifunktsionaalse viiruki, mida on kasulik põletada kristallide, kodu ja iseenda Auravälja puhastamiseks. Sobib kasutamiseks kõikide teiste viirukite ja La Tene eeterlike õlidega, põleta seda näiteks koos La Tene Seedripuu eeterliku õliga, kui soovid kodust negatiivset ja stressitekitavat energiat välja saada. 

LÕHNHEINAVIIRUK

- Lõhnheinaviirukit põleta siis, kui sa viid läbi rituaale, mille põhjuseks on soovide ja palvete teelesaatmine. Lõhnhein on see, mis aitab rituaalidel täiuslikult toimida, muutes pühaks iga paiga, kus seda viirukit põletada.

- Lõhnhein aitab õnne tuua ja õnneenergiaid liikuma panna. Sa lood täiesti teadlikult õnneenergiat seal, kus sa seda viirukit põletad. Näiteks kui sa põletad Lõhnheinaviirukit oma lapse magamistoas ja kui ta oma toas unistab, siis need unistused saavad juurde jõudu, et ühel hetkel täituda. Või näiteks kui põletada Lõhnheinaviirukit Inglikristallide lähedal, siis sinu palved Inglitele jõuavad kohale ja neid võetakse kuulda. Sellega soovin ma öelda seda, et Lõhnheinaviirukit on kasulik põletada igal pool. Tee seda täiesti teadlikult, et suurendada enda õnneenergiaid ja võimalusi.

- Lõhnheinaviirukit põletatakse selleks, et puhastada ebavajalikke energiaid ja asendada need tervendava ning kasuliku energiaga. Kui sa tunned, et sul on vaja puhastusrituaal, siis Lõhnhein on selleks väga hea valik.

- Lõhnheinaviiruki põletamine aitab kutsuda ligi kasulikke energiaid, seega ei ole selle põletamiseks otsest põhjust vajagi, see toob alati head õnne. Kui sa soovid viirukit põletada ja ei tea täpselt, mille jaoks, siis Lõhnhein võib olla multifunktsionaalne valik.

- Lõhnheinaenergia aitab tervendada õnne, positiivsust ja heaolu loovaid kristalle. Sellega puhasta selliseid kristalle nagu näiteks Kollane Jaspis, Kollane Kvarts, Kollane Kaltsiit, Tsitriin, Oranž Kaltsiit, Karneool, Šampanja Aura Kvarts geoodi ja teisi positiivse väega kristalle.

SEEDRIPUUVIIRUK

- Seedriupuusuits on harmoniseeriva toimega, aidates korrastada tasakaalutut energiat sinus endas, kodus või kristallides. Seedripuu vabastab stressi, mis on sinusse või nendesse teatud põhjustel kogunenud. Seedripuusuits avab meele ja muudab hinge tolerantsemaks, sõbralikumaks ning lahkemaks. Seedripuusuits on väga kasulik vaimse tervise ja heaolu jaoks.

- Seedripuusuits aitab sul end tunda hästi ja lõõgastunult ning parandab keskendumist. Kasulik on seda viirukit põletada ajal, mil keegi kodus õpib või soovib tõsiselt keskenduda, seetõttu soovitan seda õppivate laste lauale, kui nad õpivad. Seedripuu aitab pikendad aega, mil inimene suudab ja jaksab õppida, samas aitab see ka vältida õppimisest tulenevat stressi.

- Seedripuusuits aitab vabastada negatiivset energiat, mis on tekkinud kurbusest, muredest, lootusetusest ja hirmudest. Kui sind on viimasel ajal tabanud just sellised emotsioonid, siis kasuta oma Aura tervandamiseks just seda viirukit. Kui aga sinu kodus on olnud selline periood, kus keegi või kogu pere on olnud selliste murede küüsis, siis on kasulik tervendada kogu kodu energiat. Muidu põhjustavad needsamad emotsioonid täpselt samasuguseid probleeme veelgi sügavamal tasandil.

- Kasutage seda viirukit erinevates rituaalides või maagiates, kus Lõhnheina või Seedripuu olemasolu on tähtis.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 23 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3 mm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.